Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Okolo miesiac temu tez wypelnialam formularz z prosba o bezplatne probeczki o.b.No ale czekam i czekam........niestety bez skutku:(:( Przydalby mi sie kalendarzyk ktory jest w tym zestawie:) Mam nadzieje ze jednak wysla mi:):) Ze 2 latka temu dostalam juz ten bezplatny zestawik:D Mowie wam bylam pozytywnie zaskoczona.Z tego co pamietam to byly chyba 2 tampony _normal_ ,4 _super_,kalendarzyk do zaznaczania dni okresu i ulotki:):):) Tamponiki rewelacyjne,uzywam tylko takich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaa jestem ;D ... Ja dostalamm kiedys od Alwaysa.. 3 podpaski, kalendarzyk i ksiazeczka chyba \"miedzy nami kobietkami\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kroooopa
napiszcie do shella [ w gogle wpiszcie shell i pozniej na stronce w kontakt ] ja dostałam zajefajny metalowy długopis naklejke i jaskies naklejki i husteczke jednorazowa odswiezajaca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kroooopa
upssss *chusteczke :) ale byk heheh sorq ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jaki jest Mejl..bo to juz dosc dawno dostalam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzalam tylko tak na ok.10-15minutek. Jakies 7 lat temu w moim gimnazjum dawali bezplatnie kazdej dziewczynie ten zestawik z Always (książeczka dla dziewczyny,książeczka dla rodziców i 2 lub 3 podpaski).Ale to juz hohoho dawno bylo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze znacie jakies stronki z ktorych mozna dostac do wyprobowania jakies tampony(oprucz tej ktora podalam wyzej),wkladki...takie babskie rzeczy:D:D ?? Zawsze mozna wyprobowac cos noweg (a zwlaszcza kiedy jest to bezplatne:D) :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie znam takich stron Niezapominajko:(.. Jak narazie wysłałam mejla do Ambasady Irlandii w Warszawie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pigunia
powiedzcie oco dokładnie chodzi z tym sposobem na niepełnosprawną bo nie wiem czy dobrze zrozumiała czy piszecie, że jesteście na wózku itp? bo ja wymyśliłam, że mam stwardnienie rozsiane ale jeszcze nie dostałam odpowiedzi z 2 firm :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Piguni
napisz, że masz niepokolei w głowie- to naprawdę działa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigunia-> głupia jesteś :| o! prostko i konkretnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbrodnia
Witam, ja tu nowa. :-) Piszę i piszę do tych firm i jeszcze nic nie dostałam, ale cóż... staram się dalej. Jak tylko coś dostanę - podaję adres. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pigunia
przecież to był Wasz a nie mój pomysł-na którejś stronie go widziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbrodnia
HMMMM, jak tu się zarejestrować? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbrodnia
Pigunia - Ty rzeczywiście jesteś głupia. Oby nigdy Cię nie spotkała poważniejsza choroba od głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, ze ktos tak poodawał, ale czy musisz brac z niego przyklad? az taka jestes bezwstydna i ciemna? :| Ale dość kłótni. To ma być spokojne forum, bez zadnych bluzg. A ty Pigunia nastepnym razem zastanow sie co napiszesz. // Witam Cię Zbrodnio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbrodnia
Myssa, dziękuję za powitanie. Do Pigunii nie będę już pisać, bo boję się, że spokojnie się to nie skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pigunia
skończy się spokojnie, ja nie jestem kłótliwa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastka wejdź na stronie shella i wyślij maila z ich formularza ja tak zrobiłam i odpowiedz dostałam na drugi dzień że wysyłają mi paczuszke .dostałam to samo co Kroopa plus brelok do kluczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem teraz na gg,bo strasznie mi sie wiesza :( ale zaraz moze przyjde :) i co macie jakies adresy firm ktore cos wysyłaja?? kto numerek mojego gg ?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duzo powysylalam. zobaczymy w poniedzialek co bedzie w obu skrzynkach xP Teraz nie jestem w stanie powiedziec do kogo pisalam- bo za duzo tego było. a Mejle podam wtedy kiedy odpiszą mi ze wyslą:] ..no ale dalam kolezance z gg mejle wiec tutaj tez moge dac:): handlowy@roleski.pl boi@um.gliwice.pl danmark@dan-mark.pl um@dabrowa-gornicza.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata425
Czesc,jestem tu nowa,tylko musze sie zarejestrowac bo narazie pisze jako gosc.Ja dzis tyle e-maily wysłałam ze niepamietam do kogo,jedynie Park wodny odpowiedział ze przysla mi plan lekcji,teraz o tej godzinie...aaa...i PKO tez mi przysłali,ja do nich napisalam ze slyszalam gdzies ze daja gadzety a oni mi odpisali:"to zlel pani słyszała" Troche mnie to wkurzyło,dobra koncze.Poszperam jeszce troche.PAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×