Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

mardud => ta kosmetyczka tez od ,,Czterech pór roku\" ? ja dzis dostałam od nich oliwkowy krem przeciwzmarszczkowy, balsam do ciała elastyczna i jędrna skóra, krem na dzień energizujący, balsam do ciała pielegnacja skóry wrażliwej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja identyczny zestaw. Kosmetyczka to inna bajka - niestety nie raczyli na kopercie pieczątki wbić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam u mnie dzis:30 próbek z Farmony(polowa rozwalona),katalog Velux,gazetka Zbuduj dom,`katalog Bon Prix(juz 2 raz w tym miesiacu-cos im sie pomylilo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zapomniałam napisac, ze przyszła do mnie wczoraj nagroda z konkursu nalewka babuni :) nie spodziewałam sie tak szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie co wygrałaś? I jak te kartki znaleźć...... :) nie miałam czasu nad tym ślęczeć ale nie wiem jak je znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulajdus
czy wysyłał ktoś z was prośby o gadzety do hoteli? jaki efekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Alexawdra
A nie mowilam,ze tak bedzie?????? Same brudasy bez pasty do zebow sie odzywaja....jehhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka zna ktoś jakieś stronki z darmowymi kosmetykami. prześlijcie mi e-mailem lub napiszcie na forum. Plisssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulajdus
wszyscy piszą ze ziaja juz nie wysyła, a mi wysłali niedawno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiuleczkusia chyba nie sądzisz, że ktoś poda ci wszystko na tacy. Cofnij się kilka stron wstecz to znajdziesz adresy lub sama wpisuj w google to znajdziesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nataliaaaa- moja też. ja zeby zmniejszyc choc troche liczbe spamu , otwieram go i zjezdzam kursorem myszk i w doł tam powinna być opcja \"unsubscribe me\" no i w okeinko wpisujesz swoj adres i kasują twój mail ze swojego serwera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisalam dzis 80 meili mam nadziej, ze bedzie choc pare pozytywów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi przed chwilą kurier przyniosl ogromna paczke:) a w niej 12malych paczuszek dla psa i 4male dla kota:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nataliaaaaaaaa mam identyczny problem...;( już raz zmieniałam pocztę, ale drugi raz tego nie zrobię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za darmo. za linka moge sie wymienic,ale za jakies linki sparwdzone,ktore wysylaja....pisac na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za darmo. za linka moge sie wymienic,ale za jakies linki sparwdzone,ktore wysylaja....pisac na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech ja niestety nie mam zadnych linkow do wymiany... a szkoda bo jedzonko by sie przydalo... ide szukac w googlach moze akurat sama to znajde (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też idę szukać sama xD bo by sie przydało jedzonko dla psa i kota. No cóż,ale znając hojność użytkowników tego forum (nie mówie o wszystkich) to nawet na nie podadzą na meila :P:P hehe a wymiana ze pewniaki jest troszke bez sensu bo raz wysyłają a raz nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivia129
Nie no...ale sknerusy nawet na głupie żarcie nie podadzą...sknyrzcie sie dalej ..powodzenia...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamillciA
Ja ide na inne forum tam przynajmniej na pw podaja a nie kurde takie djbasia bu heheh co za nick ;p;p niech sobie to jedzonko do dupci wsadzi,a tak wogole to po co sie chwali niby zeby jej zazdroscili,zalosna jest strasznie....bez komentarza !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mi kiedyś przysłali karmy dla mojego pieska z francuskiej firmy. www: http://www.royal-canin.pl/ Mailowo skontaktowano się ze mną w celu ustalenia wagi, płci, rasy pieska i mój ulubieniec dostał niedługo po tym smakołyki:D P.S. Można też poprosic o próbki dla kotka jeśli ktoś ma. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamillciA
PrincetonGIRL ty jestes mila bo przynajmniej podasz komus i sie nie sknerzysz co po niektórzy :P:P bo niektórzy to tylko dla siebie,tylko dla siebie...chodzą z podniesionym czołem i mysla ze sa panami calego swiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak jeszcze sama uczestniczyłam czynnie w zbieraniu próbek to wszystkie adresy były podawane tutaj na forum. Zmieniło się z czasem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×