Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

oczywiście hjena, że się stęskniłyśmy ^^ Mardud wróóć! trochę drętwo się na forum robi... pewnie jest to przyczyna tych wszystkich \'wejdź, kliknij...\' aż żal dupę ściska jak na to wszystko patrzę. A dziewczyny (nawet te niektóre czarne) bezsensownie odbiegają od tematu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NatiC podejrzewam, że wybierają losowo, ale ja na Twoim miejscu cieszyłabym się, że chociaż to wysłali...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze można napisać do takich firm jak np. ikea, lg, real, tesco, rexona, nestle, eska, interia. nie gwarantuje, że odpiszą ale szanse są..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem - wróciłam jak poczytałam, że można się pod kogoś podszywać - po 2 stronach tej lektury mi się zachciało napisać. A te linki kliknij mnie - to może wyślemy na nieco inne forum - z powodów cenzuralnych nie napiszę jakich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmartwię Cię - ikea, lg, real, tesco, rexona, nestle, eska, interia - nic nie przysyłają oprócz negatywów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi przysłali raz z Rexony niby w drodze wyjatku (napisałam bardzo długi i ładny list :D) ale jednak mojej koleżance też wysłali :P dostałam od nich dosyć spory gruby notesik :D z pachnącymi kartkami...moje karteczki pachniały jak ten zielony dezedorant Rexona For Teens (bo notesik był zielony) a koleżanka miała fioletowy. dwa długopisy dosyć ładne. I kilka pachnących zawieszek na drzwi \" Poczuj się świeżo...z Rexoną For Teens :D:D:D\".Kilka dni potem podałam meila kuzynce ,ona do nich napisała i dostała odpowiedź \"że skończyły im się zapasy notesów i muszą je uzupełnić\".Ech ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc czekam do jutra na paczkę.. zobaczymy czy coś przyjdzie. można zamówić; Z Danone: długopis, i notesik z mini ołowkiem w śrofku z Samsunga: długopis w granatowym plastikowym etui z napisem samsung Z gazety FAKT : smycz czerowną z białymi napisami Fakt z ARC-Pol ( producent makaronów) : 2 długopisy {z innych stron ściągnięte} amortex@o2.pl -tu wysyłają długopisy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojej przyjaciółce odpisali pozytywnie. może się im skończyło? nie wiem.. 3 dni jestem na próbkach, wiem, ze mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hjena nie dostałam teraz od Ciebie maila... tu masz--> lily_cream@onet.eu :) dzięki z góry ! Ja już wybywam nad morze ! POZDROOOO ONLY FOR NORMAL USERS :D :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dobrej pogody :) (ja jak bylam to przez cale 2 tygnie lalo) wiec tobie życze duzooooo slonkaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mejbiś
nikogo nie ma? trudno. szukam linków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pfuu. zrobiło mi się z \'ś\' xD bo moja ksyw jest z ś ;-P ale mi się zajerestrować nie chciała ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo przynajmniej ta smyczka z vattenfall\'a, ale to już coś :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mejbis - a te linki to aktualne są? Bo ja z tych 1-3 firm dostałam negatywy w tamtym tygodniu. Może też wybierają sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimyszka
Hej czy te startery z Orange są całkowicie za darmo? Ktos z was juz je zamawial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja to pechowa jestem:( dziewczyny pomóżcie!!!!! w shreka nie moge zagrać, nie wiem czemu:( a jak chciałam starter w orange to wyskoczyło mi ze mój kod 01-595 nie jest dobry myślicie ze jak wpisze 11-595 to też dojdzie?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×