Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość olgaekstradupeczka
kleopatra na jaki adres pisalas do liptona??? mi grupa unilever ( ta od liptona) odpisala ze gadzetow nie rozsylaja :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjaaaaaaaaaa
Klopatra 307 możesz podać e-maila do Liptona! Pliss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam adresu w skryznce,ale pamietam,ze pisałam do działu marketingu.Były chyba trzy nazwiska i do kazdego z nich meil,napisałam na wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis dostałam: -katalog z neckermanna -katalog plecaków -płyte o trawniku -z warszawy przewodniki i puzzle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgaekstradupeczka
tylko ze tam nie ma az tylu adresow :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka!! 🌼 ja dzis dostalam tylko Citroena- kalejdoskop i oloweczek :P a zadnego odblasku czy czegos tam nei dostalam od nich :P i kartke od kumpeli z wakacji.. miejmy nadzieje ze jutro bedzie lepiej... :) A ten T-shirt to z jakiej strony zamawialam Mr. Smiley czy cos takiego tam trza wpisac 5 miali przyjaciol i oni ci wtedy wysla czy cos takiego.. I mam pytanko.. ile czekaliscie na Andrychow???:) Pozdro i 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jok3rku ja tam jestem jako Kajasia normalnie :) odezwij sei do mnie :) Buziaki ide spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś dopiero teraz przeczytałam a tam góra paczek:) - próbki Mincer - Próbki kolastyna x2 chyba sie pomylili - UM Łapy - foldery - UM Nowy Sącz - foldery, mapa - UM Kostrzyn - foldery i zakładki, mapa - UM Władysławowo - Jakaś gazeta - UM Jawor - foldery i pocztówki - UM Mrągowo - foldery i CD, mapa - UM Radomsko - foldery, mapa, CD, 2 długopisy - UM Słupsk - foldery - UM Łańcut - CD i foldery Kupa kolorowej makulatury:) ale niektore fajne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna_cogito
siemka!jest tutaj ktoś z was może o tej porze? ja byłam dzisiaj z kumpelka na poczcie, bo listonoszka zadzwoniła i poprosiła uprzejmie żeby przyjsć na pocztę..bo dla niej za cieżko.no i prawie 10 minut odbierała te listy..przyszło kilkanaście naraz z róznych urzędów :P...niezłe łowy co nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LINDSAY nie ma sprawy, ja go dostałam od firmy z bielizna SZAME, chciałam od nich jakiz gadzet i dostałam kalendarzyk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna_cogito
a tak ogółem....to się troszę nudzę,więc poszperam żeby znaleźć jakieś firmy....=P jak mi przyślą e-maila to dam wam znac =D Pozdro =* cmokasek w buziaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna_cogito
A słuchajcie dziewuszki..próbowałyście moze prosić jakies redakcje gazet?np. Wyborcz, naj , newsweek, moze od nich cos dostać można? co? =P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga8207
Pliss!!! Zagłosujcie: http://pasaz.wp.pl/kat,,zasady.html?T%5Bpage%5D=6 na ślimaka autor: Kamikaze W zamian mogę oddać głosik na coś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajasia ja dzis dostałam z UNIQA:) a dokladnie tak jak wyzej oisalam skrobaczke do szyb, 3 male reklamoweczki i dlugopis:) adres do zeptera to zepter.pl poznij przeskakuje na com ale jest po polsku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagłosowałam na ślimaczka
;)Śliczny on jest:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marusia próbkusia
cze laseczki dostałam pozytywa z tych 2 adresów to mozna pisać !!!!! sekretarz@janikowo.com.pl burmistrz@jastrowie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna_cogito
a czym zajmuje się ta Uniqua?? bo nei za bardzo w temacie jestem..także musicie mnie trochę podszkolić =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagłosowałam na ślimaczka
śliczniutki ślimaczek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do panna_cogito
pochwal się od kogo dostała??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna_cogito
No dokładnie nie pamiętam, głównie były to od iurzędów miast... pamiętam że od Warszawy Sokołowa Podlaskiego Jawora Białystok Firmy: Castrol no i właśnie Zepter ja kilka napisałam z ciekawosci i odpisali mi z Andrychowa, natomiast negatywne ofd Zamoscia i Elbląga =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna_cogito
Dobranoc=* idę się wykąpać a potem coś oglądne se w telewizji =P....o 1:20 leci Omen....jutro nie mogę oglądać, bo niestety się do kina wyieram =) cmokasek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga8207
Dzięki za głosy na ślimaczka i proszę o jeszcze!!! :) http://pasaz.wp.pl/kat,,zasady.html?T%5Bpage%5D=6 ŚLIMACZEK autor: Kamikaze (mój chłop!!!) Dajcie 10 na ślmaczka. Plisss :):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema laseczki 😘 Niestety wróciła już do domu moja \"kochana\" teściowa, a więc skończyło się mieszkanie z Misiem i zaczęło się (znów) siedzenie nocne czyli kładzenie się spać jak się robi widno :P Mam nadzieję, że listonosz przyniesie mi dziś coś miłego co mi humorek poprawi :D Oby, oby :P Pozdrówka dla was dziewczyny 😘 i życze miłych niespodzianek w skrzynkach !!! A ode mnie na dzień dobr 🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼 czyli DZIEEEEŃ DOOOOBRY BARDZO !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heyo dziewczyny😘🌼 kurde boli mnie dzisiaj strasznie główka :( i oczka ehm. może listek przyniesie coś do skrzyneczki na pocieszenie... 😘 for All :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny!🌼 👄 pojechalam na wakacje na 2 tyg i przybylo tu 100 stron nie wiem jak przez to przebre teraz...mam nadzieje,ze bedzie duzo nowych i fajnych adresikow🌼 pozdrawiam Was i do usłyszenia pozniej👄 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc właśnie oczekuję listusia!! Lady Stokrotka współczuję chodzenia spać rano ,ja wczoraj wróciłam o 3 do domu i właśnie wstała,ledwom żywa.....;-) jak cos przyniesie zdam relację,teraz lecę na śniadanko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×