Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

dziś się zakończył, trwał od września albo października...miesiąc temu zajęłam 3 m-ce i wygrałam 100 euro a dziś 1 m-ce :D Taki konkurs z faktur na www.franke.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie wiedzieć gratuluję jeszcze raz ; ) Misty-sweet nie znasz może jakiejś strony, gdzie można dostać karmę dla psa(taka aktualna strona)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno tu: www.eukanuba.pl i tam masz - bezpłatny pakiet Eukanuba dla szczeniąt (tylko naściemniaj im, że masz szczeniaka) Ja dostałam jeszcze z: www.royal-canin.pl (dla kotka i pieska) i z Pedigree ale na ten rok im sie już zakończyła akcja...spróbuj po Nowym Roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoje posty Piotrusiu świadczą o twojej kulturze i wychowaniu. Prawdziwy z ciebie gentelmen, bo na g też jest inne słowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agentka-96
hej. u mnie dzisiaj tylko mały liścik (tzw. wczorajszy), że dostałam kupon na darmowe KFC przez 0,5 roku.. skorzystam tylko kilka razy bo jakoś daleko mi do KFC. a mam to z tej str http://www.triobox.pl/linqa94

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim;) Niżej podaje adresy do hoteli co wysyłają gadzety chociaż nie wszystkie bo nie które hotele wysyłają tylko makulature. Pozdro ;););););) jb@hoteljb.com.pl - Kraków nov.bronowice@orbis.pl - Kraków - Novotel H3372@accor-hotels.com - Kraków krakow@majorhotel.pl - Kraków hotel@hotelpoleski.pl - Kraków biuro@hotel-florian.pl - Kraków hotel@sympozjum.com.pl - Kraków polonez@orbis.pl - Poznań info@redyk.pl - k. Zakopane sokolnik@sokolnik.com.pl H3373@accor.com - Zabrze marketing@hotelkuracyjny.pl - Gdynia www.qubushotel.com - Qubus info@hotel-amalia.pl - Kudowa Zdrój hotel@hanza-hotel.com.pl - Gdańsk smm@hik.krakow.pl - Kraków wzgorza@hotelspa.pl - Wzgórza Dylewskie recepcja@ferosystem.pl - Warszawa hotel@jaskolka.com.pl - Ustroń rezerwacja@hotelkuracyjny.pl - Gdynia info@leregina.com - Warszawa palac@kobylniki.pl biuro@sps.com.pl biuro@sandomierz-hotel.com.pl - Sandomierz hotel@naramowice.pl palacmaciejewo@post.pl podorlem@orbis.pl ladoga@ladoga.pl - Szczecin pod-roza@hotel.com.pl - Kraków hotel@hotel-logan.com.pl - Bydgoszcz rezerwacja@neptunhotel.pl - Łeba monopol@hotel.com.pl - Katowice hotel@palacstaniszow.pl m.kobus@palacmierzecin.pl - Dobiegniew hotel@hotel-warminski.com.pl - Olsztyn hotel@krasiczyn.arp.com.pl - Krasiczyn marketing@upietrzakow.pl - Zielonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomula06
Koniczek ja te słodycze mam z tej strony www.ewa-sa.pl tylko trzeba im napisać emaila że bardzo chcesz próbki i ci wysyłają i jeszcze trzeba podać im adres zamieszkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomula06
niemazaco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agentka-96
no trzeba zwerbować jedną osobe lub więcej - ale musiscie się zajerestrować na moim potem po jakimś dniu przychodzi wam taki mail zadaniem i pisze w nim ile musicie osób zwerbować - u mnie jest to 23. jak zwerbujecie to kuponek jedzie. ALE !!! trzeba być zwerbowanym na jakimś koncie, tu przykładowo na moim, bo innaczej są błędy i się nie da :( http://www.triobox.pl/linqa94

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomula06
Czy ktoś zna stronę gdzie można zadarmo dostać jakieś filmy lub gry albo wygrać w konkursie prostym?? jak tak to podajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
współczuję głupoty niektórym firmom, zamiast jak normalni ludzie napisac. ze nie wysyłają gadżetów to odpisują: \"Pozdrawiamy 1428 osobę, która zwraca sie do nas po tegorocznych wakacjach w tej samej sprawie. Czekamy na 1429, 1430, 1431 i kolejne..\" My przecież nikogo nie zmuszamy do wysyłąnia nam tych gadzetów no nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szurol
Chcemy zaproponować konsumentom rewolucyjne rozwiązanie pomagające organizować "codzienne" zakupy. Podziel się swoja opinią. Możesz wygrać MP3!!! Wejdź na stronę - link poniżej. www.datadomain.pl/ankieta.php Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do baja
może w ramach gratisu wysłać ci narzutę na łóżko jakąś nową, bo długopisów i innych drobiazgów to masz chyba dużo nowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie na razie 5 opasek gumowych 5 długopisów 5 balonów 3 kalendarzyki kiesznkowe ale na 2007:/ i mini szamponik wszystko od pewnej apteki, sama musiałam odebrać paczkę w aptece:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baja jakiś ty miły się ostatnio zrobił... każdy pewnie wie ze to od \"zyskaj zdrowie\" ale podążając za innymi nie wyjawiam zazw firm od których dostaję gadżety niech trochę pomyślą. Pisząc PEWNA APTEKA daję do myślenia początkującym, którzy szukając gadżety mogą w goglach wpisać sobie \"apteka\" i już mają pare maili a Ty oczywiście jesteś tutaj żeby z każdego się śmiać i go że tak powiem poniżać. Zastanów się chłopie czy to jest poważne. Nie każdy zbiera tony gadżetów jak ty niektórzy się cieszą, że dostaną głupią smycz a Ty od razu że Ameryki nie odkryłam.. ehh brak słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak się składa, że program \"zyskaj zdrowie\" jest wprowadzony wyłącznie w aptekach, więc można powiedzieć, że owe gadżety dostało się od apteki właśnie nie będę dalej brnęła w tę dyskusję, bo to nie ma najmniejszego sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×