Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość szatynka10
ja taz tam nie umiem sie dostac szkoda nerwow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleoooooo
fajna stronka, płacą za ankiety, ostatnio dostałam 30 zł, uzbierało się przez ok.6 m-cy (a można wypłacać od 25 zł) ankiety przychodzą rzadko, ale jak ktoś jest cierpliwy :-) to jest firma niemiecka, ale ankiety i stronka są po polsku http://www.ciao-surveys.pl/reg.php?FriendId=15890

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatynka10
Ja dzis dostałam katalog z meblami ale nie ma w nim cen, mebelki fajne. Niemam juz pomysłu gdzie pisac o probki. Nie dostałam zadnych gadzetow same katalogi. Ile czeka sie na pudełeczko na tabletki anty czeka tez ktos na te pudełęczko?? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania493
kliknijcie na mnie na badania calowania www.badaniacalowania.pl/kisshunter_glosuj.php?ID=17857 ODKLIKNE.jakklikniecie to napiszcie do mnie na mania493@wp.pl a ja jak bede mogla to odklikam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy Wy myślicie,że ktoś da Wam laptopa za darmo! Chyba pożyczy na tydzień i to jeszcze jak będziecie mieszkać w USA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatynka10
http://www.roca.pl/ jak kogos intersuje to mozna zamowic katalog. MA ktos jakies adresy ciekawe nowe ? ja szukam i nic. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie klikajcie w ten link wyżej! Dacie dziewczynie klika w 3dwhite!!! Że też ludzie znizają się do oszustwa, błe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natuusia
www.badaniacalowania.pl/kisshunter_glosuj.php?ID=89134 WYSTARCZY SIE ZALOGOWAC A MOZNA WYGRAC TELEFONY NOKIA I POMADKI NIVEA!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Wejdzcie na stronkę http://www.darmowegadzety.pl/?usid=24730 i się zarejestrujcie a do pola id lub email polacający wpiszcie moj numer id 24730 lub moją poczte aneczka155@onet.eu a dostaniecie 5 punktów(ja tez dostanę 5 punktów) . A jak chcecie się zarejestrowac i nie dostac 5 punktów to poprostu http://www.darmowegadzety.pl/?usid=24730 P.S dostalam probki z bielendy 2 razy z flosleku , z ives rocher i z rojan canin(niewiem jak sie pisze) Pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdanadgn
mania493 - juz pisze do nivey lolka - tak samo natusia - to co wyzej olkaka - zaraz pisze do blendamed aneczka - to co wyzej szatynka - to co wyzej juz napisalam do nivey i blendamed prosbe o zdyskfalifikowanie was, poczekam na odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam próbki zaproszeń z itd, ale szczerze mówiąc nie podobaja mi się; w rzeczywistości są mniej atrakcyjne niż na zdjęciach w Sieci... ...jak na tę jakość- zbyt drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia__23
ja dostałam shakera z Wyborowej za zarejestrowanie sie na ich stronce ale to juz chyba nie aktualna promocja,a szejker jest super,metalowy,solidny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwostin nie wysyła próbek!! Ja dzisiaj dostałam odpoweidź, że mam skierować swe kroki ku aptece i tam pożebrać :( ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteście naiwni kto wam klika w te linki? Czy takich wiadomości nie można usunąć?To jest forum o próbkach i gadżetach a nie o konkursach!!!!:( Ja otrzymałam(wysyłam o próbki od 3 tygodni dopiero:) : -próbki z ziaji fajne próbki kremów -próbki z ziołoleku fajne próbki kremów -z gerbera kalendarz rozwoju dziecka,chuteczkę na główkę dla dziewczynki i naklejkę na samochód baby in auto -olejek zapachowy do toalet chanti 100 ml -mapę polskie -3 foldery o Austrii i mapa -3 foldery o Szwajcarii i mapa -kartki-zaproszenia ślubne cartalia i jeszcze z innej firmy też hmmmmmmmmm chyba o niczym nie zapomniałam? A czekam na nalkejki z dębicy i karmę dla pieska:) i pilniczki,próbkę olay,podpaki always,wkładkę carefree,tampony ob i katalog ty i twój dom,katalog na płycie z kalendarzem i próbki kosmetyków dove:))))) Wszystkim życze tak samo udanych łowów!!! Pzdrawiam prawdziwe próbkomaniaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka wiem , że to nie na temat , ale prosze was bardzo pomóżcie :) . Czy ma któraś z Was tą szczotkę: Ceramiczna Szczotka Velform Rotair. Chciałabym ją kupić tylko nie wiem czy to nie będzie wyrzucenie pieniędzy, w końcu 199 zł to trochę jest :) Proszę o Wasze opinie jeśli oczywiście kupiłyście ją czy jest dobra , czy może kompletnie do niczego się nie nadaje.? Z góry bardzo dziękuję za Wasze opinie i rady. Będę bardzo wdzięczna. A to firma , która napewno przysyła gadżety nie wiem czy już była , ale podaje : Metabo. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, zapraszam do udzialu w konkursach na stronie www.look4win.pl wystarczy sie zalogowac, , w krótkim czasie mozna wygrac wiele ciekawych nagród, a ogladajac krotkie filmiki mozna pomoc dzieciom (dochod z filmikow przekazywany jest dla dzieci). zapraszam do udzialu. http://www.look4win.pl/rejestracja.php?GETKOD=Q7EA2D jako osobe polecającą proszę podac dotta84 pozdrawiam dotta 84 (w kafeterii wyjatkowo jako dott malutki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest to firma kosmetyczna. Nie wiem czemu ale pokaralo mnie by podac im swoj nr tel domowego. Wpierw kobieta non stop dzwonila, a gdy sie umowilam dzis.. echh brak mi slow.. co prawda liczylam na jakies \"spotkanie\" kosmetyczne typu kosmetyczka probuje jakies kremy, kosmetyki.. a zaczelo sie i skonczylo na gadaniu, gadaniu i gadaniu oraz namawianiu do zakupow.. a te gadanie to pol biedy ale jak kobieta sie rozbujala nazwami to mala bania.. usilnie probowala mi wcisnac (zebym zakupila) kosmetyk (bo w promocji) dla konbiet xxl - hmm ja przy wzroscie 165 cm waze 46 kilo.. wiec wiecie po co mi by byl on... jakos sie zrazialm do tej firmy i wygalda mi to cos na avon i inne tym podobne firmy: albo i gorzej bo tu jest jakby sila by byc sprzedawca.. tak to zrozumialam.. kosmetyki - blyszczyki i jakis cien zajefajnie drogo - maly blyszczyk ok 11 zl (w promocji) to sa same kremy - jeszcze bardziej dla osob starszych.. a jedynie co mogalm to powachac jak pachna... a liczylam na to ze przyjde kobieta powie ze to to i to powinnam uzywac, pokaze mi dostepne makijaze jakie moge uzywac, wysmaruje mnie tym co tzra bym skapnela sie czy jestem an to uczulona czy nie.... a tak to moge wydac hoho kasy nie wiedzac cyz bedize odpowiedni dla mnie... a w mejlonie dostalam ze konsultantka doradzi.. co doradzila?? jzu napsilam.. wiec... a moze wy znacie firmy do ktorych warto hmm umowic sie z konsultantka - tylko nie avon i oli cost tam Jezyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CApucino
gdzie jest temat probki kosmetykow??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam kolejne próbki- zaproszenia, tym razem z cartalli. Wrażenia- dużo lepsze niż w przypadku itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, zapraszam do udzialu w konkursach na stronie www.look4win.pl wystarczy sie zalogowac, a jako osobe polecającą podac dotta84, w krótkim czasie mozna wygrac wiele ciekawych nagród, a ogladajac krotkie filmiki mozna pomoc dzieciom (dochod z filmikow przekazywany jest dla dzieci). zapraszam do udzialu. http://www.look4win.pl/rejestracja.php?GETKOD=Q7EA2D oto link do stronki pozdrawiam dotta 84 (w kafeterii wyjatkowo jako dott malutki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniela
Malenstwo _84 proponuje firme MARRY KAY bardzo fajna babeczka Tatiana,byłam kilka razy na spotkaniu,wyprobowalam kosmetykow,masecze,kremow,pellingow,mialam zrobiony profesjonalny makijaz i dostalam male upominki:O)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CApucino
gdzie jest temat probki kosmetykow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daniela - dizkei za rade zaraz poszukam ich u ans :) czy mzoe jest to ajaks ogolnopolska pani ze tak napisze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×