Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Witam ! Odnosnie potencjalnej likwidacji tegoz forum; niech ktos poda chociaz jeden sensowny i rzeczowy argument, ktory przemawia za kasacja tematu... Ja takowego nie zauwazam... Potyczki slowne i nieproszeni goscie (zazwyczaj niekulturalni abderyci) zdarzaja sie na kazdym temacie, czegokolwiek by on nie dotyczyl. Z tzw. probkomania mam do czynienia od jakichs 7miu miesiecy. Od tego czasu swoje komentarze umieszczalam na podobnym topiku, ktory mial grubo ponad 500. stron, tutaj, na kafeterii...i, z niezrozumialych powodow, zostal usuniety z dnia na dzien, doslownie. Do tej pory nie wiadomo, dlaczego... Pozostawiam to bez komentarza... Reasumujac: albo kogos przyslowiowa \'zazdrosc w oczy kole\' albo jego wlasne lenistwo i bezmyslnosc meczy... I wyeliminowac chce zapiski istot, ktore paraja sie \'zdobywaniem\' bezplatnych, drobnych przedmiotow, testerow, etc. Kilka tygodni temu powrocila \'stara\' pocztowka...i przesylek otrzymuje znikome ilosci... Wkrotce bede musiala zainterweniowac... Delikatnie rzec ujmujac; irytuje mnie taka sytuacja. Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry kochane stale porbkomaniaczki:) widze,ze stary sklad prowrocil, :) superancko!!! ...jeju czytam i nie wierze:/ chca nas usunac???? chyba ktos nas nie lubi:/ buuuuu....... ......jeju jestem tu od stycznia dzien przed moimi urodzinkami juz 3 miesiace razem z wami taka nasza mala Wirtualna Rodzinka a tu takie hamstwo chca nam wykrecic:/ kochane czy nie mozemy stworzyc wlasnego jakiegos forum???? nim Nas usunał z nienacka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też bym była za tym aby utworzyc gdzies nowe forum, bez możliwości usunięcia, ale nie wim gdzie :( Może macie jakieś pomysły? Z checią sie tam dołacze :) Dzisiaj doczekałam sie wreszcie mojego żelu z nivea, a już byłam przekonana, ze go nie dostane, a tu prosze jaka niespodzianka :) i jeszcze próbki kremu - śliczny zapach i bardzo ładne pocztówki :) z www.sklep.saponaria.pl nawet nie pamietam kiedy wysyłałam :) 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotko super! ja juz tez mailam zakladac:P proponuje abys wklejala to w swojej wiadomosci -stopce aby kazda z dziewczyn sobie skopiowala od ciebie byla przygotowana:) na koniec :( w taki sposob kazda bedzie bezpieczna:) ja juz sobie skopiowalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc już jest w stopce :) Ja też mam nadzieję, że nie trzeba będzie się przenosić na nowe forum, ale lepiej na zimne dmuchać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotko 🌼 bajerancko ci wyszlo:) Samanto skopiuj sobie adres str od stokrotki, poniewaz planuja usuną nasze forum:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośnico - jest dobrze :) DO ADMINÓW Nie kasujcie naszego forum !!! Jesteśmy tu jak rodzin !!! Nie wolno go skasować :) Wszystko można skasować ( :P ) ale nasze forum musi pozostać !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak nowy adresik już skopiowany, jakm nas usuną to napewno sie tam zjawię :) bez obaw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może nie usuna tematu, może to taki postulat tylko \"do rozpatrzenia\" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki 🌼😘 Wczoraj był listonosz :D i przyniósł z Lichenia modlitewnik, książeczkę, gazetkę i liścik :) Nie pisałam nigdzie kiedyś tam byłam i zamówiłam mszę :P A teraz regularnie przysyłają takie modlitrewniki. To takie coś dla pobożnych :D Na wszelki wypadek e-mail do nich: lichen@lichen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, Spróbujcie napisać do www.harmonie-vegetale.com Mi obiecali przysłać próbki.. a dziś dostałam dużą kopertę wysłaną priorytentem i ..... JEDNĄ kartkę w środku z cennikiem! Na pewno na poczcie pobuszowali. Jestem ciekawa czy do Was dojdzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. amorekpl, ja dostalam taka sama koperte, zapewne z takim samym cennikiem :) Ani pol probki w tej duzej kopercie nie bylo. Nie wygladalo na to, zeby ktos w niej buszowal. Najprawdopodobiej firma ta obiecuje probki, a przesyla cenniki. Coz...sa firmy i parapety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam, ze otrzymalam ta przesylke jakies 3. miesiace temu. Najwidoczniej nic sie nie zmienilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje probki sa okey woda meska ma fajny zapach. Pozdrowienia Amorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki 🌼 Zapowiada się fajny dzień :) Słoneczko świeci i listonosz (zmienił się) jest bossssski (sasasa) Całkiem przystojny i młody, a do tego cholernie sympatyczny :) A przyniósł mi: - MORANA, produkują ściereczki, gąbki itp (5 katalogów + 5 cenników) - BABICE (mapa, foldery) - WOJ. PODKARPACKIE (mapy, foldery, widokówki, piękny album o parkach narodowych) - RZESZÓW (długopis, smycz, przypinka, pins, płyta, foldery, mapy) - TELEPIZZA (wypasiony bryloczek-smycz z kwiatuszkiem i cyrkonią) Dzisiaj to wszystko :) Niestety teraz do poniedziałku (żeby tylko) pusta będzie skrzyneczka :D Pozdrówka 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj 3. przesylki: * katalog \'bon prix\'; * UM Kórnik - bardzo mily list, sliczna ksiazeczka dotyczaca miasta i dlugopis; * UM Rawa Mazowiecka - duza mapa, kolejna efektownie wydana ksiazeczka info o miescie oraz dlugopis. Mam do Was zapytanie; czy Rawa Mazowiecka wysyla mniej wiecej to - co ja otrzymalam, czy moze cos wiecej ?? Koperta byla nieco wyeksploatowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DaRyLLLLa
CZYZBY MIELI ZAMKNĄĆ WASZE FORUM? JAKRZE MI PRZYKRO................. TRZEBA BYŁO MNIE SZANOWAĆ, A TERAZ MACIE ZA SWOJE...... NO CÓŻ TAKIE JEST ŻYCIE, PODOBNO FORUM BĘDZIE USUNIĘTE 18 MARCA..... ODLICZAM GODZINY.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KATJEN25 ZŁOŚNICO SHIMMY DARIA2005 SAMANTHA22 AGUSSSSIA AMOREKPL ALESSA91 KAROLKA TOTINKA I te wszystkie, których nie wymieniłam - jeżeli zlikwidują nam forum to napiszcie do mnie na mój meil: wampirzyca21@wp.pl !!! Tamten \"nowy\" adres został skasowany :/ nie wiem czemu :( W momencie kiedy to forum zostanie skasowane - założę nowe i poinformuję was na meila o tym jaki jest jego adres !!! Za bardzo się zżyłyśmy, żeby to się skończyło :D Zapiszcie sobie mój adres i w razie czego - piszcie !!! DARYLKA - idź już kobiet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z ta likwidacja to jakies
bzdury sa! Dziewczyny myslcie rozsadnie: jakby mieli was usunac to zrobiliby to odrazu, jeszcze nigdy nie bylo tak ze wyznaczyli na to jakas konkretna date :O ktos sobie z was jaja robi i ma nizly ubaw :O Po drugie jakby nawet taka data faktycznie zostala wyznaczona to powiadomilby was o niej ktorys z moderatorow! To mialoby byc w pewnym sensie ostrzezeniem! A tego nie zrobil wiec? ;) No i glowa do gory!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm...moze nie jestem ekspertem z tej calej polskiej i trudnej ortografii, ale \'jakże\' to przez tak zwane \'ż\' sie pisze... Koncze juz, bo prawdopodobnym jest, iz ktos mnie tu zruga,czy cos w tym stylu... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×