Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

mam nadzieje ze juz po burzy - a po burzy zazwyczaj pojawia sie tecza i mam nadzieje ze i u nas na topiku takowa sie pojawi ;-) Pozdrawiam wszystkich - tych co o mnie pamietaja i tych, ktorzy mnie pomijaja :-) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze sie przyda >>> witam:) też Ciebie:) a moze zmienilabym nicka.... oczywiscie to tylko moja sugestia... ale poznalibysmy Cie po ilości postów... a ten brrr wstretny podszywacz by odpuścił... moze staniesz sie mandarynką albo limonką.... papaji nie byłoby smutno:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Moze sie przyda -> przepraszam ze Cie pominelam ale Ciebie rowniez pozdrawiam :) wybacz mi ...i podzielam Twoje zdanie mam nadzieje ze wyjdzie nam tu na topicu słoneczko 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie było mnie trochę i znowu jakieś awantury... przenoszenie z miejsca na miejsce jaki bezsens... zmykam też na zawsze małolatki już mi się niedobrze robi czytając to wszystko pozdrawiam niektóre dziewczyny.... zakochanaaaaaaą a dalej nie pamiętam :) strzałeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
becauseiloveyou >>> baj baj :D bardzo prosze o link do tej ksiązki o Biblii jak ktoś ma... prosze bardzo mi zależy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 becauseiloveyou -> no szkoda ze odchodzisz ale jak tam wolisz ... a ktoś jeszcze się przenosi lub odchodzi czy reszta zostaje ?? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!!! Mam nadzieje,ze koniec juz z tym kłotniami,bo to bez sensu zasmiecac topic :P Niech zapanuje pokój Aha...napiszcie do radia Zet z prosbą o gadzety. Ja jakis czas temu ( zdaje sie w styczniu:P) napisalam i dostalam smycz, kalendarz taki grubaśny i kilka długopisow :) Pozdrawiam Wa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenny-Aniołek - ja sie nie gniewam, tak sobie zazartowalam ;-) papaja - ale jak zmienie nick to przeciez moja ilosc postow zniknie :-( i nikt mnie nie pozna :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydawało mni sie ze nie, jakbys weszla na preferencje i zmienila... no nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Notify me of future offers? moze ktos powiedziec o co chodzi? nie chce zaznaczyc czegos glupiego:) proisze o pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margit
to znaczy zawiadom mnie o przyszłych ofertach przynajmniej mi sie tak wydaje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margit
nie ma za co:) i tak nie wiem czy dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi dzieki Wam dziewczynki juz ie bede wyszczególniać bo i Wy dwie i moze sie przyda i jeszcze pareeeeeeeeee(naście) i tu pomogło :D czasem tylko jak widze chamskie egoistki to nie jestem tak miła ale :) Was to lubie :):):) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różyczka26
hej dziewczynki!!! mnie najbardzije interesuja przwodniki...niestety do tej pory dostałam tylko jeden po polsku ( z Austrii) czy mogłybyscie mi napisac skąd dostałyscie przewodnki po polsku? z admasad czy z jakichs stron...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
różyczka26 >>> moge Ci odpowiedziec jak to wygląda z mojej strony ale zaznaczam ze jakąś wytrawną zbieraczką przewodników nie jestem... ja dostalam na razie wypasioną paczke z Ambasdy Portugalii adres znalazłam przez google i w ogole pisalam tylko do ambasad... przynajmniej raczej masz pewne ze nie zrobią nic niewlasciwego z Twoim adresem... mozesz przeciez zaznaczyc ze interesują Cie pozycje polskojęzyczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różyczka26
No własnie problem w tym, ze Portugalia jest moim najwiekszym hobby, a inne państwa posrednio tez... a na punkcie Portugali od roku mam fioła :) zaczeła sie w tamte wakacje nawet troche uczyc portugalskiego... nie paietam, ale chyba do ich ambasady tez pisałam... ale nic nie dostałam... :( il czekałas na paczke od ambasady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałam dziś próbeczki z DuWop www.duwop.com info@duwop.com pisałam prośbe o darmowe próbki po angielsku, oczywiście koperta była otwarta więc niewiem czy to wszystkie próbeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
różyczka26 >>> oj cięzko mi powiedziec ... nie chcialabym Cie wprowadzać w błąd... nie pamiętam kiedy pisałam a dokładnej daty kiedy przyszło też Ci nie podam:( kurcze no... nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki papaja - mialas racje - zmienilam nick - na razie na tymczasowy bo nie moge nic fajnego wymyslec - a wiekszosc juz jest zajeta :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×