Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość gagaga
ale szczerze maja pełno pewniaków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagagaga
jasne wszystkie sa juz spalone !!!! jak sie tyle osob rzuci na adresy to juz po pewniakach, po za tym tam administratorem jest popierdolona TOPIc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana78
witam Was Kobitki czy moge sie do Was wprosic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagagaga
i tak was wszystkich wywali z tego forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_ania
Witam wszystkich:) Sledzę to forum od jakiegoś czasu i postanowiłam napisać również coś od siebie. Być może linki do tych stron juz znajdują się tutaj, no ale nie jestem w stanie prześledzic całej dyskusji. http://www.tyrol.pl/xxl/_site/pl/_area/485163/_subArea/485207/_lang/pl/index.html katalog o Tyrolu http://www.zillertal.at/en/zillertal_prospektanforderung&template=2.html http://www.austria.info/xxl/_site/pl/_area/424911/_aid/429976/_subArea/424950/prospektbestellung.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagagaga
nie pierdol szmato pewnie jestes tam administratorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolex
www.darmocha.fora.pl :D zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darmocha - wiocha
darmocha - wiocha porąbane jak te gadżetomaniaczki... nie umiecie zainstalowac sobie normalnego forum? Podziwiam twórców free.amciu.com - teraz są najwyzej w google.. z resztą fajnei tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co taam
fajnego? strasznie jaskrawe to forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i na tym polega
free amciu sobie zdobylo pare nowyc h adrsow a teraz forum amknie i wszystkich beda wyrzucac.... znamy te numery glupiej adminki!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnn16jj
hejj:) Mam prosbe mogłybyscie mi pomóc (oczywicie jak maci ochote) Potrzebne mi kliknięcia (nie jest to skomplikwoane wchodzicie na strone i klik:P) http://www.dlazdrowia.pl/index.php?modul=10&msg=OK&msg=OK nick: ania16lbn pozdrawiam i przepraszam za zaśmiecianie:))) Tez kiedys zbierałam probki ale mi przeszło, niechetnie wysyłali ehh:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W DUPIE MAM ZE MNIE ZBLUZGACIE
na gadzetomaniaczkach jest fajnie. przynajmniej nie kradna adresów tak jak to robi amciu :/// a zresztą, zaraz polecą na mnie bluzgi, ale mam to w dupie bo wpadłam tutaj i nie bede tutaj zagladac. przykład na amciu byl adres passioncards ktory wczesniej byl na gadzetomanaiaczkach, wszyscy zaraz sie rzucili i juz nie wysyla gadzetow :/// dobrze przynajmniej ze zrobili te blokady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrincetonGlRL
ale teraz gadzetomaniaczki wszystko kradna z http://www.free.amciu.com/ Przeciez to takie słabe forum te gadzetomaniaczki...a o nie miłych adminach na gadzet. nie wspomne. Tam są jakieś nie wyrzyte babsztyle które nie maja co w domu robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wnerwia mnie gadnie - amciu kradnie, gadzetomaniaczki kradną. A może to jest samodzielnie znalezione a zamieszczone na dwóch serwisach? I jeszcze jedno: nie zauważyliście, że to użytkownicy dodają nowe linki? A nie założyciel serwisu. UŻYTKOWNICY. Więc czasem znajdzie się ewenement. A wy w krzyk. Wiecie, są gorsze rzeczy niż kradzież linka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sie sklada ze jestem adminem na http://www.gadzetomaniaczki.fora.pl/index.php Nikt tam nic nie kradnie, jest to forum zamkniete i nie dopuszczamy aby ktos kopiowal linki z innego forum. Za to grozi ostrzezenie a nawet ban. Stawiamy na samodzielne wyszukiwanie. A dlatego jest zamkniete aby nie bylo sepow. Na innych forach podanie adresu rowna sie spaleniu danej firmy, ale nie u nas. Przepraszam za pisanie nie na temat, ale takie wypowiedzi mnie denerwuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagagaga
Sigma to co tu robisz? nie wystarczy ci jedno forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie. Zgadzam się z Sigmą. Mówicie bezpodstawnie. Oczerniacie inne forum aby Wasze było najlepsze. Żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy mnie jeszcze ktoś pamięta. Udzielałam się trochę. A i co do oceniania for. Macie racje. NIe można oceniać tych for jesli sie na nim nie udziela albo ktos cos napisał i juz wielka afera;/ Nie ma sensu Pozdróvka dla starych, stałych forumowiczek 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrÓbKoMaNiAcZkA
Dalej dziewczyny piszcie coś :((!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dawno mnie tu nie bylo... I pytam... Co sie tu dzieje? Czyzby robil sie jakis syf? Bo nie widze jakos tych dawnych osob, ktore tu siedzialy? Jedynie wypowiedz PrincetonGIRL. Wiec: Co jest grane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eemmkkaa
hejka moge sie tez dolaczyc bawie sie juz w to chyba od miesiaca ja jeszcze zadnych probek nie dostalam ale dostalam gadzety i inne wiec oto moje zdobycze:) - z Knorra taka rozowa miseczke w ksztalcie serduszka - z Chappi budzik( znalazlam gdzies e-meil bo strony polskiej chappi nie ma) - z nutricia dostalam ksiazeczki do czytania, misia, dwa notesiki i ulotki - z royal canin dwie paczki jedzonka dla kota i ksiazeczke - notesik na lodowke z tetley - notesik na lodowke z cenos - z Teens dostalam pomaranczowa torbe z Garfieldem - z plusa smycz do klucyz - z kubusia szklanke piszcie do nich moze tez wam przysla ;) heeh mysle ze te lowy mi sie udaly w tamtym roku nic nie dostalam ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrincetonGIRL czy ty
przypadkiem na wizażu targowisku nie oszukałaś jakiejś dziewczyny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrincetonGIRL czy ty
to Perceive Girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepica
hej dziewczyny....macie moze jakies adresywww-pewniaki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepica
eemmkkaa a moglabys podac adresiki skad dostalas te bajery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×