Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

ja jeszcze odnośnie tego canona na jedno zlecenie wchodzi jedna fotka czy więcej?? czy to zalezy od modelu drukarki?? :) wczoraj taka susza w poczcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gadzetomaniak nie sciemniaj,ten twój adres niby do firmy nie istnieje.dziewczyny uważajcie to tylko kolejna próba wyciągnięcia prósb aby samemu z nich skorzystac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteście po prostu
żenujące, przez przypadek weszłam na to forum i śmiech na sali. Makulatura, 5 ml jakiegoś kremu, smycz? Po co Wam to? Czy naprawdę potrzebujecie 30 smyczy, nosicie to wszystko na raz? Zenada....zajęłybyście się czymś pożytecznym!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może dla ciebie to jest żenujące ale to jest nasza pasja,przynajmniej moja.Próbki zużywam ,czasem jak mi się coś bardzo spodoba to kupuje sobie pełnowartosciowy kosmetyk...smyczy nie mam zbyt wiele,ale moja rodzina nosi na nich klucze :) z kubków pije itd.Wiec nie uważam,żeby mi to bylo niepotrzebne...dla ciebie może to dziwne...ale każdy robi to co lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym polecić konkurs Cheetos www.zwierzaki.cheetos.pl/sandi można zdobyć nagrody :) trzeba tylko opiekowac sie własnym zwierzakiem (virtualnym) do wyboru piesek,kotek,kaczka i królik. www.zwierzaki.cheetos.pl/sandi to jest moja \"Sandi\" pies :) www.zwierzaki.cheetos.pl/jaroslawek a tu mój kaczorek \"Jarosław\" hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj 43 próbki z Kolastyny dla mojej mamy. Ona ma właśnie 43 lata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie sucha,wielka sucha.nic od poniedizalku:(. na jaki adres piszecie do ziaji??ja psialm juz z tysiac razy i nic;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rokis=
najakiego @ piszecie do kolastyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anatucha klikniete:) Posprzatane nakarmione i pobawione:) A to moj kiciusiek(tzn.moijego synka.)dobrze ze niejest prawdziwy bo by chyba katusze z nim przechodzil;)www.zwierzaki.cheetos.pl/zuzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny bo znowu zrobi sie tu strona \"kliknij mi a ja klikne tobie, albo odwdziecze sie jak moge\" tak bylo z 3dwhite i innymi tego typu konkursami. PROSZE- trzymajcie sie tematu, to nie jest topik o konkursach. w tym dziale jest taki temt, tam sie mozna wpisac. zycze wam wygranej, ale prosze, dajcie nam odetchnac od konkursow -------------------------------------------------------------------- u mnie dzis czystki w skrzynce. czekam na paczke z Ori, mam dostac 20 probek i kosmetyki za zdobyte punkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ostatnio sucho :( :( wkurzają mnie ludzie, którzy włażą tu NIE WIEM PO CO i besztają nas za to, że sobie wysyłamy nieszkodliwe maile. Zastanawiam się, jak się chce takim osobom wchodzić na to forum. \"zajęłybyście się czymś pożytecznym\" ahaha a to dobre :D A teraz pytanie do \"jesteście po prostu\" :D po co się mieszasz skoro nikt do Ciebie takich maili (przypuszczam) nie wysyła ? Sama zajmij się czymś pożytecznym :P a my i tak będziemy robić, co będziemy chciały :D wolna Polska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w tym tygodniu: *tampony Tampax *mapa samochodowa Polski K2 i tyle....;/ mam nadzieję, że jutro dostanę próbki z Alwaysa , OB i obiecane już dawno temu próbki perfum z Gwiazd Pustyni... życzę wszystkim udanych zbiorów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulajdus
kliknęłam jarosławkowi i sandi xD u mnie pustko... 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulajdus
Szanowna Pani! Niestety nie możemy uczynić zadość Pani prośbie. Materiały, o które Pani prosi są z zasady przeznaczone jako źródło wiedzy dla klientów Volkswagena, którzy stoją przed podjęciem decyzji o zakupie samochodu. Proszę zrozumieć, że jeśli pozytywnie odpowiadalibyśmy na każdą taką prośbę, codziennie wysyłalibyśmy niezliczoną ilość prospektów, katalogów i innych materiałów, narażając się przy tym na wysokie koszty nieusprawiedliwione wzrostem sprzedaży samochodów. Postępując w ten sposób, musielibyśmy podnieść ceny naszych aut, co nie spotkałoby się z przychylną odpowiedzią naszych klientów. Na zasadzie wyjątku wysyłamy Pani jeden przykładowy prospekt. Jeśli rzeczywiście bardzo zależy Pani na naszych katalogach, prosimy o odwiedzenie któregoś z naszych dealerów i zapytanie o ww. materiały. Dane kontaktowe dealerów znajduja się na naszej stronie internetowej: www.volkswagen.pl w dziale Partnerzy. Z poważaniem ***************************** Jaki miły mailik na początek dnia xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałam takiego samego mejla, jakiś czas temu xd Powie mi ktoś, skąd tampaxy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wczoraj tylko plecak z radyjkiem z winiar czy naprawde ciężko wam podawać chociaż nazwę firm , z których cos dostajecie??? jakby nie było tego totyczy forum a nie samych ogólniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xD
dziś dostałam prtzesyłke z um dlugopis przypinke inaklejke i makulatura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Jezu ale u mnie doizs paczka :) jeste mega szczesliwa, pierwszy raz cos takie dostałam: - 6 czapek z daszkiem ( sa sliczne :D) - 2 smycze - 2 branzoletki silikonowe :):):):) sa boskie :):):):):) sama sie zdziwilam bo nie pamietam nawet kiedy do nich pisalam :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulajdus
fajnie ;) a może byście sie tak podzieliły nazwą firmy czy um skad dostałyście, nie żebym sępiła, ale ja zawsze podaję, do nie jestem skąpcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anuucha ja dostałam te testery z Gwiazd Pustyni. Ale po dosyć długim czasie bo pisałam do nich w lipcu hehe ;D wcale te testery nie sa jakieś extra :P 6 fiolek tak na około 4 ml a nalane jest troszeczke wiecej niz połowę...a w niektórych fiolkach nawet mniej jak nie wierzy ktos moge zrobić fotki :P a u mnie dzisiaj : -2 kaszki -2 mleczka -książeczki -2 ramki na zdjęcie -2 zabawki piszczałki ,śliczne :D i maskotka ze Shreka "Shrek" bardzo fajna i taka duża ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xD
dlugopis przypinke i naklejke dostalm z um giżycko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×