Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Siema laseczki :) Wpadłam tylko na chwilkę się przywitać 😘 co tam u was dziewczyny ??? ja właśnie idę spać i chociaż jeszcze na te 3 godziny przytulić się do mojego Misia 😘 a później jego praca mi go zabierze :P na osiem godzin :) Pozdrówka piękne 🌼 i życze miłych prezentów od listonoszy :D oraz wesołego dnia Pozdrówka dla: Brawurki, ivy_quen, Loli, PrincetonGIRL, bursztynka, Jenny_Aniołka, Nelszy, jok3r, xyzgirl, serducho, takiej jednej, Kajasi, papai, natuali, Papierowych_Nożyczek, cari100, ariski, fAjNiStEj, Izki22, Hebe, qwertki i wszystkich dziewczyn normalnych, tych które pominęłam Kwiaty dla was i całusy 🌼😘🌼😘🌼😘🌼 🌼😘🌼😘🌼😘🌼 🌼😘🌼😘🌼😘🌼 🌼😘🌼😘🌼😘🌼 🌼😘🌼😘🌼😘🌼 🌼😘🌼😘🌼😘🌼 🌼😘🌼😘🌼😘🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Ja też w gronie jestem pod tym samym nickiem :) Czekam na listonoszke (bo dzis znów ta jędzowata babka przyjdzie) ale to jeszcze z 4 godziny :( Podajcie maila do reddsa i o tą szklaną deseczkę please!! POzdrowienia!! A Stokrotko buzikai i dzieki za pozdrówki :) Odezwe sie jak cosik przyjzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Dziewczęta :) :) witam z rana 🌼 ciekawa jestem czy dzisiaj przyplynie do mnie morze listów hehehe :) i znajac zycie to nie :D:D Lady_Stokrotka21 takze pozdrawiam 😘 i reszte dziewczyn , kurde nie znam was wszystkich :(:( ale moze sie zaklimatyzuje i sie poznamy :D pozdrowki i cmoki i teraz lece z dogiem na spacerek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) Ja już na nogach od 7.30 a przedtem wyłączyli prąd i nie miałam co robić... teraz oczekuję na listwoman :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam takie pytanie, kurde bo nie wiem, pisalam o to pudeleczko do scheringa napisalam dokladnie co i jak jakie tebletki uzywam no i odpisali mi : Pani Magdaleno!Przyjęte do realizacji - serwis bezpłatny, Pozdrowienia, R.J. tzn, ze moze juz oczekiwac na to pudeleczko czy o co loto lol :D heh czy ktoś z was tez tak mial ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z pudełeczkiem Scheringa tez tak miałam,Niestety od 2 miesiecy nic nie dostałam.Upominałam sie 2 razy.Pan Robert napisał,ze wysla ponowni,ale nic dojsc nie moze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za odpowiedz, czyli pewnie nadzieji sobie nie robic :D bo po co jeszcze mi smutno bedzie ze nie przyjdzie, chociaz moze . . . heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski:) Kajasia na gronie są 2 Kajasie napisz, którą Ty jesteś:) U mnie dalej pusto, ale dzień dopiero się zaczął. Pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko dziewczynki 🌼 👄 Papierowe Nożyczki to się ciesz że masz słonko bo ja jutro w nocy wyruszam (Katowice Kraków Zakopane) i zapowiadają deszcze więc kulawo będzie, zwłaszcza że ja tak bardzo chciałam sobie połazić (nie liczę zwiedzania barów-bo to podstawa :-p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGA8207
HEKJKA Dziewczynki i chłopcy też!!! Może to będzie jakieś pocieszenie dla mojej biednej szytej główki :( Dziś rano listka przyniosła mi karme dla pieska Royal Canin (2 paczuszki niezbyt duże ale zawsze coś - piesek już próbował i mu smakuje (a jest bardzo wybredny) jeszcze do skrzynki coś do mnie przyjdzie (bo mi powiedziała żebym później poszła sobie sprawdzić) youpiiii Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie donosiciel przychodzi po południu tak w granicach 13-15 więc do mnie jeszcze nic nie dotarło :-p A propos listonoszy, no mojego listusia to chyba żaden nie przebije: któregoś dnia mi przyszło awizo o paczce z adnotacja że paczka ciężka i że się do skrzynki nie mieści, no więc idę na tą pocztę a tam mi pani mówi że paczki jeszcze nie mam bo listonosz ją ma przy sobie hehe ale pajac, mieszkam na parterze i zawsze mi przynosil jak się nie mieściło i w dodatku lekkie te przesyłki a teraz jak paczka ciężka bo to katalog domów w formacie A4 i twardą okładką 300 projektów - kurde super, kilka bardzo mi się spodobało, więc jak będę \"się budowała\" to pewnie z któregoś skorzystam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa zapomniałam dodać na końcu że jak paczka ciężka to zamiast mi ją zostawić to nosił ją przez resztę dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... czyżby nikogo nie było?? Ha! To i ja idę do sąsiadki na kawusię i pogaduchy :-) trzymta się dziewczynki, miłego dnia życzę, pozdroofki 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGA8207
info@janssen-beauty.pl - nie wysyłają próbek odmowa też z Thalgo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ELOU!!! 🌼 U mnie juz listmen chodzil tylko ze nie mam kluczyka do skrzynki :( i lipa :( i dostalam pozytywa z Andrychowa i jakiegos T-Shirtu :D Pozdrawiam 🌼😘🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Kamicia
Ale T shirta skąd??Możesz podać firmę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laski!! Dostałąm dziś - Koszulkę z Socjaldemokracji - długopis z samoobrony - Foldery z Lądek Zdrój -bez gadzetów - Długopis i płytę z Zielonej Góry - Z Lublina długopis i podkładkę pod mysz Jestem cała w Skowronkach :-)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czekam na jutrzejsze łowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ank a
czesc dostalam dzis długopisik i smycz od parku wodnego !!!!!!!!! :-) myślę ,że tam trzeba atakować teraz.Ale napisałam im miłego mejla więc się opłacało biuro@parkwodny.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie dzis troche obłowiłam:) -probki z Dermiki-10szt -tester,ok15ml z Applause-podkład -koszulka socjaldemokracja -z Olsztyna-2 długopisy,segregator,a w nim przewodniki po miescie -z kablowki- smycz,notatnik,koszulka,długopis i podkłądka pod mysze -otwieracz z Zywca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjaaaaaaaaaaaaaa
Ja dzisiaj dostałam 5 paczuszek: - z kolastyny - z iwostinu - z um Legnica - z um Słupsk - z um Lwówek Śląski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjaaaaaaaaaaaaaa
Jestem cała Happy Yupi 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a kiedy zamawiałyście z socjaldemokracji? ja tez napisałam do nich jakieś 2 tygodnie temu i nawet nie odpisali :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja też sobie czekam na listeczka hehe tyle ze mó blok jest ostatani w kolejce więc wczesniej niz o 16;00 niema co schodzic na dół bo na darmo , wiec ja nadal czekam i ide pograc na priza lol :D pozdrowki 😘🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga8207
Ja dziś: Zielona Księga urody Yves Rocher +1 próbka - ale się wysilili!!! Książeczka o miastach w Szwajcarii Paczka z Düsseldorfu - plan miasta, ulotki Info o Kansas Ulotki o Salyburgu Coś o Kenii Coś o Oklahomie Mailika ze Słupska, że mi coś prześlą :) ;) ;) ;) Bużka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *bursztunek*
Matko dziewczynki..... Hmm do mnie przyszła Eris i Ob pozytywy Natomiast BRIO nie ma juz gadzetów ..... :-( Jakoś to przezyje ... (chyba) ;-) Kwieaatuszki i pozdrowionka dla wszystkich 'stałych' 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nom to ja tez si epochwale co dostałam:) -po raz 3 kremy z IWOSTIN-u (przysieam ze tylko raz do nich napisalam a nie wiem czemu przyslali mi 3 raz juz:)) -2 dlugopisy, smycz, chusteczke odwsiezajaca i zapaszek (bardzo ladny:), i chba apaszka ale pewna nie jestem raczej taki maly obrusik granatowy heheh i to wszytko od Zeptera -reklamoweczki takie małe i skrobaczka do szyb od UNIQA -naklejki o ochrobie zwierzaczkow -katalog mebli, 3x domki, lazienki -kalendarzyk menstruacyjny od producenta bielizny SZAME -plytki od zespolu muzycznego KANKAN -aa i co najdziwniejsze dostalam 10 wsuwek do wlosow ale nie mam pojecia od kogo bo na kopercie nic oprocz moich danych nie bylo heheh:) nom to na dzis tyle:) dzien zaliczony do udanych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema laseczki 😘 Dzisiejsze moje zdobycze to: - książka, plan miasta, widokówki, ołówki oraz długopis z Sieradza - długopis i magnesy na lodówkę z Campiny - książka z Lwówka - informator, plan miasta z Gostynina - plan miasta z Bielaw - śliczny, bordowy kubek z MK Caffe No na dziś to wszystko :D Może coś jutro też ciekawego przyjdzie :) Pozdrówka i całuski dla was 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×