Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Jeżeli się okaże, że mówiłaś prawdę - oczywiście Cię przeproszę :) Jeżeli się okaże, że bajerujesz tak jak zwykłe, marne prowokatorki - to po prostu będziesz śmieszna :) Wyślij - przekonamy się :D to przecież nic nie kosztuje Pozdrawiam dziewczyny 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łooooo
posle*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łooooo
nie chce przeprosin bo nie czuje sie urazona ok jutro bedziesz miala foty pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz ... już się wycofujesz z wysyłki tych \"zdjęć\" :) Ludzie wymyślą najróżniejsze rzeczy dla marnej prowokacji :) ps. jeżelibyś naprawdę chciała wysłać mi te zdjęcia to mój meil jest obok mojego nicka podany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łłłłłłłOOOOOOOOOO przez DUZE puste OOOOOOOOOOO......to pojechalas panienko, smarowac nieobecnych to tupecik, wazelinka? lubisz? chyba tak skoro znasz te slowo...... mykaj malutka z tego forum, mamy dla ciebie kolezanke darylke, szukasz jej tu? niestety marnie skonczyla i twoj taki koniec tu widze. tyle do ciebie pustaczku mam do przekazania. koniec. DZIEN DOBRY DZIEWCZYNY, U MNIE DZIS JEDYNIE KATALOG DRZWI GERDA STR: www.gerda.pl lub gerda.bh@gerda.pl ;) zachecam dziewczyny do wysylania meili , ktore przeslala nam samantha22 bardzo fajne formularze gdzie od razu jest zaznaczone,ze to darmowe probeczki :) do potem, dopiero wrocilam z pracki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okey, będę czekała niecierpliwie na Twojego meila ze zdjęciami :) A do reszty dziewczyn: - Kompania Piwowarska wysyła koszulki lub bluzy z logo jednego z rodzajów piw - piszcie do firmy MATEL (tej co produkuje lalki Barbi) wyczytałam na jednym forum, że całkiem niezłe prezenty wysyłają :) Pozdrawiam laseczki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mała Złośnico Niestety tak właśnie czasami bywa z ludźmi :( Zobaczymy czy \"łoooo\" wyśle mi te zdjęcia :D zadeklarowała się że to zrobi :) Nie nerwuj się kochana 🌼 nie ma sensu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie wysłałam maila do tej firmy :) ciekawe czy cos odpisza albo przysla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Lady _Stokrotka 21 🌼 myslalam,ze tylko ja tak pozno w netku przesiaduje ;) ....bede potem, lece na aerobik, spr te stronki gdzie takie cudenka wysylaja wybrancom :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie ze z Iwostinu otrzymałam negatywna odpowiedz, szkoda ;( z wiekszosci firm niestety też ;( chyba nie mam co teraz liczyc na jakies próbki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche mnie nie bylo a tu sie taka dyskusja rozwinela:)) Wiec tak do łooooo przepraszam jesli sprawilam ze twoja prowokacja sie nie udala .Propo jesli nie mash nic do ukrycia to czemu nie podasz tych adresow?!Wytlumacz mi i tak dostalas od nich gadzety wiec co ci zalezy?!Po drugie to ja pierwsza napisalam ze nie wierze ci wiec co mash do Lady_Stokrotka21 ?!Nie wiem moze jestem zbyt malo kumata jak tak to sorki.A ia ja tez bym prosila o te zdjecia;) Na ten temat chyba juz wszystko a wracajac do tematu to u mnie dzis pozytyw od kolastyny(wlasciwie to pol pozytyw bo napisali zebym sie zglosila za kilka tygodni to mi przysla),pozytyw z bobovity kontakt@nutricia.com.pl i negatyw od dermedic:)A skrzynka dzis pusta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam takie pytanko czy pisała któras z was do pepsi lub coca coli? Bo nie wiem czy cos wysyłaja czy nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do nich co prawda nie pisalam ale raczej nie dostaniesz od nich gadzetow:)A czy z zamkora dostala ktoras z was przesylke?Bo jak zamawiam to pisze ze za darmo a patem jak juz wysylalam to w ostatniej chwili zauwazylam ze w podsumowaniu pisalo ze musze zaplacic 10 zl.Dostalyscie?A jak tak to za darmo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz po aerobiku, zapomnialam wspomniec, ze dostalam dzis rowniez test na zaburzenia erekcji:P ha ha bardzo smieszny sa to jakies plasterki wielkosci znaczkow pocztowych, to sie zabawimy hihi;) stronka to www.zdrowie-seksualne.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panasonic XXL
Polecam jeszcze ta strone z próbkami szamponu do włosów http://www.headandshoulders.de/de_DE/probe/probe.php dostałam już od nich kilka przesyłek, dostał też mój chłopak i siostra więc przysyłają :) Zachęcam do częstrzego zaglądania na tą strone bo co jakiś czas zmieniają rodzaj próbek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panasonic XXL
A i wczoraj dostałam tez kilka map z Bukowiny Tatrzańskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panasonic XXL
Jakiś czas temu bawiłam się w próbkomaniactwo :D jeszcze na starym forum, teraz bardzo rzadko coś wyślę. Ale mam zamiar wrócić i zacząć odpoczątku :) Miesiąc temu napisałam do zakładu farmaceutycznego z prośbą o poradę (i wcale próbek nie chciałam!), napisałam tam, że używam pewnej maści przez nich produkowanej, opisałam jak ona na mnie działa i zadałam konkretne pytanie na jej temat. Odpisała mi bardzo miła Pani i poleciła mi do stosowania pewną emulsje, zaproponowała tez (o dziwo sama!) bezpłatne próbki! I wiecie jaki było moje zdziwienie kiedy po kilku dniach dostałam wielką koperte (list polecony) a w niej całe opakowanie tej emulsji!!!! kilka próbek szamponu przeciwłupieżowego i długopis!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariwanna
Witam wszystkich. mi z fragonadra odpisali, ze nie wysylają, i że jak chcę to mogę sobie kupić przez on-line shop:( Czy komuś, komu przysłali coś też tak odpisali?? dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny 🌼 i witaj Mała Złośnico 😘 Ja siedzę non stop prawie na necie :) i szaleję z meilami. Super-Nastolatka --> nie martw się :) mnie też Iwostin zarzucił negatywem :D KaRoLkAaA --> dzięki za słowa obrony 😘 samantha22 --> pepsi i coca cola nie wysyłają gadżetów, bo twierdzą, że można je łatwo dostać w wielu promocjach :) acha ... kliknęłam na Twój link :) Mała Złośnica --> hehe, ja stwierdziłam, że bez sensu jest taki test :P dla mojego faceta :) chyba nie jest z nim tak źle :D mariwanna --> mnie nic nie odpisali więc nie mogę Ci niestety powiedzieć czy negatyw od nich czy pozytywnie A teraz trochę o gadżetach/próbkach. Jak zapowiedzieli tak przysłali, a więc paczki dostałam od: - Żnin (przypinka, długopis, makulatura) - Kartuzy (makulatura, widokówki) - Włocławek (makulatura, widokówek masa) - Węgrów (to co wyżej) - Mszana Dolna (reklamówka, widokówki, makulatura) - Lubomierz (makulatura, widokówki) - Braniewo (makulatura, widokówki, kalendarz) - FLOSLEK (kilkanaście próbek) - Gniezno (makulatura, widokówki) - Przeworsk (makulatura, widokówki) - informatory z BIG CURRY NIGHT (www.vso.org.uk) - Jastrowie (makulatura, widokówki) - Skoczów (makulatura, widokówki) - Ustroń (makulatura, widokówki) - Lidzbark (makulatura, widokówki) - Rybno (makulatura, widokówki) - Powiat Działdowski (makulatura, widokówki, piękny album) - Płośnica (makulatura, widokówki) - Bolesławiec (makulatura, widokówki) - Węgrów (makulatura, widokówki) - Pałuki (makulatura, widokówki) Oraz pozytywna odpowiedź z Gołuchowa :) No dzisiaj było całkiem nieźle :) Tylko ten mój listonosz mnie wpienił. Część paczek mi przyniósł, a nad wyciąganiem pozostałej części ze skrznki męczyłam się pół godziny, bo tak to upchnął, że 3/4 kopert sobie rozerwałam :( Jakby nie mógł mi wszystkiego przynieść ... echhh :) No cóż ... pozdrawiam laseczki serdecznie. ps. mam prośbę. Koleżanka dostała takiego meila: \"Vielen Dank für Ihre Bestellung einer Dosierhilfe. Wir können Ihnen bestätigen, dass Ihre Anfrage bearbeitet wird. Innerhalb der nächsten 21 Tage wird die Dosierhilfe bei Ihnen ankommen. Freundliche Grüße \" Czy może któraś z was mi to przetłumaczyć. Żadna z nas nie umie niemieckiego. Wysłała mi to, bo ja się kiedyś (ojjj jak dawno :P ) uczyłam tego języka, ale niestety niemiecki już dawno zapomniałam :D Będę wdzięczna :) Całuski 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje drogie! U mnie dzis przesylka z ambasady niemiec makulatura ale paczka byla pozadnie rozerwana:( Z flosleku 8 probek(7 dla mamy jedna dla mnie:) A i dostalam meila od pscolka maja81 w ktorym byly zdjecia podejrzewam ze zdobyczy chce tylko zapytac czy to jest dziewczyna pod ksywka łooooo?>!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytując forumowiczkę \"łooooo\" \"a u mnie najpierw poslaniec przyniosl paczke a w niej: polar chyba na slonia 10 dlugopisow 4 zapalniczki 2 metromierze super srebrny breloczek pozniej byla listonoga zostawila 1 koperte i awizo na 5 listow w kopercie bylo: mapa kalendarz z pocztowkami i kupa makulatury ;/ a w pozostalych kopertach bylo: kilka map naklejka katalog z firankami i oczywiscie kupa makulatury Myslalam ze to koniec na dzisiaj ale rozczarowalam sie i to pozytywnie przyszedl pan jedrny ze ho ho i przyniosl mi paczke w warunkami szczegolnymi hyhyhy a w niej kalendarz notesowy taki gruby 2 kubki 3 smycze 2 dlugopisy eleganckie komplet w pudelku dlugopis + olowek na wklady 2 podkladki pod mysz Na dzis tyle niezle jakna poniedzialek Bawie sie w to od ok 3 tygodni codziennie cos dostaje raz fajniejsze rzeczy raz gorsze najfajniejsze to oprocz tego co dzis dostalam jeszcze 2 kubki oszronione tak jakby-super 7 breloczkow 2 supcio reszta taka sobie 10 smyczy 3 kalendarze notesowe duze 4 podkladki pod mysz 6 dlugopisow- jeden wrecz bossski reszty nie pamietam heh no i pozatym jakies ulotki\" Posłuchaj. Dostałam od Ciebie zdjęcia (jeżeli to od Ciebie). Nie zauważyłam na nich NIC z tych jakże bogatych gadżetów jakie opisałaś :) Na zdjęciach jest to co każda z nas już podostawała. Ale tak czy siak gratuluję :) Po za tym pomijając wszystko inne ale jeżeli myślisz, że takie zdjęcia jakie nam wysłałaś mają być dowodem to się mylisz. Sory, ale takie zdjęcie może zrobić każdy i powiedzieć, że to mu przysłali :) Ale dobra - niech Ci będzie. :) Pozdrówka dziewczynki 🌼 ps. KaRoLkAaA --> nie martw się 😘 zawsze są przestoje i to czasami dość często :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dostałam meila od firmy JOKO, że w ciągu tygodnia wyślą do mnie kuriera z dużą przesyłką :D Widocznie opłaca się pisać ładne meile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha czyli ten meil byl jednak od łooooo szczerze mowiac to takie rzeczy moze miec kazdy masz tak z 10 dlugopisow-takich smaych,kubki tez zauwazylam tekie same w ogole rzeczy sie powtarzaja a jesli faktycznie \'masz rodzine w jurajskiej\'to takie gadzety to dla ciebie pikus ale ok rowniez gratuluje ale prosilabym o adresiki do tych cudownych firm:))A u mnie pozytyw z ani mru mru aurograf w drodze:))a to z zamkora to za darmo jest bo dostalam meila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KaRoLkAaA --> powiedz mi dobra kobieto jaki jest meil do Ani Mru Mru ??? :) Pytałam już wcześniej, ale nikt nie odpowiedział. Acha, łooo powiedziała, że nie poda nam adresów, bo cytując: \"dodam tylko ze do zadnej firmy ktora sie tu pojawila bo jak sie cos napisze to od razu rzucacie sie pazernie i wysylacie hurtowo do nich maile, mi nikt nie pomogl w wymyslaniu firm do ktorych mam napisac same piszecie ze trzeba glowkowac\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała-ma-mi --> wszyscy już wiemy, że nie trzeba dostać zaproszenia :) wystarczy, że się zarejestruje na stronie: www.GoodByecellulite.pl I zaprosi 10 osób, a potem te 10 osób też się zarejestruje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariwanna
Do Lady_Stokrotka21: ten mail z niemieckiego to mniej-więcej tak: Bardzo dizękujemy za zainteresowanie (albo zamówienie?) Możemy potwierdzić, że zamówienie jest przetwarzane. w ciągu 21 dni otrzyma Pani (Pan) zamówiony dozownik. z wyrazami szacunku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×