Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Ja też dostałam tą rękawiczkę dziś:) To jest słodkie xd A raporty można wysyłać do 15 września: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a_laska ja otrzymałam xP nie, póki co nie wysłałam. Zrobię to po kilku dniach, gdy już wypróbuję zdobycz. DLA WYJAŚNIENIA - zostałyśmy WYLOSOWANE, pokrowca nie dostanie każdy, kto do nich napisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulajdus
od kogo? u mnie dzisiaj tylko makulatura z um Wichowa... czy ktos z was dostal jakies gadzety z tego um? bo moja koperta byla zaklejana.... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulajdus
taaa to 3D white

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wytrzymam - kupię chyba kilka past do zębów i porozsyłam do tych, którzy tutaj śmiecą. Przechodzi wszelkie pojęcie - po prostu brak słów. Posucha i tyle - gdzie się podziały fajne posty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Lollipop_ ale fajnie mam szczęście zostałam wylosowana ale fajnie rękawiczka jest zajefajna mam różową w paseczki i jest super. Tata był po awizo bo mnie nie było rano jak listek chodził i zostawiła awizo i tata poszedł na pocztę i chciał mi zakosić tę rękawiczkę bo mu sie podoba! wsadził sobie tam swoje mp3 i do pracy chciał jechać z tym na szyi ciżeko bedzie napisać ten raport ale chyba trzeba jeśli bedziesz ludziu chciał jeszcze coś dostać od nich....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oto i ja D
Cześć dziewczynki :) przyznam się że nie przeczytałam wszystkich 641 stron tego topiku, ale kilka losowo wybranych i skorzystałam z kilku linków :) Nie wiem zatem czy ten się juz pojawiał, ale wkleję go tutaj bo może nie :) Jak tylko coś fajnego znajdę to się podzielę z wami :) Jestem nowicjuszką w swiecie gadgetów i próbek :) POzdr pudełeczko na tapsy anty: http://www.ginweb.pl/p_dodaj.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oto i ja D
zapomniałam dodać, że w tej chwili nie mają, ale trzeba zaglądać i polować bo co jakiś czas nowe im się pojawiają więc można zamówić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panią. Cieszymy się że jesteśmy w ten sposób odbierani! Jednak na tą chwilę wszelkie zapasy gadżetów reklamowych zostały wyczerpane. Jak tylko otrzymamy nowe zapasy takich upominków, natychmiast jeden z nich prześlemy do Pani. Życząc miłego dnia pozdrawiam ************* dzisiaj tylko jeden pozytyw i jeden negatyw na tyyyyle emaili wyslanych :( jak mi przysla to podam nazwe tej firmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ani Mru mru...
Dziewczyny piszcie pod adres- Max Media ul.Obrońców Pokoju 15/2 20-030 Lublin Wysyłają autografy grupy Ani Mru Mru. Trzeba tylko im przesłać zaadresowaną kopertę ze swoim adresem. Dostałam zdjęcie-widokówkę,z autentycznymi autografami zespołu,oraz fajną osobistą dedykacją,bo o taką poprosiłam. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzis pierwsza koperta od tygodnia chyba... ale sama makulatura, koperta byla cala potargana i zafoliowana przez poczte z 2 naklejkami, ze przesylka dotarla do nich uszkodzona... ehhh... aha ktos pytal o co chodzi na prizee, polecam wejsc na www.prizee.pl i przeczytac opisy gier itd. =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luluuu333
ile macie bubzow, i ktory dzien na prizee.com ile mniej wiecej bubzow zdobywacie na dzien? piss odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do bubzow to mam 4.13 Buz, jestem od 21 dni. Na początku szło szybko bo wygrywałam dziennie około 0.20 B, a teraz od paru dni tylko po 0,6 - 0.8 B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokor
jak ktos chce moge przejsc mu questa The Quest of the 6 Squares

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokor
nie potrzebuje maxpack za przejsci jakis bylejaki kod albo stronki z probkami (ale z polski) moge tez pezejsc inne gry pisac na gg 1459348 albo w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokor
jak zwykle 3dwhite ten post wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj u mnie 7przesylek :katalogi,broszurki i autograf:) a wam cos przyniosl dzisiaj listonosz ciekawego?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, nie jest wam wstyd pisac np : \" domowa_babeczka http://sprawdz.to/probka/ kosmetyki \" czy \"rolinka_ola jedzonko dla psów firmy Yzi http://yzi.pl/865 \" kazdy wie że takie skrócone adresy są z 3d white tez gram w 3d ale żeby już taki tupet mieć.... a jeszcze podpis ze niby to są kosmetyki czy \"jedzonko dla psa\" (współczuje temu twojemu psu ze musi biedak paste do zębów jeść........)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dfdsagdsgbfd--> ja też kliknełam :D dzisiaj puściutko....szkoda...;( jak rozpocznie się rok szkolny to będe tu pisać sporadycznie ;/ jest i dobra wiadomość- będzie duuuuużo mniej tych wstrętnych pomarańczowych i 3dwhite ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dampek bez trampek ale ty kurwa jestes dziecinny myślisz że tu są tacy naiwni ? śmieszny jestes ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie dzisiaj powaliła przesyłeczka z Łęgowa była ekstra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam cos dla tych co graj na prizee pod tym numerem gg 8543913 jest koles co za darmo calkowicie robi the lone ranger serdecznie polecam mi wlasnie zrobil questa i nie ukradl konta mozna mu zaufac duzo osob go poleca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdsagdsgbfd
100kroteczka i fampirek2 dzieki za klik :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dla was wiadomość możecie napisać na adres: Big Bem Agencja Artystyczna ul.Kraski 22 lok. 5 02-804 Warszawa ________________________________________ +zaadresowaną koperte i dostaniecie autograf EWY BEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×