Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

ja tez cos dostałam ale nie mam kluczy do skrzynki i czekam na mame :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe i u mnie była listwoman :) I 3 paczuszki -Citroen (długo czekałam dosyć...): Przywieszka odblaskowa, taka układanka, choćby lornetka takie są dam szkiełka tym się porusza i patrzy się do środka i fajne mozaiki są :) -Zepter (króciutko, ale moja mama jest ich klientką - garnki i lampa do naświetlania): Bandamka, 2 długopisy, smycz na klucze i jednocześnie do kom., zapach do auta, 3 ulotki -Ziaja (4 raz pisałam upomnienia) 4 próbki, dość szybko dostane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjaaaaaaaaaaaaa
A czy z Zeptera dostałyście potwierdzenie na e-mail bo ja do nich wysłałam i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pionek
dziewczyny, co wy piszecie ze dostajecie gadzety z browarow, mnie redds, zywiec okocim i kilka innych napisali ze nie wysylaja wogole gadzietow, a tu czytam o bluzie, koszulkach czy otwieraczach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo to pic na wode
chca przyfisiować zeby kazdy im zazdroscil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, ja nie dostalam z Zeptera zadnej wiadomosci:) po prostu przyslali w ciagu ok 2 tyg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaa i zapomnialam dodac z jeszcze z UNIQA dostalam dlugopis , to taki maly szczegol:)dziewczyny a nie wiiecie moze chociaz wiem ze to nie na temat ale jest tu sporo os i moze ktos pomoze co najlepsze na pecherz?? chyba go sobie przeziebilam, ciagle chce mi sie siku a jak pojde to ledwo co ze mnie wyleci i to zaczyna sie robic irytujace ze co 10 min biegm do WC:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniatko
Jestem tu nowa ale chce podzielic sie z Wami co dostalam dzisiaj: - Próbki z kolastyny (az 6) -Próbki z Iwostynu(az 4 ) -Z citroena podręczne narzedzia typu śrubokręt -Zapalniczke z Marlboro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To teraz moje zdobycze: -rano przyszedł kurier z paczką z Gołębiowskiego ale z Mikołajek z Wisły nie przysyłają a tam dwie gliniane rybki, dwie granatowe czapeczki z napisem gołebiewski tylko choliwcia strasznie duże i dwa długopisy Druga paczka to z allegro :P a Listwomen przyniosła - foldery mapy, przypinki, płyty, naklejki itp z: Płocka, Gostynina, Utah, czarna bialostocja, ktotszyn, skoczów, hamburga, łańcuta, góry, jawor, wegrowiec, sokołów podlaski - z sejmu jeden notes duży i dwa grube małe, do tego 4 paczki zakładek magnetycznych - z sokołowa smycz i długopis, długopis tez z krotoszyna, -z citroena odblask i wlasne ta ukladanka a nie wiedzialam co to :D - z sopotu tylko zakladki do ksiazek bo juz gadzetow nie maja, beda w lutym :D - z hotelu kongresowego długopisy, czepki do kabieli, 3 igielniki, 3 paczki zapalek, czysciki do obuwia 2 i widokowki i foldery - ze strzegomia breloczek -z wydawnicta 8 balonow roznokolorowych z patyczkami, zakładki do ksiazek i pocztowki no to na dzis tyle :) super i tylko jedna smycz :D:D Buziaki dziewczynki jakby jakies pytania to na maila albo odpowiem wieczorem bo mam mala siostrzenice do wieczora i czasu mniec nie bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helcia
lady stokrotka Ja jestem z Sieradza a na jaki adress pisałas????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom ja tez sie dzisiaj moe czymś pochwalić. dostalam z lublina plyte o miescie tzn dokladnie nie wiem bo nie wlaczalam jej jeszcze hehe i 2x paczki zkolastyny czyli jakies 12 próbek i troche ulotek. teraz czekam moze dsostane jakis fajny gadżet tylko nie wiem skąd heh pozdrawiam was 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś się pytał na zapalenie pęcherza coś więc- UROSEPT w aptece kup tabletki są super !!!!! na takie sprawy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola mam nadzieje ze masz racje bo wczoraj je kupilam i juz zaczelam lykac:) teraz tylko czekam na efekty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UWAGa Uwaga Uwaga
moja cipcia cała płonie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Panie i Panienki dzisiejsze paczuszki to: 1. paczuszka dla maluszka Whiskas- kisia się cieszy:) kacper też (to moje koty) 2. MSWiA- przypinka oraz kartka od rzecznika:) Sympatyczny facet:) 3. Paczka z urzędu marszałkowskiego Małopolski- przewodniki, mapy, podkładka pod gerbatę, ksiązka z przepisami na dania regionalne, trzy ogromne pocztówki, minipłytka o Małopolsce, naklejka... Spisało się województwo, nie powiem:) 4. Paczuszka z festiwalu \"era nowe horyzonty\"- torba płócienna, koszulka, smycz, torebka foliowa Nieźle, pewnie musi mi to wystarczyć na cały tydzień;) Pozdrawiam i wracam do remontu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przekopałam wszystkie przeglądarki jakie miałam i niestety nie trafiłam na tego Paula. Wszedzie tylko reklamują jego kosmetyki, ale mail do firmy czy coś niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LINDSAY
KAJMERA!!!!!!! proszę powiedz mi , gdzie pisałaś po ten kalendarzyk menstruacyjny????? proszę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martysia333
Cze wszystkim! Mam pytanko macie adresy www, firm, które przysyjają gadżety??? Plisss..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martysia333
Cze!! Czy ktoś ma adresy www firm które przysyłają gadżety??? Plisss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie znowu pustki:( zaczynam się do tego przyzwyczajać:( ale idę teraz z moim boyem odebrać zdjęcia z nad morze:) Lady_Stokrotka21 thx za pozdro:) 🌼POzdro dla wszystkich fajowych forumowiczek🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martysia albo weż sie za czytanie albo szukaj sama przecieżź my tu ciągle piszemy od kogo dostaliśmy! Dziewczyno wpisz w google naze i juz mam stronke, ehhh Uniqa nie wysyła;/ dostałam maila odmownego ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do martysia
czytaj forum po kolei pisze na kazdej str cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do ERISa- to raczej nie wysyłaja- trzeba mieć dużo szczęścia... ja do nich napisałam, że jestem ich klientką, że w ubiegłym roku dostałam od nich próbki (prawda) i zachęcona próbkami zaczęłam stosować kosmetyki. ostatnio w sklepach zauwazyłam nowości i czy jest szansa na próbki tychże... odpisali z zapytaniem, jakie próbki konkretnie mnie interesują- napisałam i dostałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a szkoda Paulo Sagane wysyla 2 probki pudrow i szminke sliczna juz dawno ja dostalam chcialam Wam podac ale ja tez nic nie znalazlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej.. a
do zeptera piszecie po gadzety, czy próbki? i to jest to www.zepter.com??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale miałam niespodzianke:) paczkowoz przywiozł mi od liptona porcelanowy zolty z czerwonym napisem kufelek liptona,do tego zołty talerzyk i małą paczuszka herbaty:) jupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, że citroen zaczał wszystkim wysyłac. Ja też dziś dostałam kalejdoskop i odblask.. jak wszyscy.. i fakt - troche czekałam. A poza tym to pustka... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×