Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość magdast18
ehh Okunika... mieścina alkoholu i rozpusty;) w sam raz na wakacyjne melanże;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antex
Ja polecam stronę www.za-darmo.yoyo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość your_only_one
Hey! Witak wszystkich serdecznie, czy mogę się dopisać do Waszego forum? Bardzo dużo tych postów, nie przeczytalam wszystkich, ale ja też się bawię w darmowe gadżety od jakiegoś czasu.. Ziaja odesłała mi maila zwrotnego z powiadomieniem, że nie wysyła próbek i gadżetów, poza tym jescze nigdy nic do mnie nie przyszło... Powiem tylko, że ponoć K2 wysyła mapy Polski, warto też znaleźć w mieście, gdzie mieszkacie dealera samochodowego i napisać do niego, a coś może prześle. Ja czekam... Mam nadzieję, że nie pogniewacie sięza te informacje, jak coś to dam znać - o ile znajdę jakąś stronkę z darmochami:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soko33
Witam wszystkich mam kilka ciekawych linków, są to strony na których za grę w śmieszne gierki albo za zdrapki dostajemy punkty które możemy sobie wymienić na różne nagrody A więc pierwszy link to http://www.prizpass.pl/index.php?ref=soko jest to polska strona, gierki polegają na tym że dziennie mamy 5 partii darmowych które wykorzystujemy na zdrapki, niestety strona jest zarazie przebudowywana więc czasami zdarza się że nie działa. Druga strona to str zagraniczna http://en.prizee.com/?refer=Soko33 gdzie mamy do wyboru albo język fr albo engl, moim zdaniem lepsza ze stron ponieważ gramy na niej w darmowe gry flash, gry są bardzo miłe dla oka i dosyć ciekawe, do tej strony poleacam str francuską z syfbarrem http://www.packbarre.com/?pa=56652 dzieki którym możemy dostawać za darmo tzw. MaxPack które daje nam 15 darnmowych partii w grach naprawdę polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oni_34
Ale wy jestescie tu mili... szok! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oni34 oni tak od jakiegoś czasu umilają sobie tylko żal ich czytać misty był już u was denzel? u mnie poczta nawala i rozwala na całego brak słów porażka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hjenko moja droga, Danzel był, koleżanki mi wzięły od niego autograf z dedykacją dla mnie, ale ja osobiście nie byłam w pracy i mimo moich próśb i pamięci o Tobie, one zapomniały poprosić o jeszcze jeden... :( WYBACZ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulajdus
u mnie tylko paczka od peedie gree

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baja hehe pewnie już piszą do tego Red&white hehe :D:D jakieś pasożyty naszego forum :P u mnie dzisiaj kolejne filmy aviko,pendrive z polifreshii...i tyle :( gadżetów coś ostatnio mało ostatnio dostałam kubek z Mamby i smycz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś do mnie przyszła przesyłka z Hugo Boss (2 raz) w kopercie takiej ładnej różowej - 4 kartki zapachowe ;) nie wiem co jest z tą Kolastyną, bo babka napisała w czwartek, że przesyłka wysłana tydzień temu. Niedługo będzie 2 tygodnie jak niby ją wysłali...ciekawe ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mam pytanie do wszystkich a forum jakiś czas temu pewna dziewczyna oferowała kosmetyki avonu plus jakies próbki. Czy ktoś zamawiał u niej te kosmetyki jej mail to katarzyna1000@amorki.pl prosze o odpowiedz jest to dla mnie bardzo ważne! najepiej piszcia na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani_budyniowa
eee.. u mnie same negatywy :( ;( Chyba skończe wysyłać bo szczęścia nie mam :( wysyłam po ok. 100-120 @ dziennie, rzadko kto odpisuje, a jak już odpisują to piszą - że nie wyślą (bo coś tam) jak Wy to robicie, że dostajecie próbki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piękna Lola
Ile można max zamówić zdjęć z Canon`a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomula06
a ja dzisiaj dostałem wielką paczke w której były 13 paczuszek różnych słodyczy!! super!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baja ale za coś czy tak po prostu napisałeś maila ???????? Bo jakoś mi się wierzyć nie chce.................mi to nawet głupiego długopisu nie chcą wysłać. A te słodycze to skąd tam wyżej?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baja może byś już tak przestał odstawiać to żenujące przedstawienie czy jak dostal ktoś może z LM to miał rozwalone koperty? prawie otwarte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do mnie dziś napisali z porshe, ze moge przyjechac do salonu i odebrac sobie najnowszy model !! ŁAŁ ................. porażka ! I ja w to uwierzyłam, ale niestety zachowań innych ludzi nie da się przewidzieć. U mnie dziś przesyłka z NUXE, a w środku - 3 katalogi i 5 próbek kosmetyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hjena czy jak dostal ktoś może z LM to miał rozwalone koperty? prawie otwarte? Wiesz ja nadal czekam i nic :( a na co zbierałaś ?? i kiedy dostałaś ?? [ o ile to nie tajemnica =]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LM są wysyłane kurierem OPEK dzisiaj dostałam zajrzyj na ich strone konsumenta to tam jet data wysyłki nagrody ja miałam torbę a mąż bluzę torba jest fajna ale kolor ..... miał być inny niby żarówiasty a tu taka ciemne zieleń z czymś tam, przegródek ma dużo na zameczki i dno rozszerzane. na klapie 2 na zamek dobrze ze mężowi się podobało i pasuje :) ale koperty obie rozchamlane równe wczoraj 2 fotki canona. ktos pytal ile tego mozna zamawiac ja co kilka dni zamawiam po kilka sztuk i wszystko dochodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja nie mam tam konta =/ a wysłaląm na zegarek sobie i dla chłopakaa i torbe i nie dostałam nic =/ ajj :P może jutro cos bedzie a dawno od poczatku konkursu tego wysłałaś ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sobie załóz na ich stronie(trzeba sie tylko zarejstrowac) lub zadzwon na 0801177177 to sie wsystkiego dowiesz łącznie z tym czy nagrody masz przyznane i kiedy wysłane, tylko musisz mówic ze jestes osoba palącą no i byc pełnoletnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×