Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość pozdrawiacz
dziekuje Ci bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asioonia
ja dostałam narazie 6 paczek:))))))) jak sprawdzisz wyżej to zobaczysz od kogo:)))))))) powodzonka:)))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, ja dostałam narazie 5 paczek,w tym 2 z gadżetami,jak wam idzie poszukiwanie nowych adresów? moze chcecia emaila do mlekovity??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hey dziewczyny
a gdzie mozna dostac próbeczki tamponów O.B bo wiem ze takie są:-)podajcie adres proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj i jutro Pan listonosz nie chodzi:(:( Ostatnio prawie wogole nie wysylam maili wiec watpie ze cos dostane w poniedzialek......no ale nadzieje mam :) A ostatnio dostalam od: -Danone (notesik,oloweczek i dlugopis) -Orfi (3 okrogle przypinki do ubran) -Netia (notesik z magnesem na lodowke) :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka jestem znowu....musiałam się wykompać,odkurzyć cały dom i zjeść obiad.Teraz lecę zobaczć do skrzyneczki,czy coś w niej jest :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz tyle napisalam mejlii do roznych miast hehe:P ale nie skonczylam jeszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety listonosza dzisiaj nie było u nikogo,bo wszystkie skrzynki puste.Ide szukać nowych adresów. Pozdrowienia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi komputer cos wolno chodzi i na dodatek zacina sie.Nie mam cierpliwosci:( Chyba dzisiaj znowu musze odpuscic sobie wysylanie maili i szukanie firm :(:( Powodzenia :) :*:*:* Papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiacz
dostalyscie tampony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie dostalam jesscze... :( choc juz dawno do nich pisalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiacz
no właśnie ja kiedys napisalam i mi wysłali, to bylo rok temu, chce jeszcze raz napisac - czy wyslą mi ponownie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie przed chwila dostałam taka odpiwiedz z orfi : Szanowni Państwo,Dzień dobry i dzięki za kontakt.Niestety, z uwagi na lawinowy w ostatnim czasie wzrost liczby tego typu próśb, zmuszeni jesteśmy do zaprzestania bezpłatnego wysyłania gadżetów.-- Pozdrawiam,Jarosław Fiok szkoda:(,ale trudno,a co tam u was??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asioonia
mnie również ostatnio tylko takie odpowiedz przychodza choć nie dawno zaczełam GADZETOMANIE:)))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnaskjh
nie, 6 tamponów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cipula
i ja jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio mało pisze... Ale wczesniej dostawałam (z gadzetów) jakias smycz, dłuogopsisy, notes, przypinki, ksiązki, nalepki itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×