Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Cześć. Dostałam dziś pierścionek 2smrt 4U i zapłaciłam za niego 45,50zł, co jest grane?? Przeciez ten pierścionek miał byc za darmo?!?!?! Nie byłam pewna strony, ale kilka moich kolezanek potwierdziło fakt, że jest on całkowicie za darmo? Czy wy też musieliście płacić za niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxi=
Aki15 ojej... nie strasz mnie, ja tez czekam na ten pierscionek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dostałam go miesiąc temu i nie płaciłam nic leżał w skrzynce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostro aki15!!!! To dziwne bo wszyscy piszą ,ze to za darmo :/ Ja też do nich wysłałam i boje sie ze tez będę musiała zapłacić :( A mogę nie wziąć paczki na poczcie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostro aki15!!!! To dziwne bo wszyscy piszą ,ze to za darmo :/ Ja też do nich wysłałam i boje sie ze tez będę musiała zapłacić :( A mogę nie wziąć paczki na poczcie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monii_ a ty dzis dostalas te pierscionki ze 2smart4U ??? nic nie umusialas placic????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aki, a ty jesteś pewna, że nie pomyliłaś stron, albo coś takiego, a może to nie za te pierścionki, ja zamówiłam 2 i nic nie płaciłam :D nawet miałam dostawe do domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monii_ ty te pierscionki ze 2smart4U dostałąś dzis???? musialas cos placic???????????//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może obejrzyj tego pierścionka czy nie jest czasem ocechowany np srebrny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fampirek2
ej a możecie powiedzieć z jakiej to strony?? mam nadzieję że nie zamówiłam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aki15 i Ty za niego zapłaciłas??????????? Ale Cię ktoś brzydko mówiąc zrobił...eee ja też je dostałam, a nawet 2, bo taka opcja też jest :) ale nie płaciłam i na pewno nie zapłaciłabym 45.50 za taką blachę! :D Dziewczyny myślcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sledziu23
Witam wszystkich na forum.Jestem tutaj nowa i mam nadzieję że przyjmiecie mnia do swojego grona. Te pierścionki są za darmo!ja dostałam już 2 i nic nie płaciłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a można tej paczki nie wziąć na poczcie??? czy trzeba koniecznie??? Chyba mi na siłe nie wcisną i nie będą kazali zapłacić?? Boje sie bo też ostatnio zamówiłam i myslę,ze dzis przyjdzie ale nie chce płacić ,nie stać mnie na pierścionek za 45,00zł!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdą paczkę możesz nie przyjąć :) ale musisz to zrobić przy listonoszu i przed otwarciem oczywiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Niedawno sie tu zarejestrowałam. Ale już dłuższy czas zbieram próbki i gadżety. Nie bede sie chwalić co już dostałam. Dziś doszla tylko przesyłka z Tena i dostałam w aptece próbki z Iwostinu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie problem. Powiedzcie że nie zamawiałyście nic takiego, albo ze miało być darmowe. I odmówicie przyjęcia. Zapłaciłaś za to listonoszowi czy komu? Może on zrobił sobie mały przekręt i zarobił na tym? Ludzie są zdolni do wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudlee
odmowa z erisa Szanowni Państwo, Bardzo nam przykro, ale nie dysponujemy już próbkami kosmetyków. Proponujemy pytać o nie w dobrych sklepach kosmetycznych. Wszelkie informacje o kosmetykach można znaleźć na stronie: www.DrIrenaEris.pl lub www.erismedia.pl Pozdrawiamy Serwis Informacyjny Dr Irena Eris

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fampirek2
misty_sweet kilkanaście stron temu pisałas o tym zarabianiu że się wpłaca na konto 5 zł a pieniądze się mnożą :) chce ci powiedziec że też o tym słyszałam i spróbowałabym ale nie mam konta:( a zresztą za dużo z tym roboty :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też bym się nie zdziwiła jakby kazał zapłacić i to by było jego kieszonkowe :P dziewczyny jak ma być darmowe to ma być i nie płaćcie nikomu! Chyba że ktoś czegoś na stronie nie doczytał a ma być np za przesyłkę płatne (spotkałam się z tym, że $2 trzeba było wysłać). Ale ten pierścionek był zupełnie darmowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fampirek2
ja też kiedyś pisałam do erisa i też negatyw :( oni po prostu nikomu nie wysyłają skąpiradła jedne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fampirek2
myślę czy nie zamówić tego pierścionka ale teraz trochę się boję :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fampirek2 no w sumie jak nie masz konta to się nie opłaca...bo musiałabyś albo na poczcie to opłacić albo założyć konto. Z tym trochę zabawy:) tak ogólnie to zarobiłam 25 zł a to już coś :) tylko skończył mi się zapas maili, gdzie mogę wysłać. A ludzie bardzo sceptycznie podchodzą do tego... NIESTETY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djBasia
za ta bransoletkę placi sie 3,00$ tam pisze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwazajcie
branzoletka jest za $3.00 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaraczka
Note: Please fill out the questionaire completely. Requests with incomplete or false information will be automatically disqualified. Delivery is free within Singapore. US$1 postal charge for all other countries. http://www.theorganicco.com/freesample2.acv niewiem czy dobrze rozumiem ale dostawa darmowa jest tylko w singapurze a tak to 1$???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mysle sobie
tak dobrze rozuemiesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×