Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

To trpoche wciaga, wczoraj napisalam do dax cosmetics i dzisiaj mialam odpowiedziec, ze wysla mi wszystkie dostepne testerki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmaarrysskkaa
sluchaj Ty co mnie pouczasz! mi chodzilo zeby wpisywac nazwe firmy lub stronke jej! A nie pisac czegos w stylu ze dostalm od super firmy ale nie powiedziec od jakiej! Nazwe miasta czy firmy tez umiem wpisac w gogle! Na drugi raz przeczytaj dokladnie to co pisze! Do cimoszewicza weszlam albo w kontakty albo w zadaj pytanie i poprosilam o gazdzety! tylko ze on dzis przestal kandydowac wiec nie wiem gdzie masz pisac! A ja dzis dostałam rysunek! jakby ktos chcial meila to niech pisze bo teraz zapominialam! Ale jest gdizes kilka stron wstecz! No i mniej agresji na przyszlosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maryska ni rozumie Cie :/ poczytaj moje posty i pokaz mi takiw ktorym nie napisalam od kogo dostalam gadzety :/ w kazdym pisze od kogo dostaje i co dostaje wiec nie zwracaj sie per do ariska tylko powiedz ze do wszystkich bo czepiajac sie do mnie nie masz za grosz podstaw do tego i sie zastanow dwa razy zanim cos napiszesz i czytaj dokladnie a przyszlosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmaarryysskkaa
kurde nie czepiam sie ciebie tylko tych co nie podaj jesli ty podajesz to do ciebie nic nie mam! laska wrzuc na luz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmaarryysskkaa
Ariska to do tej pani! Monikucha Ja dzisiaj dostalam probki - 3. W jakims temacie zalozycielka tego tematu podala maila do firmy, ktora jej wyslala probki. Bylam zaciekawiona i poprosilam probki czegos tam, dostalam 2 + krem. Musze powiedziec, ze bylam bardzo zdziwiona, bo juz kiedys probowalam i dostalam odpowiedziec, ze nie wysla. Wiem, ze ta firma, ktora teraz mi wyslala probki jest dobra - mialam kiedys krem do buzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Help Help Help
Chciałbym zrobić mojej żonce prezencik i zamówić jej jakiś bezpłatny katalog z fryzurkami. Macie jakiś adresik do tego? Pozdrawiam Tomek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikuch
mmaarryysskkaa?? Jezeli chodzi o maila to juz podaje : brevoxyl@stiefel.com.pl Prosilam o probki emulsji Oilatum, dostalam 2 + krem do skory z tej samej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam nakrzyczec że baby z poczty mi paczkę rozwaliły, nie wiem co Cimoszewicz wysyłał ale ja ostałam tylko koszulkę, i chyba dlatego babska jej nie ukradły bo miała rozmiar koperty!!!! dupa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytaniepytanie
cześć, zamówiłam próbki i katalogi z Iwostinu, Roca i Vichy - powiedzcie, czy one są bezpłatne, czy płaci się coś przy odbiorze, za przesyłkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytaniepytanie
Halo! czy ktoś może mi odpowiedzieć? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytaniepytanie
Halo! czy ktoś może mi odpowiedzieć? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przypominajka
Hej! Nie wiem jak z tymi dwoma firmami bo nie wysyłałam. Ale co do Iwostinu to dostałam dwa dni temu całkiem za darmo (3 próbeczki i ulotki)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytaniepytanie
Dzięki, coś kafeteria się biesi ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmaarryysskkaa
o to mi chodzilo dzieki! i mam nadzieje ze nikt sie czepiac juz mnie nie bedzie a na drugi raz najwyzej tez moge sforumlowac inaczej pytanie! sorry monikucha ze cie kopjowalam ale jakos to musialam odkecic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale w ogóle jak to możliwe że na poczcie coś sobie otwierają i zabierają???? Przecież to zwykłe oszustwo. Nie można nic z tym zrobić?? Próbowałaś czegokolwiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokosek a co ja moge zrobic na poczcie? za rekę ich nie złapałam to udowodnić nie mogę. przykro trochę że jakieś zgrzybiałe baby bogaca się naszym kosztem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doMonikucha
co napisalas do Dax cosmetisc? ja podalam adres i sie nie odezwali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja napisałam do Dax i odpisali prawie od razu. Powiedzialam ze uzywam czegoś tam ale chciałabym zakupic inne, niemniej wolałabym najpierw przetestować by nei kupowac w ciemno. to zazwyczaj tak się pisze chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga8207
Mi Dax nic nie odpisał tylko dostałam od nich próbki (nie pamiętam ile ale sporo na pewno powyżej 10)!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga8207
Yupii!!! Dzisiaj 9 próbek z Claudalie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biuro@parkwodny.pl ---> pisalam prosbe o gadzety i odpisali ze maja cos na plan lekcji jakas naklejka czy cos , ja nie zskozystałam , ale moze ktos chce :) to ze strony www.parkwodny.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga czy moglabys napisac jaki jest email do Cauldalie? i to jest chyba nie polska firma wiec jezeli pisalas po angielsku to mogłabys napisac jak??? aja nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek_12
A ja dostałam smycz, długopis, piłke plażową dmuchaną, i notesik do wyrywania od jednego z portów lotniczych, a przesyłka przyszła poleconym i jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmaarryysskkaa
kwiatek_12 A ja dostałam smycz, długopis, piłke plażową dmuchaną, i notesik do wyrywania od jednego z portów lotniczych, a przesyłka przyszła poleconym i jest super Mogłabys podać od jakiego portu lotniczego! Właśnie to będę probowała zwalczyć na forum! A ja wczoraj rysunek dostałam od wydawnictwa http://www.sonrisa.pl/. Tam są książki mlodzezowe ale trzeba sie troszke na nich znać! A do mnie listonosz przyjdzie dopiero okolo 15.00:( ale pewnie nic nie dostane bo juz dostałam w pon, wt i wczoraj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmY002
Z Iwostinu próbki są całkowicie darmowe i nie płaci się za nie przy odbiorze! Dostałam z Iwostinu 4 próbeczki: żel do cery trądzikowej, krem do rąk, krem przeciwzmarszczkowy i krem do suchej cery :D:D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×