Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość minia end kinia
:). Szukam jakiś darmowych próbek jedzonka dla piesków i kotków oprócz royala:). Czy znacie jakieś stronki?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minia end kinia
kto napisze jakiś adresik po te karmy, adres wiarygodny za eden adres dam na forum 2 adresy (1 o paznokciach, a drugi po łyżeczkę dla dziecka:)). Pszepraszam ze wprowadzam metodę coś za coś, ale bardzo zależy mi na tej karmie, a jesli chodzi o moje paznokcie, które dostałam to były to tipsy (5 sztuk różnych wzorów i 10 sztuk tego samego wzoru), a łyżeczka dla dziecka była plastikowa z długim trzonkiem:). Czekam na odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmienilam system.. pisze teraz meile do firm produkujacych gadzety reklamowe typu dlugopisy itp.. zobaczymy czy cos wysla..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minia end kinia
Anka mi również się nudzi. Czy znasz może jakieś adresy po tę karmę?, jesli chcesz możemy prowadzić korespondencję krytą:), 2 dni późnie opublikujemy to na forum:), tak aby nikogo nie pokrzywdzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sklep@krakvet.pl wyślij maila może ci prześlą próbki karmy jak poprosisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel@kuchniapupila.pl spróbuj jeszcze tutaj może też wyślą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minia end kinia
aaa pamiętam ten adres:) podawała go chyba M_B_, albo T_I_N_K_A, pisałam do nich, ale trzeba zapłacić za przesyłkę, albo odebrać te próbki u nich w sklepie w krakowie, mimo to dzięki, tak jak obiecałam, łyżeczkę dostałam z hipp jest taka fajna, biała:), ale chyba nie wysyłaja jej wszystkim, mają też chusteczki na głowę dla dziecka, zależy o co poprosicie:), a tipsy dostałam z ladys nails, poszukajcie tak w googlach jak nie znajdziecie to napiszcie to wtedy poszukam tego maila:). Macie jeszcze jakies adresy tych karm to piszcie bo ja mam też inne adresiki jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pisalam kiedys maile po calej europie po probki karmy dla kotka ale nic nie dostalam :(:(:( a tez by mi sie przydala ;) raz na jakis czas jeszcze mi whiskas przesle paczuszke, napisz do nich moze ci cos przesla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minia end kinia
a znasz może adres www do pawel@kuchniapupila.pl???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minia end kinia
z whiskasa dostałam z promocji rosnijzdrowo, wzięłamteż udział w ich konkursie, może wygram chcociaż breloczek:), pisałam tez do puriny, bez echa:(:(. Ja mam 2 psiaki i 1 kociaczka, ta karma z royala im bardzo smakowała, jak raz dostałyście to możecie wysłać np. na dres jakies koelzanki czy cioci, może Wam dadzą paczkę:), ja nie wysyłałam tak bo nie mam na jaki inny adres:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minia end kinia
czy zbieracie np. jakies ulotki informacyjne czy coś takiego z tych firm co dostajecie? bo ja tak mam to w pudełku, jesli chcecie to to otworzę i napisze Wam z czego już dostałam:), nikt nie ma tak dobrej pamięci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minia end kinia
Anka sorki, że mnie długo nie było, szukam i za sekundkę podam, musiałam sie porządnie ubrać bo jest strasznie zimno:), chyba zaczniemy palic w piecu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minia end kinia
Anka nie podam Ci tylko wszystkim i Tobie:) Na samej górze w pudełeczku są ulotki z Oceznica (dostałam chyba przedwczoraj 17 próbek, 6 dla mamy bo przeciwzmarszczkowe, 8 dla mnie :D, i 3 dla taty:), pierwszy raz dostalam cos dla mężczyzn:) ), hipp (parę herbatek, ulotki i łyżeczka :) ), nutricia (ramka na zdjęcie, kaszki, mleczka 2, herbatka, ulotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minia end kinia
whiskas (ulotki, list do mojego kota, a nagłówek "Witaj, Stefanie!" byłam mile zaskoczona i zszokowana:), parę saszetek karmy i taka mała mysz zabawka, iwostin (8 próbek) :) a Wy dziewczyny czy macie jeszcze jakies ciekawe stronki jakiekolwiek nie tylko z karmami?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minia end kinia
cennik i katalog TRIADA, przecudne maja zdjęcia, naprawdę ślicznbe:), nie wiem czy coś jeszcze bo koperta była rozerwana:(, a obok ulotek leży próbka szamponu dla psów, ale nie mam bladego pojęcia skąd ona jest, może z royala, ale na 100% nie jestem pewna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minia end kinia
nie:( a ty masz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mozna
dostac od WHISKASA jedzonko? na stronie whiskas.com nie wiedze emaila? mozecie mi pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×