Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość Flattery
A u mnie dzisiaj sukces. Przesyłka na którą czekałam od llipca!!!! Wygrana kosmetyków Maybelline :D jupi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sory dziewczyny ale jak czytam niektóre wypowiedzi...to mi się śmiać chce...po co wam zegar na Rexonie? nie wystarczy sobie wejść w google wpisać zegar i znajdzie wam sekundowy :| a u mnie dzisiaj wygrane : płyta soundtrack z High school musical 2 3x nożyki (zestawy)z knora 8x po 10 batonów z wyborów batonów płyta jakaś składanka. z Gerbera 4 xpolarek dla dziecka kosmetyki z onetu i tyle :) tak średnio:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flattery
O rety gratulacje!!! :) widze ze dzisiaj sie nagrody posypaly ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj widzę, że ostatnio każda coś dostaje...ja znowu wczoraj miałam avizo ale dopiero jutro mogę po to jechać. Ciekawe, co tym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia-obserwatorka
witam! dziewczyny zmienilyscie to forum w jedno wielkie ........ nie odpowiadacie na pyania inych, nie podajecie zadnych konkretnych adresow storn(wykluczam pewne jednostki), dzialacie na zasadzie "kliknij/zagłosuj a wyslę ci adres sronki"- zadnej bezinteresownej pomocy. kiedys nie tak to wszystko wygladalo;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glos prawdy
sylwia obserwatorka- boli cie ze nie mozesz skorzystać z pewniaków bo sama sobie adresów poszukać nie mozesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tym juz było wcześniej , ze nie są podawane namiary, a wystarczyłoby tylko podać nazwe. linka mozna znaleść siobie tylko zdaje się ze taki jest głowny wątek forum. ja niestety nie mam tyle czasu, zeby ciagle siedziec i grzebać. mam swoje obowiązki i nie rozerwę sie. a takie dane by pomogly w hobby. u mnie wczoraj 2 um i nie powiem nic wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antucha22 ---> jak to zrobiłaś że wygrałaś w wyborach 8 razy? myślałam że jedna osoba może wygrać tylko raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli ktoś zbiera autografy to proszę o kontakt ... mail: basia944@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe tak też sądziłam :) zrobiłam podobnie ale razy 3 zaledwie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pustki ... a tyle meili wysłałam i nic tylko 2 negatywy na @ ojoj :p cienutko ;) pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flattery
Dziwne... ja myslalam ze te forum polega na tym ze wymieniamy sie linkami z probkami. Widze ze niektorzy nie chca.. No to na jakiej zasadzie jest te forum.??? Rany... U mnie dzis probki z Oceanic. :) Nareszcie! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To forum od jakiegoś czasu polega już na tym tylko, że każdy się przechwala, co ma nie podając adresu. Ja zawsze podaję co dostałam i od kogo! I to jest czasem nie fair. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flattery
No dokladnie Misty_sweet :) echhh... szkoda gadac... A zreszta co wam szkodzi??? I tak drugi raz tych samych probek zazwyczaj nie otrzymacie :/ no ale jak kto woli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza się, mi to wisi jak już dostałam próbki to czemu nie mogę podać adresu :) :) ale większość osób myśli innymi kategoriami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha! Chyba mi się wreszcie z tą rexoną udało! Tym razem miałam info że moje dane zostały wysłane, no więc chyba się udało ;] Ale tak szybko wypełniełam ten cholerny formularz że sama już nie wiem czy się we własnych danych nie pomyliłam z wrażenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o pomoc
Chcemy zaproponować konsumentom rewolucyjne rozwiązanie pomagające organizować "codzienne" zakupy. Podziel się swoja opinią. Możesz wygrać MP3!!! Wejdź na stronę - link poniżej. www.datadomain.pl/ankieta.php Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o pomoc
Chcemy zaproponować konsumentom rewolucyjne rozwiązanie pomagające organizować "codzienne" zakupy. Podziel się swoja opinią. Możesz wygrać MP3!!! Wejdź na stronę - link poniżej. www.datadomain.pl/ankieta.php Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomula06
aty Baja skąd wygrałaś te 10 snicersów?? podaj strone!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOMULA nie ma juz tych batonow konkurs sie skonczyl www.wyborybatonow.pl przed chwila sprawdzalam u mnie dzisiaj pustki czekam moze jutro cos bedzie czekam na probki z kolastyny i magazyn ty i twoj dom ale nie wiem czy przyjdzie bo czekam juz 3 miesiace na niego wie ktos moze w jakim okresie wysyłają go? bo niby 4 razy w roku wysyłaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś odebrana paczuszka od hjeny :) niestety mimo za**bistego zapakowania to i tak przesyłka troszkę ucierpiała! Zas.rana poczta!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze baja19_20 TO FACET. Czy tylko ja to widzę? Wszyscy piszą jak do laski... Po drugie mamusia21 --> powinni jakoś teraz wysyłać, bo ja dostaję regularnie już długo ten magazyn, a ostatni był jakiś czas temu już Po trzecie Misty --> normalka, nie ich strata to w dupie mają czy dojdzie w całości, albo może sprawdzali czy się uda otworzyć tak \'niechcący\', łajzy śmierdzące ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o te nieszczesne przesyłki to obie były opłacone jako ostrożne i tak oklejone i obie zniszczone. gratulacje dla PP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki iv999 i jeszcze moze ktos wie czy zapisywałyście się do klubu dove i iwostinu czy przysyłają próbki? ja już to dawno zrobiłam jakieś 3 miechy temu ale nic nie otrzymałam a na zakonczeniu rejestracji wyraznie było napisane ze członkostwo w klubie oznacza otrzymywanie probek w iwostinie podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×