Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość dzo83
https://www.smdv.de/de/smdvde/catalogue/ fajny katalog dla koneserów (ale i nie tylko) kolejek, samochodów zdalnie sterowanych, tarktorów itd - moj 3 letni synek bardzo zadowolony z "nowej książeczki" oglada ją non stop. Czeka się niecały tydzień i przychodzi za free ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez chce
odpowiedzi do ankiety, moj email : gjoz@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaprobka
Przykro mi, dziewczyny..kilku pomogłam, ale potem musiałam odejść od kompa, nie siedzę cały dzień...A teraz podobno juz nieaktualne ale sprawdźcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak...
mamy sprawdzic skoro nie znamy prawidlowych odpowiedzi.... ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzo83
Rzeczywiscie już nieaktualne ;( Dzisiaj znalazłam jeszcze jedną stronkę z próbkami perfum - zobaczymy czy coś z tego bedzie (mam nadzieje że tego jeszcze nie było a jak było to sorki) http://www.smellwell.com/join.aspx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaprobka
To SMell Well już gdzieś widziałam, ale z tego co czytam to oni na razie próbują zawrzeć umowę z jednym z czołowych producentów perfum i dopiero jak tę umowę podpiszą, będą próbki...Piszą, że mamy być cierpliwi i czekać..To ja poczekam aż już będzie pewne, nie chcę rozdawać mojego adresu na prawo i lewo...ale jak chcecie to próbujcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry kochaniutkie :) jeziu jak dzis mi smutno bylo, rozstalam sie z chłopakiem:( i wziełam wolne z pracy...ah my biedne istotki :( naszczescie listonosz poprawił mi humorek, bo przyniosł 5 paczuszek i liscuk:) jeziu choc to wynagradza mi wczorajsze łzy, w jednej były kremiki z firmysaponiara i 3 fajne pocztóweczki str to: www.saponaria.pl oraz dlugo oczekiwany i juz chyba zapomniany troszke z niedowierzeniem krem good bay celulaj z nivea:) chura!!!!!!! dziewczyny pamietacie ten konkurs te 10meili? ja już dostałam czekam na wieści od was czy macie:) jeziu znów życie choć na chwilke sie usmiecha jak dobrze sie smiac znow 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochaniutka złośnico jestem z Tobą, pamiętaj, że w życiu musi być czasami źle, aby później mogło być dobrze (mam nadzieję, że nawet bardzo dobrze). Wszystkie forumowiczki: przesyłamy uśmieszki dla złośnicy! :):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpeczka zielona
hej Chce zamowic ten darmowy kostium bikini, mozecie mi przetłumaczyc mi poszczegolne sekwencje w tej ankiecie,bo pirazy-oko kumam ale nie chce byka strzelic wklejam te stronke http://www.dcswimwear.com/free.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tego bikini prawie nie ma
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala-złosnico: będzie dobrze, trzymaj się A ja dostałam dzisiaj żel Good bye cellulite NIVEA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam dziś 7 paczuszek. I powiem Wam, że najlepeij wychodzi [isanie do mało znanych firm. Plus dobrze napisany mail. A nie to co Wy tu podajecie. Wszystkie leca na jedno kopyto, a potem się dziwią ze firma przestaje wysylac :P wysłałam tysiace maila i zbiory mam doprawdy imponujace :D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem tylko tego zdania
Do you currently own any Dangerous Curves bikinis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amorek, a te paczuszki to skąd ?? Skoro już je dostałaś to może podzielisz się z nami ?? Albo odezwij się do mnie na @ - sandrusiaaaa@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No troszke mnie nie bylo ale to z braku czasu i lenistwa:)Ale tak dostalam: Katalog zabawek z BRIO Smycz z domaluxa nawet nie pamietam zebym do nich pisala Z rybnika 2 takie same pocztowki Z zyskaj zdrowie(balonik dlugopis, kalendarzyk) I cos jeszcze ale nie moge sobie przypomniec trudno.Jak zobacze to dam znac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sssandra- ok, moge Ci podac adresy ale w zamian Ty mi tez jakies podasz, ok ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje kochane za wsparcie:) ale ciezko... nawet tarot nie kłamie :( ale juz siostra wiezie mi 4 miesiecznego pocieszyciela:) moze pomoze....a nivea zel fajnutki tez dzis dostalam;) trzymajcie sie znow spadam pomyslec ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie do końca tak że coś za coś. Mogłabym podawać linki do publicznej wiadomości, bo i czemu nie. Ale, niestety - tutaj nie ma na forum zbyt wielu linków, a te które sa są że tak powiem mało atrakcyjne i dośc popularne. B. często bez pradonu kopiowane z innych for. Więc dlaczego ja mam podawać dobre linki, skoro sama nie mogę skorzystać z innych ? Jestem też na innym forum - tam piszą wszyscy :) I to jest w porządku. A nie ja podam - Wy wyslecie ( przy okazji paląc firmy) a same nic palcem nie kiwniecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amorekpl -->Wiesz ja twoich adresów nie potrzebuje masz je to je mnij :) I się śmiesz ,ja ich nie mam i mnie to jakoś zbytnio nie obchodzi.. Wydaje mi się ,że forum jest po to aby dzielić się z kimś adresami itp anie ukrywać i nie ujawniać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę podać, ale Wy też coś podawajcie - a prawda jest taka że gadacie na 500 stron a linki to co 3 strony ledwie pare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz forum przypmina
mi takie czasy gdy próbowały tu żądzić takie laski, które póxniej załozyły swoje forum, na hasło itp i namawiały do udziału w nim :( widzę że wkrótce nasze forum czeka to samo (podobno czas się zapetla) :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. U mnie ostatnio przestoj. Jedynie w piatek otrzymalam paczke, ktora nieco mnie zaskoczyla, pozytywnie zaskoczyla... Firma A-Z Medica (jest dystrybutorem produktow Andean Medicine Centre LTD) przeslala mi pelnowartosciowy produkt, a mianowicie sloiczek kremu z masy perlowej (50ml) oraz tzw. \'elektroniczne zwierzatko\' dla corci mej (kojarzycie oslawione niegdys Tamagotchi ?) :) Co najdziwniejsze; wiadomosc do tej firmy wyslalam jakies pol roku temu...no. To pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoko
czyli z tego co widze to zbieranie probek i darmowych rzeczy to hobby a najlepszy sposob na to to pisac emaile do roznych firm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×