Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Jest tu kto!!??Piszczie do kogo pisałyscie!i co wam juz przysłali od początku tego jakze innego hobby:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TVN nie wysyła.. Netia wysyła. Ale chyba tylko niektórym, bo dzien później moja kolezanka wyslala do nich mejla to dostala potem odmowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basica
4291740

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myssa--->Niejesteś sama,ja jestem tylko buszuje po sieci i spisuje e-maile ambasad :)) Dziś puszcze im e-maile.Szkoda ze TVN odmawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basica
wiecie co ja nie pisze rpóśb o gadżety ale o próbki owszem więc tak dostalam od ziaji biomarisu yves rocher bielendy i to narazie wszystko ale i tak jest fajnie:) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm.. Co robimy? JUż mówię. W moim przypadku jest tak, że dostaję dosyć dużo długopisów, dzieki temu mam czym pisać w szkole:) Jeżeli smycz- to jak sama nazwa mówi, noszę na niej klucze. Jeżeli notesik- to zapisuję na nim różne wiadomości:) jeżeli Kosmetyki (próbki) to je testuje i jezeli mi sie jakieś spodobają, kupuję:) Jeżeli Przewodniki po jakiś mistach, to sobie przeglądam i zbieram, bo mogą mi sie przydać w przyszłości. Jeżeli karme dla zwięrząt- to moje kotki i piesek ma święto!:) Coś jeszcze ominełam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa20
www.leczsiezdrowo.pl gdzie jest ankieta bo nie moge znalezc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa20
ok mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz jestem tylko na chwilkę, nie bede szukac adresow bo wpadlam tylko na neta zobaczyc co to są Anababtysci-> jutro mam spr :P .. bede wieczorkiem i jak cos znajde ciekawego to dam znac :) Pozdroo.. pisac do mnie na gg :D tylko przedstawiac sie bo nie wiem kto jest kim xP 4760240

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michaska
ja jestem kolekcjonerką ale jesli by mi sie poszczescilo i tak jak mowisz przyslaliby mi 10 dlugopisow to bym pare oddala rodzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asioonia
buuuuuu a mi pisze że ankiete tylko ras można wypełniać a ja nie robiłam tego jesczze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli ktos zna Niemiecki to bardzo prosze o prztłumaczenie: 1. Straße 2. PLZ/Ort 3. Nachname

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety..a moze stety .. nie ucze sie niemieckiego xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy
ulica kod pocztowy nazwisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja znam niemiecki troche
I moge ci powiedzieć: . 1.Straße- ulica 2. PLZ/Ort-kod (5 cyfr, bez kreski)i miasto 3. Nachname- nazwisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli pisze do Niemiec to ulice,miasto mam pisac po Polsku?czyli np.miasto:Gdynia.A jak pisze do USA to miasto mam pisac np.Kraków czy Cracow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja znam niemiecki troche
o sorki, spóźniłam się :) nie ten refleks juz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa i jescze jedno,co to znaczy?: JA, ich habe Interesse an einem Testessen. Teilen Sie uns bitte mit, wer Sie auf Anifit aufmerksam gemacht hat:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×