Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość DZIEWCZYNKI MAM PYTANIE
MACIE TA STRONKE Z PLAKATEM HP Z BARCELONY BO JA NIE MOGE ZNALEZC A BARDZO MI ZA;LEZY Z GORY DZIEKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tadeusszek
mam wielka prosbe jesli mozesz to podaj swojego maila lub napisz na moj agusiabazucik@o2.pl, masz okazje otrzymac paczke z upominkami roznych firm, tylko potrzebuje drobnej pomocy. Moze zglosic sie tez ktos inny kto otrzymal juz atlas Europy z atlasyeuropyfree@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaproszenia-itd@home.pl - sami piszą że rozdają próbki zaproszeń ślubnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
info@woj-pomorskie.pl arcpol@arc-pol.com.pl promocja@pelplin.pl kornik@kornik.pl amzyk@siewierz.pl strategia@dabrowa-gornicza.pl wackermann_w@chorzow.um.gov.pl nowosielski@um.gorzow.pl ummragowo@mragowo.um.gov.pl a.wdowska@wab.com.pl info@netia.pl biuro@parkwodny.pl kpm@um.katowice.pl gmina@um.znin.pl Proszę :) Jak dla mnie, to są wszystkie pewniaki:) Chociaz Netia juz chyba nie wysyła. Ale próbowac zawsze warto x)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli wszystkie dni będą tak miłe jak poniedziałek to będe naprawde bardzo szczęsliwa. Dziś dostałam przesyłkiz Nutricia- ramka na zdjęcie, magnez z notesem na lodówke, i fajowy sliniaczek Campina- czerwona czapeczka, dwie zielone smycze i długopis. myślałam że już nie wysyłają bo długo nie dawali znaku więc napisałam do nich z przypomnieniem, na drugi dzień wysłali przeprosiny i obietnice prezentu i szok bo do tej pory wszyscy pisali tylko o smyczach. Braniewo i Brzeg dolny- foldery i mapy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panizima300
gadzety dla kupujacych w www.modnysekret.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atlasy europy
Dobre,ha,ha. Ten biedny właściciel tego adresu juz go chyba zmienił lub nie używa. Już Ci ten numer skarbie z atlasami nie przejdzie!!! Wszyscy wiedzą ,że jest "trefny".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może..:] .. ja nie pisalam na tego mejla :/.. podejrzany jakis. Moze jutro bedzie parę paczuszek w skrzyneczce:) Chociaz wątpie, bo wszystkie paczki, ktore mialam dostac juz dostalam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efkamarchefka
handlowy@topti.com.pl wysylajom smycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do nowa sztuka co napisalas w swojej prosbie do nutricia??????????? poprostu pytalas o gadzety?i podalas sdres? ja pisalam do nich juz chyba 6 razy i dostawalam odmowne odp :( u mnie dzisiaj jeszcze nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pynsia
ja tez pisalam i dostalam umowe a od campiny jeszcze nie dostalam:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pynsia
sie przejezyczlam:PP mialo byc odmowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do capuccino Poprosiłam ich o wskazówki co do karmienia niemowląt i zapytałam czy nie mają przypadkiem jakiś gadzetów. Napisałam tylko raz odpowiedz była chyba po dwóch dniach a potem już list polecony. Spróbuj jeszcze raz powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam gorąco wszystkich na tej stronie! Jestem tu nowa, troszke przeczytałam i mam pytanie: pisząc do jakiejś firmy i wypełniając ankiety o co prosicie, czy mogłby mi ktoś odpisać? tak przykładowo. please!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś dostałam dwie przesyłki jestem bardzo,bardzo zadowolona z ich zawartości :D --Arc-pol wytwórnia makaronów ---> długopis z czerwonymi dodatkami i świetny duży kalendarz ścienny na 2006 rok naprawde super ! ! ! aaaa....i Urząd Miasta Nowy Dwór Mazowiecki Swietny czarny długopis z logiem urzęcu miasta ale i z napisem bic [czyli solidny]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ćwikania
Mam pytanie czy pisząc prośbę o gadżety podajecie od razu swój adres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzis tylko paczuszka z Województwa Pomorskiego. Nic ciekawego w niej nie ma.. same foldery itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ćwikania
ja swoją przygodę z próbkami zaczęłam stosunkowo niedawno, wysłałam mnóstwo e-maili do polskich firm kosmetycznych (tych ze strony kobiece sekrety) pozytwnie odpowiedziały mi tylko firmy: dax,dermedic i chyba fitomed. W tym tygodniu dostałam katalog z domami z płyta cd, 6 próbek od bielendy( nie odpisali na e-maila tylko przysłali) 2 płyty cd z pielęgnacją trawnika i jakieś tam zraszacze nutricia: ramka, próbki produktów, notesik, książeczka o żywieniu katalog firanek wisan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×