Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

witam pisze w jednej sprawie co to znaczy?? może mi to ktos przetłumaczyć???: Congratulations Barbara ! For the first time, you have chosen a present in the Tombola Section. Thank you! The amount corresponding to the chosen ticket has been debited from your Treasure Chest. A draw shall take place so as to determine the winning Tickets. The presents that have been won are shipped directly after the draw. Thank you for your loyalty! Best Regards The Prizee TeamVotre premier ticket tombola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Moja pierwsza paczka
Kłamiesz aż ci się z uszu dymi. Przecież już wszyscy wiedzą,że to prywatny adres!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś prosił o adres Diora. Wpisałam \" z głowy\" www.dior.com i wskoczyła stronka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pynsia
wyslalam do diora i mi przyslali ze nie wysla:(( a to skapcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacj& *Barbara* ! Po raz pierwszy, wy wybraliście podarunek w *Tombola* Rozdział. Dziękują! suma (ilość) odpowiadający wybieranemu biletowi był obciążany od waszego Skarbu *Chest*. pociąga (przyciągać) będzie mieć miejsce tak (więc) jak (ponieważ) określać (rozstrzygać) Bilety wygrywania (zwycięstwo). podarunki które były wygrywane (zwyciężony) są załadowane bezpośrednio po (po tym, jak) pociągają (przyciągać). Dziękują za waszą wierność! Lepsze Spojrzenia (sympatia) *Prizee* *TeamVotre* prezes rady ministrów biletu *tombola*.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam fatalny dzień nawert nie chcwe mi się nigdzie meili wysyłać nawet .sliczny śnieg nie pomaga:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peti ale nie na translate to to i ja umiem żeby to dokładnie przetłumaczyć aby miało sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze jedno pytanie czy sie pac za przesyłke jesli coś z prize dostane??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, dostałam awizo od firmy kurierskiej TNT, ze czeka na mnie paczka ktora nadeszla o OCS Barcelona...moze ktoras z Was dostala coś takiego, lub wie, jaka przesylka moze sie pod tym kryc? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate19
Dziewczyny ale coś mi tam pisze na stronie Cover Girl o kuponie za 2$ boję się, że teraz bede musiala zaplacic i co zrobie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pynsia
powiesz ze nie zamawialas niczego podobnego i kazesz zeby to odeslali z powrotem:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to cos strasznego. Ale myślę, że mi uwzględnią to jak powiem, że nie zamawiałam czegoś takiego. Strasznie się tego boję. Oj zagalopowałam ostro a nie chcę niczego płacic. A kto już zWas zamawial z Cover Girl? Tym osobom też sie to na pewno pokazało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam problem wyslalam swoj adres w sprawie jakiegos przewodnika po egipcie i jeszcze jakiegos 1 , znalazlam gdzies wczesniej te adresy i poprostu od 2 dni przychodzi mi po 20 spamow na dzien!!!!!!!!!!!!!!!11 tylko ze caly czass TE SAME !!!! 2 takie same wiadomosci, nie wie mdlaczego , jak sie tego pozbyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katep1
Cześć, jestem tu nowiutka, wczoraj coś mnie tknęło, bo sie nudziłam wpisałam w google" darmowe próbki kosmetyków" i tak znalazłam to forum. Kurcze tak mnie wciągnęło że siedziałam 7 godzin non stop i wysyłałam maile po próbki, na razie ściągałam od was. Ale będe sama też szukać:-) Mam nadzieje że coś przyjdzie, problem w tym że już nawet nie pamiętm gdzie pisałam:-)) hehe Mam nadzieje że listonosz mnie nie zasypie: Zamówiłam sobie między innymi bezpłatnie mapę samochodową Polski z www.k2.com.pl no i pisałam do ziai, barwy, herbapolu i innych takich firm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katep1
ach no i pozdrawiam goraco wszystkich!!!!!!!!!!!!!!!!! Buźka papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isiaczek
Witam Też jestem tutaj nowa, ale próbkomaniaczką jestem już ok.6 miesięcy.Bardzo podoba mi się to forum.Ostatnio dostałam super próbki z Dermiki-ślicznie pachnące balsamy do ciała!Coraz mniej firm jednak wysyła próbki czy gadżety.Dostaje dużo odpowiedzi odmownych, ale szukam dalej. Nie poddaję się!Pozdrawiam Was wszystkie dziewczynki i good luck!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katep1
Dostałam pierwszą odmowę od nivei:( Droga Katarzyno! Dziękujemy za maila. Cieszy nas Twoje zainteresowanie kosmetykami NIVEA i chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące naszych produktów. Nie jesteśmy jednak w stanie spełnić prośby o przesłanie próbek kosmetyków. Próbki te produkowane są jedynie wówczas, gdy planowana jest ich dystrybucja w prasie lub w sklepach i na stoiskach kosmetycznych. Dlatego nie dysponujemy ich zapasową ilością............. buuuu no tak sie ma zaczynać??? Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniatko
Wiecie gdzie dzis jest ukryty kuferek w prizee ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ----> bgplock- to co otrzymasz od TNT, tą przesyłke z barcelony to plakat ze strony HP który musiałaś sobie kiedyś tam zamówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noi nie jestem:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) yupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do madleni: dzieki za odpowiedź, faktycznie zamawiałam, powiedz tylko, czy bede musiała coś za to zapłacić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do bgplock, nie będziesz musiala nic płacić, przyjedzie tylko kurier z TNT i da CI taką fajną tubę z logo HP. Ja już zamawiałam kilka razy te plakaty, zwłaszcza ten z samochodem dla moich znajomych. :) są świetne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko Wszystkim forumowiczkom :) jak tam u Was dzisiaj?? przyszły jakieś paczki?? ja niedawno przyszłam ze szkoły i w pokoju czekały na mnie 4paczki,bardzo sie ciesze, bo niektore były bardzo wypchane:P, jedna była nawet polecona :P dostałam od: lecz sie zdrowo z ankiety, ziololeku, chojny i cieszyna(tu było najwiecej ...fajny długopis i mnóśtwo ksiazek 2mapy 4widokowki duze,ksiazeczka z zabytkami ulotki 2naklejki i nne) pozdrawiam Wszystkie próbko i gadżetomaniaczki :D:D:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Ja dzisiaj jeszcze nic nie otrzymałam listonosz chodzi dopiero ok.16 Ale za to dostałam 21 maili w tym tylko 3 pozytywne a resztna odmówiła :( szkoda... Ale sie nie poddaje :D Pozdrowienia dla wszystkich PA :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×