Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

papaja - baczaj do kogo podskakujesz z tego co pamietam to ja Cie witalam na tym forum nie tak dawno temu ... wiec wiesz hehe wiesz... ahti/ hellolka - pozdrawia Cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahti >>> sorki ja nic do Ciebie nie mam ale staję w obronie jok3r bo jak powtarzam, ona nie przedstawia tych Waszych linków jako własne tylko napisała że to są sprawdzone linki z tamtego topicu!!! wiec o co ten szum!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatm - atmosfera znowu robi sie goraca!!! brrr Ahti - chyba nie o to chodzi, kto kogo wital, ale kto ma racje: jok3r nie chwali sie ze to ona znalazla te wszystkie linki tylko wyraznie napisala ze to linki ze starego forum, wszystkie sprawdzone niekoniecznie przez nia - zreszta juz Ci to napisala papaja. I mysle, ze jeszcze chodzi o to ze niektorzy z natury maja dobre serce, a niektorzy nie :p nooika - dzieki z pozdrowienia Ja tez pozdrawiam - wszystkich 🌼 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki oki spokojnie poczytajcie uwazniej forum - widac tu niestety hasla w stylu - o niezla praca etc...w stosunku do jor3k sorki ale niezla praca to wyszukac takie linki a nie je kopiowac i wklejac ...oki niechaj bedzie ze sie napracowala ...niemniej i tak budzi to moj sprzeciw... ktos tu pisal ze topik schodzi na psiaki - ja powiem inaczej jego juz nie ma i zastanawiajcie sie dalej czemu \"stare\" tu juz nie wchodza pozdrawiam wszytskie ktore topik chca ratowac - zyczac Wam powodzenia na tonacej lodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Athi ja co raz wchodzę ;-), Brawurka to chyba gdzieś pojechała jak pamiętam, Xtinę usunęli jacyś moderatorzy, Nice Girl pojechała,reszta też pewnie wakacjuje tych starych ;-). Kinderia chyba już tu nie zagląda hm.................No nie wiem są wakacje-wszyscy gdzieś jężdzą a ponadto ja ostatnio mało wchodziłam z okazji upałów uff miałam w pokoju 32 stopnie i przy kompie mało siedziałąm .;-). Myślę,że sporo \"starych tu zagląda,ale się może nie odzywa bo ciągle tu jakieś ostanio jazdy były......................... ;-) Pozdrówka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papajo, git stopka!!! Podziwiam was dziewczynki, bo nie wszystkich Pan Bóg obdarzył zdolnością wynajdywania linków:) Ja nie mam takiego szczęścia:D Za to Wam dziękuję, że wytrwale odnajdujecie adresiki- i chociaż ja niewiele z nich korzystam to jestem pełna podziwu dla was dziewczyny :* Przechodzę do głównego wątku mojej wypowiedzi... Otóż nie będzie mnie 2 tygodnie z powodu oczywistego- w końcu jadę w góry!! Następnie nie będzie mnie jeszcze przez 3 dni- będę czytać wasze wypowiedzi, a znając życie będzie ich bardzo dużo:) Pozdro i gorące buziaki dla: Brawurki_00, moze sie przyda, basiulki, nooiki, AnDziaAaAa *, Dar_ii, olii, Pantery20, jok3r, papaji, eMi_nEw, xyzgirl, ludzkiej_istoty, qwertki, becauseiloveyou, szarlotki22, Judki, hekatesk, Jenny_Aniołka, Lovvely, Ahti, Loli.. i innych :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi thx za pozdrowionka ciesze sie ze moja stopka sie podoba:):) pozdro for all:):):) dzis w skrzynce tylko katalog z jakiegoś biura podróży...:( i rachunek za neta:(:(:( ale moze jutro bedzie lepiej:):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahti - Hellolka. Rozśmieszyłaś mnie do łez swoimi wywodami. Jak się do kogoś zwracasz to nie pisz jok3r czy jak Ci tam, bo już na dzień dobry mnie obrażasz. To tak dla przypomnienia dobrych manier. Jednak do rzeczy. Najpierw dziecko drogie upewnij się co do racji swoich słów, żebyś później nie wyszła na kretynkę tak jak teraz. Popełniłaś gafę uważając się za \"starą\"forumowiczkę. Najlepiej poczytaj sobie tamto forum i zobacz od kiedy jestem ja , a od kiedy Ty, więc nie pisz tu tekstów typu \"MY SIE NAPRACOWALYSMY JAK CIEBIE JESZCZE NIE BYLO!!!\" \"ale nie będę się o to spierać, bo to dziecinada. Teraz napisz mi dziewczyno, w którym momencie napisałam, że te posty, które podaję są znalezione przezemnie. W którym to miejscu przyznałam, \" tak dziewczyny dziękujcie mi , bo to ja w pocie czoła to wszystko wyszperałam\". Zanim mi zaczniesz wyskakiwać z komuną co mnie juz wogóle rozbawiło to rusz swoją pustą główką i poczytaj chociażby moje ostatnie posty, w których zaznaczyłam, że przewalam te 400 stron starego forum, żeby nowym zaoszczędzić czasu. Może wkurza Cię to, że sama nie wpadłaś na taki pomysł, żeby potem jak to określiłaś zbierać laury. Śmieszą mnie takie panny jak Ty. Myślałam, że jesteś mądrą dziewczyną, ale jak widać pozory mylą. I przestań tu już wypisywać głupoty, bo swoim paplaniem tylko sama się pogrążasz, a na mnie nie robi ono kompletnego wrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytuję \"o niezla praca etc...w stosunku do jor3k \" Nie pomyslałaś, że chodzi o to, że chce mi się strona po stronie czytać stare forum i wyławiać co ciekawsze linki. No, ale przecież Ty jesteś Tą, której najwięcej zawdzięczamy. Padamy Ci do stóp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie mozecie podac e-maila do firmy ktora wysyla probki perfum??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saskiav
Na stronach, zwlaszcza z Ameryki Polnocnej, czesto w formularzach wystepuje miejsce na wpisanie drugiego adresu - jest ono, jak mozna zauwazyc, napisane nie wytluszczona trzcionka - oznacza to, ze jest to pole opcjonalne - mozna, ale nie trzeba go wypelniac. Dlatego nie nalezy sie wcale przejmowac, jesli zostaje przez Was nie wypelnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jor3k - czy jak Ci tam :) - pisze to bezczelnie, na zlosci Tobie - wiem ze tego nie lubisz...he a ja lubie - wiec egozizm do przodu:) pannico - po pierwsze nie jestem juz: przytaczam - panna, dziewucha czy jak Cie tam zwali/ zwia -i uzywasz tego do dzis w stosunku do innych osob...hehe po drugie nie mam zamiaru postowac mojej wyspowiedzi w takim stylu w jaki Ty to zrobilas - tak sobie mysle ze wyszlo sidlo z worka i okazalo sie jakim jestes wrednym diableskim pomiotem heheh :) ladnie nie??? podoba Ci sie - wiem to:) nie udalo Ci sie osiagnac sukcesu bo zes slaba istoto - nie udalo sie otrzymac wienca bo ktos odkryl zes jest dobra kserokopiarka - praca odtwurcza moze pojsc na marne..tak mi przykro hahaha ucz sie ucz - moze Ci to przyniesc korzysci w przyszlosci widze ze masz sflustrowany dzionek - i musialas sie na kims wyzyc spoczko - wybaczam Ci to sluzko linkowa :) po ktores tam (tak tak nie umiem liczyc do trzech hehe) - chyba Cie jaki pierun strzelil podczas ostatnich burz skoro zwiesz siebie \"stala\" haha wiesz \"stala\" sie jest jak sie udziela wypowiedzi i podaje linki a nie siedzi przez 1000 stron kafe i wypowiada na 1001 - bo juz sie nauczylo co i jak - ale gratuluje umiejetnosci przyswajania :) dobre zwierzatko :) a wiec reasumujac pusta wiesniarko co obrazasz jako pierwsza (a ja nie odpuszczam smieciom) - nawet sie nie waz odpisywac - bo jak to zrobisz bedzie dla mnie jasne - iz moja prowokacja jest doskonala (poreszta jest) :) i super podzialala mialas mnie za madra dziewczyne - mylilas sie jestem: bardzoooooooooooooooooooooooooooooooooo madra :) QWERTKA - a ty wypierd............juz raz dostalas bana - tu tez sie uciskasz ze swoimi jarmarcznymi linkami?????? girki - sierki - nabieranie innych ho ho ho wpisujcie Monika34 buahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa nie robi wrazenia - to po co odpisalas na moj post - nie osmieszaj sie - chociaz juz nie - juz za pozno i zrozum chodzi mi o to ze przez kopiowanie adresow ze starego forum starasz sie wybic na najjjjj - ale se tak nie da - trza lepszego pomysla miec gdyby ludzie pracowali tylko na zasdzie odtworczej to bys srala do dziury w podlodze - a moze to robisz............. fuck - ales mnie wpieprzyla - nie nawidze ludzkiej glupoty - a jor3k owej tym bardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Athi - mam nadzieje ze juz Ci lepiej :p a jak nie to ulzyj sobie jeszcze :p - przynajmniej dzieki Tobie topik nam nie padnie bo taaaaaaaaaakie wielgachne posty walisz, szkoda ze bez sensownej tresci ale Ci to wybaczam- dla dobra sprawy - hahaha :p :p :p No i oczywiscie poklony - bylabym zapomniala!!! :p :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no coomment
kolejne kłotnie - wychodzą prawdziwe charakterki niektórych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki powodzenia nowym co by Wam sie wiodlo - zaluje tylko ze nie moge powiedziec pa Ivi_Oueen, Brawurci, Kinderii - bo to one przez dlugi czas byly sercem tego forum - a nowe...coz wakacje sa - a sam wiek jest ...wybaczalny hehe ciesze sie ze moge Cie bawic - to do osoby o dziwnym bezosobowym nicku - moze pora odnalezc siebie hehe a nastepny akt bedzie platny :) obawiam sie ze nie bedzie Cie stac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi kłotnie... najpierw myslalm ze to co Athi napisala ze3 to ona mnie witala to zart, ale teraz widze co to za osoba... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpier naucz się poprawnie pisać. Dalej. Nikt mnie pannicą, dziewuchą czy jak sobie życzysz nie nazwał, więc nikogo nie cytuję. Nie używam też tych słów nagminnie, bo rzadko trafia się taka osóbka jak Ty:) Dalej. Nie wyskakuj mi tu z tekstem, że jak odpiszę to uda się Tobie Twoja niby prowokacja, bo to już oznacza desperację. Nie obraziłam Cię jako pierwsza, lecz Ty zaczęłaś o czym Cię poinformowałam, a co sama przyznałaś. Szydło z worka to wyszło, ale w Twoim przypadku co można stwierdzić po Twoim słownictwie. Postować w moim stylu nigdy nie będziesz, bo do tego trzeba mieć inteligencję:) Na żadnym wieńcu nigdy mi nie zależało, bo wszystko co robię jest bezinteresowne. Widzę też, że powoli zaczynasz tracić grunt pod nogami, bo zamiast odpisać mądrze i rzeczowo, postawiłaś na obrażanie. Brawo. Jeśli chodzi o udzielanie się na topiku, co ma określać według Ciebie czy jest się stałą forumowiczką czy nie. Więc jeśli bym trajkotała bez sensu i nie na temat to byłabym stałą tak? Widzisz ja nie muszę o wszystko pytać, a udzielam odpowiedzi jeśli je znam, lub jeśli ktoś przedemna tego nie zrobił. Więc nie pogrążaj się dalej tymi swoimi kiepskimi tekścikami, bo jesteś na najlepszej drodze do zbanowania. \"QWERTKA - a ty wypierd............juz raz dostalas bana - tu tez sie uciskasz ze swoimi jarmarcznymi linkami??????\" I naucz się wreszcie czytać, bo wszystkie Ci tłumaczymy, a Ty dalej swoje. Przeczytaj jeszcze raz moje posty i zastanów się co Ty wogóle piszesz, bo na razie robisz z siebie pośmiewisko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale si ezrobiło!! Miałam nadzieje że w poniedziałek napiszemy co dostałyśmy a tu takie cyrki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anah
antypatyczna ahti, nic dodać nic ująć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jok3r - i o to mi chodzilo hehe mozesz mi pogratulowac wygranej, uklon sie nisko :) hehe i tego ze slownictwo, styl wypowiedzi, literowki, bladziki - ze to prowokacja tez nie zauwazylas...zawiodlas mnie mala rezygnuje z tego forum bo nie mam zamiaru nadal przebywac tu z pustakami w twoim stylu ... haha oceniajac Twoja inteligencje - stwierdzam ze rzucisz cos w stylu - i dobrze hehe zegnaj lwico - krolowo glupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×