Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Trza ratować ten topik!!!!!! Dzis niedziela i niestety nie ma listonosza :( ... ale jutro poniedzielek!!! :) Wcziraj dostalam z ameryki jakas przesylke... same ulotki i folderyki. Nie mam pojecia skad to sie wzilo...?? pzdrowionka dziewczynki!!! Ktos tu jest jeszcze ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz jak
topik upada to sie odezwalo duzo nowych osob ktore nigdy nie pisaly nic tylko sobie zbieraly adresy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Topik upada lipa .... beznadziejna stronka wolę już darmowee.fora.pl jest i wiele lepsze niż wy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalogowałam sie tez na darmowym forum! Wczoraj fajna paczuszke dostałam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałas!! :) przyslali mi takie fajne probeczki kosmetykow z takiej firmy Bio-kosmetyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie jest za pozno! Zawsze mozna probowac je naprawic. A adres do tej firmy znalazlam SAMA!! SAMA rowniez do niej napisalam. A ze chce sie niem podzielic tutaj to nie wiem czy to jest sępienie, no ale jak kto lubi. Wasze forum odkrylam 3 dni temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc nie wydaje mi sie zebym zdążyła Wam cos duzo \"ukraść\" z Waszych adresów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waned
Umnie ostatnio nic... aby firma TENA przysłała mi wkładki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzis w skrzyneczne czakało na mnie awizo!! ;) Ciekawe co to takiego... hmm... a u WAs jak tam dziewczynki był listonosz juz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I powiedz nam pewnieku co stamtad dostałes??? :)) ciekawe co tez wymyslisz... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny help! Ciągle zapominam haseł do nicków. Bywam tu często, plz nie nazywajcie mnie sępem , bo nim nie jestem. Polecam napisać do KP (kampania piwowarska) tego tu jeszcze chyba nie było, a jest ekstra - przysłali mi smycz, talerz abo frisbee(nie mogę dojść, co to) i jakiś tam długopis. Tymbark nie wysyła:/ Z Urzędów miast miałąm same ulotki, jak Was interesuje, to powiem az jakich konkretie, różańce dostałam po dłuuuuuuuugim czasie, a najfajniejsza paczuszka to chyba BERTOLLI buteleczka oliwy i taki pyyyszny sos do pizzy mniam polecam ale to z jakiejś niemieckiej strony, którą kumpela wynalazła, nie pamiętam adresu, przepraszam:(, ale wysyłałam na to we wrześniu i dopiero przyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno - widzę, że topik upada, szkoda, firmy też się do tego przyczyniają, ale tak sobie nieśmiało myślałam że można by założyć nowe forum na ten sam temacik, może by powstało coś fajnego? Wiem, że dużo takich prób było, ale cóż, mi chodzi raczej o to żeby nie tworzyć \"elity\" czyli jedni mogą być a inni nie, po prostu kto by chciał to by był a warunkiem byłaby powiedzmy jedna czy dwie nocie w tygodniu. Co Wy na to> Jakby był ktoś chętny do poprowadzenia ze mną takiego forum, to dajcie e-maila, odezwę się na pewno. I nie najeżdżajcie na mnie, bo chcę dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie ze sie pojawiłas Dżasmina!! Moze się cos topic rozkręci... Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki:) Słuchajcie , może byśmy opracowały jakiś plan działania? Bo takie rzucanie się na firmy nie ma sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byz z chęcią załozyła z Tobą Dżasminka takie forum, tylko ze niestety nie bede miała chyba dosc czasu aby je potem doglądac systematycznie. Chyba ze Ty zostaniesz moderatorema ja bede to forum systematycznie wzbogacala adresami :) Jeżeli taki uklad Ci odpowiada to mogę się do Ciebie przyłaczyć!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne że mi odpowiada. Jestem na etapie zakładania forum, kosmetyczne zmiany i koło piątku będzie gotowe:) Odezwę się do Ciebie na pewno:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ;) Probowałyście może pisać prośby do firm o gadżety? Ja pisałam do lotnisk, urzędów miast w całej Polsce, Parków Narodowych i innych.... Wysłałam już kilkaset emaili, a wszystko znajdywałam w googlach :) Dostałam już kilka długopisów, przypinki, notesy, smycze i dużo innych różnych gadzetów. Zycze powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżasminka a na jakim portalu będzie to nowe forum??? Juz sie go nie mogę doczekać!!!1 :D Fajnie kochana ze sie wziełas za to! :****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he hie wkońcu dostałam próbeczki od DAX-aaaa i 5 map z K2 hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asioonia... a ile czekałas na probki daxa?? Ja tez czekam i czekam i doczekac sie nie moge!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powariowałyście
http://www.darmowee.fora.pl/ Tu macie forum o gadżetach gdzie adresów jest masa.Wasze poprzedniczki je założyły. Dżasminka -to co proponujesz to właśnie jest na tym forum ,o którym mówię.Zajrzyj tam,przekonaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Bajabongo
Bajabongo to chyba nie lubi forum ,o którym napisałam bo na razie to ciągle ją ktoś o coś ochrzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tam u was próbkomaniaczki ?:P u mnie dzis jeszcze listonosz nie chodzil jak tylko cos mi przyniesie to Wam od razu powiem |:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×