Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Lollipop_, a chodzi Ci bardziej o upominki, czy testery zywnosci lub kosmetykow dla dzieci ?? Ja dostalam przesylki od: - Nutricia - probki jedzonka, sliniaczek, PoradnikZywienia, notes - magnes na lodowe\' broszurki; - Nestle - probka mleka, plastikowa lyzeczka, ulotki; - Humana - 2. probki herbatek granulowanych dla dzieci, broszurki; - Hipp - probka kaszki, probka mleka, ulotki; - Gerber - skarpetki z logo :) , pluszowy mis - breloczek, broszury, teczka A4 z wizerunkiem dzidziusia; - Mustela - 5. probek dermokosmetykow dla dzieci; - Infoplus / KloraneBebe - 3. spore testerki dermokosmetykow dla dzieci; - Poltrade Waletko - ulotki, kubek - niekapek :D , kalendarzyk nascienny 2007; - Brio - katalog zabawek; - Jelp / Danlind - spora torebeczka proszku do prania dla dzieci i ulotka; - Krakpol / Leomark - katalog zabawek; - Chiquita - dmuchany pokrowiec na banana :D, ladny breloczek; - UM Sopot - m.in. pilka plazowa; - Stiefel Polska - 4. probki dermokosmetykow Oilatum i ulotki; - Stihl - m.in. 2. fajne breloczki - ludziki; - z USA kolorowanki formatu A4; Odnosnie adresow; korzystalam z formularzy na stronach lub wysylalam wiadomosci na maile. Jak cos - to pytaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula296
serws@hipp.pl - testery produktow HIPP + ciekawe broszury i ksiazeczki dotyczace zywienia niemowlat; alima.gerber@gerber.com - firma Alima-Gerber S.A. ( ksiazeczki i broszury dotyczace zywienia niemowlat + upominek z logo Gerber + teczka z rysunkiem dzidziusia )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez weekend jak zwylke pustki, ale mam nadzieje ze dzisiaj coś do mnie przyjdze :) nie wiem czy już pisałam, ale ostatnio przyszła torebka z cachrela - oczywiście wygrana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli ktoś ma małe dziecko to może napisać do nestle o naklejkę na samochód z niebieskim misiem. przysyłają za każdym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KATjen25, hjena i reszta dziekuję za adresiki:* naprawdę się przydały:)) wysłałam już wszędzie...;P mam nadzieję, że choć część przyjdzie. U mnie dzisiaj nic, ale mam nadzieję, że na dniach się coś pojawi, bo, szczerze mówiąć, za konkretne wysyłanie wzięłam się wczoraj i dzisiaj:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobietki Czytam Wasze forum od jakiegos czasu...i przyznaje-skorzystalam z niektorych adresow.Jestem raczej powsciagliwa w dawaniu swojego adresu,badz numeru telefonu,ale okazalo sie,ze nie ma tego zlego....Probki szamponow z Loreal dotarly,czekam na reszte.Wam tez postaram sie odwdzieczyc:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anjaaaaaaaaaaaa
Dla małych skrzatów Lollypop: http://www.linomag.pl/ - 5 próbek na odparzenia pieluszkowe http://www.mamilac.pl/ - mleko modyfikowane redakcja@huggies.com.pl - 3 szt pieluszek Huggies a macie moze jakies maile do firm gdzie wysylaja probki tamponow czy podpasek ? ale po polsku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anjaaaaaaaaaaaa
ta stronka powyzej to na pieluche :) skopiowalam z innej stronki ale sprawdzone :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo mi akurat dzisiaj przyszła naklejka z misiem , dosc szybko wysyłają niecale 2 tygodnie . Razem to juz mam od nich 3 naklejke. z UM Chorzów przysłali listem ze zwrotka pismo, ze juz nie wysyłają gadżetów plus naklejka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz trochę o odmowach : UG Warta -nie udało się nawet wysłać Pajęczno mnie rozwaliło totalnie zacytuję wam ::: \"Uzrąd Gminy i Miasta w pajęcznie informuje, że.... dysponuje pewnymi materiałami promocyjnymi i jeżeli tylko pani nas odwiedzi to....napewno takie pani otrzyma... pozdrawiam\"\"\" UMiG Wołow odmowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja z innej beczki. ma ktos chody w Knorrze lub unileverze? Wiecie może czy bedzie nastepna edycja porcelany??? plissssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anjaaaaaaaaa wiem, że przesyłaja z O.B xP ale adresu musisz szukać na stronach wstecz, bo ja, niestety nie pamiętam:/ a o innych tego typu przesyłkach nic mi nie wiadomo... hjena, jeśli chodzi o Twoje pytanie to... nie mam pojęcia xP dzięki raz jeszcze za adresiki:)) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o podpaski i tampony to carefree z niemiec i alwaysfresh z polski ob z polski i niemiec napewno bo dostawalam, wiecej nie udalo mi sie wykopac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Wczoraj dostalam tylko dwie przesylki: * naklejki Shell and Ferrari 2007 - szly chyba z 2 - 3 dni :) http://www.shell.com/home/ferrari-en/html/iwgen/motorsport/app_stickers.html * Royal Canin - 2. torebeczki suchej karmy dla mojego jamnika ;) i ciekawa ksiazeczka dotyczaca dokarmiania roznych psow; info@royal-canin.pl (piszac do nich nalezy podac rase i wiek psa). Anjaaaaaaaaaaaa, to strona z wkladkami (jesli moge doradzic - to zamow najmniejszy rozmiar ;) ). http://www.tena.pl/ Aaa, wrocily moje \'panie pocztowki\', juz nowym samochodem, bo warczacego malucha unieszkodliwily podczas jakiejs stluczki ;) No a dzisiaj...zobaczymy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anjaaaaaaaaaaaa
Wielkie dzieki wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie zamierzam zejść do skrzynki, ale jakoś mi się tak nie chce z piżamy przebierać w jakieś \'cywilizowane\' ciuszki :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, byla \'pani pocztowka\'. Przyniosla dwie przesylki: * Ty i Twoj Dom z duza torebka zupy jarzynowej (ojeju, poprzednio tez mialam z zupa...a kosmetyku zadnego..., a nie wygladam na niedozywiona ;) ); * i tu zaskoczenie: sliczna damska bluzeczka z krotkim rekawem - biala z kolorowym nadrukiem (to nie taki zwykly bawelniany podkoszulek) - w sam raz na mnie :D :D :D + kubek :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość probkomaniaczkaaaa
KATjen25 a ta bluzeczka to skad?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anjaaaaaaaaaaaa
a mi dzisiaj przyslali z Gatty bryloczek dlugopis i brulion :) pierwszy raz cos mi przyslali :D bo od niedawna jestem probomaniaczka :P czekam na reszte:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj dostałam kolorowanki z usa calkiem szybko około 1 tygodnia szlo. i nic wiecej buuu;;;;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz hicior dnia załapalam sie na nagrode tefala z Milionerii winiarów. :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj fajne próbeczki z dermiki i starterek orange. Nie przyda się już, bo wczoraj zakupiłam nowy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie dziewczyny... ja wysylacie te maile o próbki.. to jesteście potem zawalane przez te firmy ulotkami przesylkami?? bo w końcu podajecie swoj adres... chetnie bym spróbowała gdzieś coś wysłać, ale no nie wiem czy potem nie bedę dostawać ton jakiś ofert i innych dupereli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesława, w przeciagu 10ciu miesiecy wyslalam ok. 1000. maili :) I jesli mialam cos dostac - to byly to probki i gadzety, o ktore prosilam. Nie zdarzylo mi sie, zebym musiala za cos placic, czy zebym otrzymala jakies duperele, o ktore nie prosilam :) Chyba ze delikatny spamik na e - skrzynce, ale to delikatny raczej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAMA PARIS HILTON W POLSCE
wybralam obrączki, zarejestrowalam i wyskoczylo : Laser Cut Ring Band Sterling Silver Size 8 Total: USD $8.99 nie za darmo :) ale może warto se kupić ? Tak w ogóle nie wiem po co to robicie ? nie macie kasy na zakupy ? To jakaś mania a'la casyno czy cuś.........? nie rozumiem :( Ja zawsze ide do sklepu, kupuje na co mam ochote i już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×