Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

stokrotka ponownie dziekuje 🌼 juz mam 10 osob, i zel ma przjsc do mnie w ciagu 14 dni:) zatem czekam niecierpliwie;) dobranoc kobitki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się Złośnico :) Ja też niecierpliwie czekam oczywiście :) Dobranoc kobietki kochane {kwiatek] Ja tam idę spać za jakieś 4 godziny ... dziś są w końcu OSCARY !!! :) A oto pozytyw od Fabryki Prezentów (kiedy ja cholercia do nich pisałam ?!?) \"Witamy serdecznie! Cieszymy się,iż zainteresowanie naszą firmą i posiadaniem artykułów reklamowych naszej marki budzi tak ogromne zainteresowanie. Informujemy,że dokonujemy wysyłki upominków dla zainteresowanych,natomiast z racji codziennych ok. 50 listów z podobnymi prosbami,jesteśmy w stanie rozsyłac \"gadzety\" raz na dwa miesiące i tak najbliższa planowana wysyłka jest na koniec marca 2007r. Na dzień dzisiejszy zapraszam do Club Friend w jednym z naszych portali internetowych www.planet-spa.com,wgdzie środ zarejestrowanych osób rozlosujemy nagrody z Fabryki Prezentów, zgodnie z terminem podanym w regulaminie konkursu. Serdecznie zapraszamy i prosimy oczekiwac na upominek reklamowy w ostatnich dniach marca. Z wyrazami szacunku, Fabryka Prezentow & Spa Resort Polska I adres: Konwaliowa 9 95-050 Konstantynów Łódzki II adres: Mirkowska 10 05-520 Konstancin Jeziorna Tel.+48 (42) 211 06 21 Fax:+48 (42)211 06 33 www.sparesort.pl www.planet-spa.com www.grotasolna.pl\" Uwielbiam takie meile w godzinach nocnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema laseczki 🌼 U mnie dzisiaj bardzo lajtowo :) - rachunek z PLUSa do mamy :P - kod z allegro :P - broszury i mapy z Białobrzegów www.bialobrzegi.pl - naklejki, broszury, pins i koszulka z Czerska www.czersk.pl Oraz pozytywna odpowiedź: - Powiat Tucholski dotacje@tuchola.pl Pozdrówka 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łooooo
a u mnie najpierw poslaniec przyniosl paczke a w niej: polar chyba na slonia :P 10 dlugopisow 4 zapalniczki 2 metromierze super srebrny breloczek pozniej byla listonoga zostawila 1 koperte i awizo na 5 listow:P w kopercie bylo: mapa kalendarz z pocztowkami i kupa makulatury ;/ a w pozostalych kopertach bylo: kilka map naklejka katalog z firankami i oczywiscie kupa makulatury Myslalam ze to koniec na dzisiaj ale rozczarowalam sie i to pozytywnie:P przyszedl pan jedrny ze ho ho :P i przyniosl mi paczke w warunkami szczegolnymi hyhyhy :D a w niej kalendarz notesowy taki gruby 2 kubki 3 smycze 2 dlugopisy eleganckie komplet w pudelku dlugopis + olowek na wklady 2 podkladki pod mysz Na dzis tyle niezle jakna poniedzialek :) Bawie sie w to od ok 3 tygodni codziennie cos dostaje raz fajniejsze rzeczy raz gorsze najfajniejsze to oprocz tego co dzis dostalam jeszcze 2 kubki oszronione tak jakby-super 7 breloczkow 2 supcio reszta taka sobie:) 10 smyczy 3 kalendarze notesowe duze 4 podkladki pod mysz 6 dlugopisow- jeden wrecz bossski :D reszty nie pamietam heh no i pozatym jakies ulotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łooooo
zapomnialam dodac o koszulce i papeteri:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do łoooo a mogłabyś napisac jakies adresiki, z których dostałas az tyle rzeczy ??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lacunamoon
Hej laski jak widać jestem tu nowa, ale zabawe w darmowe próbki i gadżety kontynuuje od jakiegoś czasu :) jak na razie powysyłałam mase maili i póki co czekam na odpowiedzi-mam nadzieje, że pozytywne :) Jak narazie to dziś dostałam z firmy TesPol troche makulatury, breloczek i 4 gumowe ołówki-fazowe :) podaje maila tespol@tespol.com.pl (proście o darmowe gadżety) :) Jak tylko będę miała jakieś nowe adresiki to od razu się z Wami podziele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie łoooo podaj adresiki tych stron bo cos mi smierdzi ta sprawa bez urazy.Zeby tyle rzeczy -takich-dostac to juz trzeba byc megaszczesciarzem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KaRoLkAaA --> ja również mam szczęście jeżeli chodzi o firm, bo nie wiem czemu, ale jakoś tak czasami mnie przysyłają, a innym (Co czytam na forum nie) Jednak nie sądzę (bez obrazy \"łoooo\") żeby jakaś firma wysłała komuś aż tyle i aż takie swoje gadżety :) Jasne, że są firmy, które się rzucają przykład - Jurajska z której dostałam - torbę turystyczną - czapkę - koszulkę - 4 zgrzewki napojów - i wiele innych dupereli Ale są to baaardzo odosobnione przypadki :) Takie paczki zdarzają się raz na 10000000 meili. Dla mnie jest to niemożliwe, żeby w ciągu trzech tygodni aż tak się obłowić :) W ciągu pół roku, roku - rozumiem, zdarza się :) Oczywiście \"łoooo\" nie kwestionuję Twojej wypowiedzi :) ale zauważ, że jakbyś przeczytała to forum od początku uświadomiłabyś sobie, że zdarzają się typowi \"ściemniacze\", którzy chwalą się tym \"co to oni nie dostali\" żeby wywołać burzę w szklance wody i żeby ludzie pomyśleli \"patrzcie co ja dostałam/dostałem!!!, a wy nie\" :D Pozdrówka laseczki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dostałam dzisiaj: * autograf Ani mru mru * jedzonko dla kota z firmy NUTRAM * katalog zabawek BRIO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lacunamoon
Sssandra- ja bym bardzo prosiła o takie zaproszenie:) mój mail----> lacunamoon@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sssandra --> a na jaki adres pisałaś do Ani Mru Mru ??? :) uwielbiam tych gości :) ps. dziewczyny jutro wam napiszę chyba, że zawalili mnie makulaturą itd, bo dzwonili do mnie z poczty (wow) i babka pytała czy będę w domku jutro koło 12 to mi przywiozą pocztę moją :D bo dzisiaj nie mają samochodu normalnie myślałam, że padnę trupem ze śmiechu przy słuchawce, ale zachowałam pełną powagę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łooooo
hmm ja ci nie karze wierzyc czy nie wierzyc , napisalam ok 1500 maili to dostalam , dodam tylko ze do zadnej firmy ktora sie tu pojawila bo jak sie cos napisze to od razu rzucacie sie pazernie i wysylacie hurtowo do nich maile, mi nikt nie pomogl w wymyslaniu firm do ktorych mam napisac same piszecie ze trzeba glowkowac a jakos w porownaniu do moich zdobyczy marne wasze glowkowanie heh zazdrosc przenika, powtarzam nie chcesz nie wierz stokrotko przychodzi do mnie po conajmniej 2 przesylki dziennie a to co wysle kazda firma zalezy iwylacznie od nich, i dla Twoich podejrzen nie zmyslam sobie maila ani firm tez wam nie podam bo zasypiecie je poglowkujcie a zdobedziecie zapewne takie fajne rzeczy jak ja, i sugerujesz ze tu duzo osob pisze i sie chwali ze dostal to czy tamto a moze sama tak zrobilas? bo akurat mam rodzinke w Jurajskiej hehe i jak Ci ? w pysiu? :P piszcze i komentujcie co chcecie i tak wiem ze przez wiekszosc z was bedzie teraz zazdrosc przenikala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łooooo
dodam tylko ze to sa znane firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli jest tak jak napisałam i ja i KaKaRoLkAaA :) a i pewnie Mała Złośnica dołączyłaby się do tego co obie napisałyśmy :) Już nie jedna była taka co tak pisała. Dziecko ja się z Tobą kłócić nie będę, bo nie od tego jest forum. Skoro weszłaś na to forum tylko po to, aby się \"pochwalić\" swoimi zdobyczami to wybacz, ale nie zamierzam z Tobą polemizować, bo widocznie nie dorosłaś do tego. Moja rodzina w \"Jurajskiej\" ??? :) Nie rozśmieszaj mnie dziecko. Napisałam do nich meila, że lubię ich wodę itd. Nie prosiłam o żadne gadżety itp. Przysłali - cieszę się. Nie przysłaliby - nie byłoby sprawy :) Jeżeli Ci sprawia przyjemność takie \"chwalenie\" się, że co to dostałaś od firm itd - pisz, nikt Ci nie broni. Od tego jest w końcu forum :) Jednak po Twojej wypowiedzi widać wyjątkowo, że jest to czysta prowokacja. Pozdrawiam was dziewczyny 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlesSsSsA_91
Hej Sanrusia :P Czy tobie też forummowisko nie działa??:) Bo mi nie działa :( :( Jak coś to ja Alessa z tamtąd.:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łooooo
dlaczego ty jestes taka plytka ehhh tak mala zlosnica a raczej mala wazelinka by Ci przytaknela , tak sprawia mi to radosc bo wiem ze was zazdrosc zrzera:) bez odbioru:) jesli rozumiesz co to znaczy malolato:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łooooo
dlaczego ty jestes taka plytka ehhh tak mala zlosnica a raczej mala wazelinka by Ci przytaknela , tak sprawia mi to radosc bo wiem ze was zazdrosc zrzera:) bez odbioru:) jesli rozumiesz co to znaczy malolato:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płytka ??? A rozumiesz co to słowo znaczy dziecino ??? :) Nie wydaje mi się. Nie wiem czemu obrażasz Małą Złośnicę skoro jej tu nie ma i nic do Ciebie nie napisała. Przez to wychodzi jaka jesteś kulturalna i \"dorosła\". Zazdrość ??? O co ??? O coś co nie istnieje ??? Twoja ostatnia wypowiedź pokazała jak marna była Twoja prowokacja i jak bardzo zmyślone było to co napisałaś wcześniej. Może nie zdajesz sobie z tego sprawy, ale tak właśnie jest. Dziecko drogie Ty chyba lubisz pisać prowokacje. :) Nie wiem tylko jaka jest z tego przyjemność, ale cóż różni są ludzie. ps. znasz coś takiego jak znaki interpunkcyjne ??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łooooo
a moze chchesz zdjecia tych gadzetow co?????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łooooo
a moze chchesz zdjecia tych gadzetow co?????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlessSsSsA_91
Pokaż te zdjęcia ! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łooooo
a moze chchesz zdjecia i zmienisz zdanie co?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlesSsSsA_91
Chcemy te zdjecia ;];] :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łooooo
jest i wbij sobie do zakutej lepetynki skoro chce wyslac foty to chyba jest? nie dygaj nie narysuje daj maila jak cchcesz jutro zrobie foty i ci pozle a narazie nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×