Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Dzień dobry wzsystkim ostatnia skączyłam i pierwsza zaczynam ale pracuś ze mnie Wstawać dziś na dworze jest naprawde pieknie u mnie za oknem śnieżyca i wszystko pokryte pięknym białym puchem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa_sztuka Mogłabyś podaj e-mail do FORCH z góry Dziękuje i Serdecznie pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja od forcha dostałam tylko 1 długopis hahaha:) kurcze przez to wczorajsze zajście z skrzynką nie dostałam żadnej poczty a teras pozostaje czekać do poniedziałku ( dobrze że chociaż panowie rano naprawli skryzynke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CzeSC Wam :P ,wczoraj nic niedostałam i wgóle sie nie spodziewałam że dzisiaj coś przyjdzie, mama wraca ze sklupu i mówi ze coś jest w skrzynce no to wzięła klucze i poszłam do skrzynceczki,nie mogłam sobie poradzic z wyciągnieciem paczek,były duze i listonosz tak to wepchał na siłe ze ledwo wyciegnełam paczki :) 1była do siostry ,a 2do mnie .Dostałam od szczawicy i iiimwschodnije czy cos takiego. razem była płyta cd,teczka,8widokówek,i 2ksiązki oraz 3folderki. pozdrawiam, a jak tam u WAS ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://serwisy.gazeta.pl/pieknewlosy/0,53980.html --->klub pantine -->szanasa na próbki i producty procter WYPEŁNIŁAM ANKIETE I PRZYSZEDŁ MI E-MAIL ŻE WKRÓTCE BEDE OTRZYMYWAC INFORMACJE A TAKZE NOWE PRÓBKI TAKZE ZACHECAM DO REJESTRACJI :-0 Nowa_sztuka głosiki ode mnie dostałas ;) Pozdrawiam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ja jestem nowa i dopiero dostałam próbki z oceanicy ziaji i mape z k2 i pilniczki + katalog ale nie pamiętam firmy podajcie adres do forh a i jak sie wpisuje w formularzach angielskich bo ja tego nie kumam i czy wogle coś przychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria153
ja pisałam do klilku, ale tylko z multipressu otrzymałam pozytywa. możecie też spróbować, bo to już było dosyć dawno: www.multipress.pl a ja pisałam do specjalistki ds marketingu: Malgorzata.Stec@multipress.pl napiszcie jak coś dostaniecie. ja od nich dostałam 2 kalendarze na 2006, długopis, 2 notatniki i kilka bloczków z karteczkami samoprzylepnymi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria153
i możecie też spróbować so firmy Skanska. dostałam kiedyś od nich mały kubeczek, długopisy, fajny brelok i 2 smycze. najpierw pisałam do działu Promocji, a oni mi podali ten adres, bo ta Pani zajmuje się "rozdysponowaniem" firmowych gadżetów Klara.Sztyler@skanska.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bananka
właśnie dziewczyny nie warto sie kłócić o to czy adresy sa skopiowane czy nie.Ważne ze są:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15
Kupiłam przez przypadek krem z tej serii na noc, a go nie potrzebuję (chciałam na dzień). Zużyte 0,01% Opis: "Krem regeneruje komórki skóry dzięki zawartości retinolu. po zastosowaniu skóra nabiera blasku i staje się coraz gładsza z każdą nocą." Koszt 40 zł. Czy ktoś jest zainteresowany kupnem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehhheeeeh
halunia to ciepeche????? a raczej ciepeche to halunia w\i wszystkie inne odmiany tej dziwki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pynsia
Cześć laski!! jestem tu nowa i chcialabym sie zapytac czy moglybyscie mi podac adres email do diora?? bardzo prosze:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pynsia
a i jeszcze czy mozna prosbe napisac po polsku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Capuccino małe pytanie do podanego linku: jak zapisać kod pocztowy, by był zaakceptowany? Męczę się, ale nie wiem, jak to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie tez nie wiem pisze sie bez kreski ale tam nie wejdzie ja napisalam linijke wyzej ale wszystkie pola musza byc wypelnione a nie wiem co niektore znacza, takze czekam az ktos to rozszyfruje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja pierwsza paczka
czesc dzisiaj otrzymalam moja pieerwsza zdobycz super atlas europy od wydawnictwa atlasyeuropyfree@o2.pl co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×