Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Brawurka_OO(klonie) weź sobie kurcze mózg zainstaluj moge ci pozyczyc sterowniki jak chcesz bo jestes dno i 10 metrow mulu. Tylko się błaźnisz :/ Czy ty przypadkiem nie prenumerujesz takich pism jak: \"Z debilizmem na ty\" albo \"Downie to ja\"? Siedzisz tu , zeby znaleźć free samples tych czasopism czy co :/ NORMALNIE MASAKRA NIEKTÓRZY TU SĄ :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiuleńka1
pewnie panie na poczcie właśnie się smarują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziefczyny
o co wam chodzi z tym jupi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nice Girl ,ale zajefajne nazwy czasopism...hahahahaha.....\"Downie to ja\" ale mam ubaw:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiulka sorry ..ale normalnie mnie poniosło..tak jak sz tą laską ,ktora mnie o coś oskarżała ..mieszka tam mimo,iż nie wie .,że Międzyrzecz lezy obok Garbicza...no pogratulować... A Z TĄ BRAWURKĄ PODSYWACZKĄ TO SORKI ZA TEN TEXT :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tratatata
a cy cy ca a cy cy ca a cy cy ca aha aha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Brawurka_00 tratata cosTam
Dzieci,juz dzis było pisane,ze INTERNET NIE JEST ANONIMOWY,administrator doszedł do panny LOLITY,dojdzie i do was,chcecie tego? Lilitka juz sie uciszyła,nie zachecajcie by administrator dzwonił i do waszego domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e cos Ty Nice Girl...nie przejmuj sie mna...wlasnie mowie,ze fajnie to napisalas....mialam przed chwilka niezly ubaw jak czytalam tytuly czasopism...hahaha....dobrze,ze ta podszywaczke zjechalas,bo nie ma sensu sie w kogos innego bawic...pozdrooofki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudunia
podajcie adresik do ziaji. plissssssssssssss.nie potrafie znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plankton
proszę bardzo: ziaja@poczta.fm :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wy dziś dużo pościków piszecie,wchodze looknąc co 2 godzinki,a tu po 3-4 stronki czytania:) Moim ulubinym serialem jest M jak miłośc,niestety w wakacje powtórki:( Gdzie podziewają się prawdziwa Brawurka,albo Iza22 i ine przedtem ciągle obecne?Wyjechały? Chciałabym żeby Iza22 napisała skąd ma gadżety o siatkówce! Klaudunia nie pisz na adres który podał/a plankton!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do NiCe_GiRL
Międzyrzecz nie lezy koło Garbicza więc radzę przestudiować mapę albo cofnąc się do podstawówki i poduczyć trochę geografii...chyba że Ty jeszcze pobierasz w niej nauki...bo Twoje posty o tym świadczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis dostalam przesylke z USa z podkladkami do kuchni pod obiadek..i za cholere nie pamietam z jakiej to moglo byc stronki,a mi ciocia mowie,ze tez takie chce....czy krotas z Was dostala juz te podkladki i wie jaki to byl adres?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Klauduni
Klaudunia, nie pisz na tamten adres! Prawdziwy adres ziaji to ziaja-office@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam sobie właśnie dzisiaj cekiny i będe brała się za ozdabianie swoich dżinsó. mam nadzieje że jakos fajnie uda mis ię to zrobić ;) a nie znacie stronek gdzie można znaleźc jakieś przykłady ozdrobionych dzinsów cekinami??? byłabym wdzieczna za jakieś pomysly;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuś22121231
fajne forum,o wiele fajniejsze niz poprzednie ze wzgledu na atmosfere,mam nadzieje,ze tak pozostanie i nie pojawia sie zadne sfrustrowane osoby ktorym sie nudzi w domu czy w pracy tak bardzo,ze nie cofna sie przed potepianiem i wyzwiskami w kierunku osob bogu ducha winnym.nie udzielalam sie na poprzednim forum bo rzadko cokolwiek zamawiam a jesli juz to probki rzeczy ktore aprawde chce kupic.kiedys niechcacy weszlam na to forum i powiem szczerze,ze jesli ktos nawet kolekcjonuje probki dla samego zbierania to przeciez nie robi nikomu krzywdy,to jest cos w rodzaju hobby i mi sie to podoba a milo jest dostac cos naprawde fajnego i przydatnego zupelnie za darmo.Fajnie,ze sobie pomagacie.Teraz bede jakis czas w domu wiec postaram sie poszukac jakis fajnych linkow i w najblizszym czasie cos tam wkleje.Kiedys byla jakas promocja w necie pedigree chyba i wyslali mi mnostwo karmy i smakolykow dla miojego pieska,obzeral sie tym dlugo a takie smakolyki jednak troszke kosztuja wiec fajnie jest zrobic czasami przyjemnosc nie tylko sobie ale tez komus innemu,nawet jesli nie jest on czlowiekiem :) Acha i nie zapominajcie o biurach turystycznych,one tez maja duzo gadzetow;smycze,dlugopisy czy notesy,kalendarze,wiem bo sama kiedys dostalam z triady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elcia133
Mam pare pyt...czy za te próbki/gadżety z zagranicy trzeba płacić ? ? (czyt. ZA PRZESYŁKĘ?) Gdzie są jakieś fajne darmowe gadżety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccccccc
TAMTE ADRESY KTÓRE KTOŚ PODAWAŁ DO ZIAJI SĄ FAŁSZYWE - PRAWDZIWY-możecie znaleźć na stronie, oto on; ziaja@ziaja.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamakama
Hej! Prosze o adres do fenice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hoo:) dostalam dzis kilka paczuszek, niestety wiekszosc to same ulotki:/Oczywiscie jak pisalyscie ja rowniez ni ezwiodlam sie na A MINCER (10 próbeczek) IWOSTIN 3, HIPP(3 ksiazeczki i 3 probki), katalog firan, domków, kalendarzy, ksiazeczka o trudnych dniach dla pan:) i kubeczek z ONETU:)jak na pierwszy raz to jestem zadowolona:)dziwne jest to ze dostalam dzis z Onetu a [przed chwilka znalazlam List przewozowy z kolejna paczka z onetu, ale niestety mnie nie bylo, i teraz nie wiem jak to odebrac:/ buuuu, mamnadzieje ze jutro znowu przyjedzie koles ktory to rozwoci:) czy ktos z was dostal kubeczek z onetu? i cos jeszcze z onetu w 2 roznych przesylkach?? bo ja jestem starsznieeeeeeeee ciekawa co to moze byc:)aaa i nie wiem czy tam ktos z was pisal ale zajzyjcie na www.torf.pl mi w tamtym roku przyslali mala tubeczke 2w1 tonik-zel:) sprobowac nie zaszkodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuś22121231
Mam pytanko,na stronach amerykanskich trzeba zaznaczyc stan(state) bo pisza,ze poza stany nie wysylaja,to dochodza wam probki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcysia1982
hej dziewczyni, pierwszy raz jestem na waszym forum i od 3 godzin bacznie czytam wasze posty ;) mam jednak do was prosbe... jezeli ktoras jest tak mila i wyslalaby mi adresy na broszury i mapy z roznych panstw, bo bardzo mnie to interesuje a to poprzednie wasze forum to istnia bluzgarnia i naprawde ciezko cos znalesc :(:(:( podaje moj adres slodki.kociaczek@wp.pl i z gory bardzo wam dziekuje :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam od soboty czytam to forum i juz sie wciągnełam wczoraj normalnie zasnąć nie mogłam bo zastanawiałam sie do jakich firm można jeszcze napisać:) nie udało mi sie znależdz maili do takich firm jak: Astor Biotherm Bourjois Chevignon Clarins Clinique Darphin Guerlain Helena Rubinstein The healing garden Timotei Uroda Versace Wella może któraś z was posiada?byłabym bardzo wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki u mnie dzis 3 notesiki, dlugopis i 2 breloczki oraz mapa waszynktonu... no i mail od lady speed stick ze jesli przesyla nie dotrze w kilka dni to mam im napisac maila i przestana wysylac upomnienia :(:(:( w dupie mam ich upomnienia ja chce moja kuleczke :(:(:( ide zaraz nabluzgac tym zlodziejkom na poczcie :/:/:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elcia133
zakochanaaaaaaa ? A skąd dostałaś te notesy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elcia133
Mam pytanko ... Co wy tak dokładnie piszecie do tych firm ? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elcia133
To Sklep Real też wysyła :O:O:O:O ? ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro mi przyslali no to chyba tak :P:P:P i jeszcze mi w mailu napisali, ze wysla lecz musza z przykroscia stwierdzic ze ich kolekcja gadzetow nie jest imponujaca :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×