Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość sniper1
Podaję te których próbki mam teraz: OEPAROL - adres- handel@produktynaturalne.pl ZIAJA ANGELIKA TEICHERT-Niemci/nie pamiętam adresu/ PRADA- z Hiszpani próbka perfum męskich DAX- o dziwo mi przysłali Lluvia lub Amazon Herb to z Niemiec kolagenowe kosmetyki Może wystarczy na dzisiaj , i nie wszyscy na raz.........., bo wtedy nikomu nie prześlą.Albo wysłać za dwa miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper1
A co z tym tłumaczem tekstu niemiecko - polski, aby dosłownie tłumaczył zdanie. Dotychczas znalezione mi nie odpowiadają, ja znam lepiej niemiecki od nich. Może ktoś już to ma i nie będę musiał się biczować z szukaniem po googlach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majeczka_xD
Dzięki Sniper1, może skorzystam :) Poszukam na necie jakichś słowników, może coś znajdę..Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper1
Dzisiaj wiadomość o wygranej z portalu Mój Chorzów - zabiegi kosmetyczne na łączną sumę 500 zł w Centrum Kosmetyki "Evita" w Katowicach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie było mnie tylko parę dni... a tu... ludzie to forum upada! ciągłe kłutnie, wyzywanie, przechwalanie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper1
Cóż.........., Kasiulajdus swoim marudzeniem też nic nie wniosła ciekawego. A na ostatnich stronach zaczęły pojawiać się adresy, a i kłótnie ucichły. Jeżeli macie wygrane to podawajcie skąd , reszta należy do inteligentnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomula06
u mnie dzisiaj pocztex: 1 paczka-katalogi i dużyy notes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper1
Pozdro z Aten..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moge spytać skad kredki? Bawie się ostatnio z dziećmi w świetlicy tam nawet kredek brakuje niestety. Może jak ma jakas firma na stanie wysłałaby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio tylko wygrane rzeczy z prizpassa gra konputerowa z LM koszulka damska(jak zwykle za mała)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do dzieciaka-Onn21 baja19-20
Ty Onn21-baja19-20 jesteś jakiś nie teges :/ czepiasz się normalnych dziewczyn i wyzywasz je od tych co stoją pod lampami Masz 2 nicki bo sie boisz zeby cie nie pokojarzyli Zrób sobie oddzielny temat czy co i tam p**prz o glupotach Obrzydzasz to forum i nie mysl, że jak pomaranczowa to tu nie bywam - jestem tu od kolo polowy istnienia i nie żebram tylko czesto glosuje i pomagam zdobywac nagrody innym Najlepiej to sie od Misty-sweet odczep bo prowokujesz do klótni tymi slowami jakie ona ma piersi pokazujesz jak ,,dojrzaly" jestes, to jest obrzydzajace, po prostu nie mozesz zniesc ze jestes malo lubiany, a to ze tyle dostajesz to g***no prawda, piszesz tak na przechwalki, bo nie mozesz zniesc ze inni dostaja lepsze rzeczy To jest moje zdanie i mozesz pisac co chcesz i tak na to bede milczała, tylko za przeklenstwa moze ci sie oberwac PozdrÓfffka dla normalnych z tego forum jestem z Misty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omg, ja też mam małe piersi i co? zrobisz mi coś? A od Misty sie odpierdol, bo za nią jest dużo osób na tym forum, w tym ja [czytałam starsze posty] Pozdro dla normalnych dziewczyn. I chłopaków też, o ile są jacyś normalni na tym forum (bez obrazy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta_Angel
A Wy sie odp*****lcie od mojego skarba. Ja nie wiem o co Wam chodzi? Widac ze za mało sexu skoro piszecie takie głupoty. Jeśli nie macie nic innego do roboty, to znajdzie sobie jakąś branże w necie i wysylajcie maile!!! Czy tak trudno to zrobic? czytam to forum od dłuższego czasu po waszych wypowiedziach mogę stwierdzic tylko jedno "zazdrosc". A ja sie z moim kochaniem zgadzam, bo zwazcie na to iz to forum jest ogólnodostepne i jak bedziecie linki podawac to gó**o z tego inni beda miec. Czytałam też jak inni pisali, ze Onek jest mało lubiany, tu sie mylicie, bo ja go KOCHAM!!! Ja wiem, ze jest babska solidarnosc, dlatego wszystkie sie przyczepily Onka i jedna druga bedzie bronic (to normalka), ale nie ja. Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta_Angel
Ten kto to powiedzial ;) Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ostatnio pustki... pod względem darmochy :) a płatnę rzeczy, to ostatnio do mnie tonami przychodzą :D (zmywarka, okap, telefon, kwiatki itp :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh ja to nic wygrać nie moge niewiem byc moze mam pecha jakiegos,ale wysylkam i na sms-owe konkursy i na te gwarantowane i nawet rolki papieru toaletowego nie wygrałam hhee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podajcie przykładową treść maila bo nie wiem co wymyślić :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podajcie przykładową treść maila bo nie wiem co wymyślić :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zal /
Ale robicie wioche na tym forum, zastanowcie sie czym zdzialacie dogadywanie sobie i obrazaniem siebie na wzajem... ;/ Przestancie sie zachowywac jak dzieci... ;/ A pozatym... Takl samo Jak Baja nie podalabym linkow skad co dostalam etc, bo to jest bezsensu bo wszyscy na jednej osobie potrafia zerowac ;/ Niech sami sie pomecza i poszukaja firm ktore wysla ciekawe rzeczy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj dostałam - katalog - katalog i próbki - próbki perfum Hugo Boss\'a - kosmetyczkę z konkursu, który był około rok temu xD - 10 długopisów - 3 koszulki dla całej rodziny - 2 plany lekcji Cała skrzynka była wypchana! Czekam, może jutro będe coś jeszcze miała... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wczoraj katalog z Bon Prix i z jednego klubu :) oprócz tego nawał mapek samochodowych haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×