Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość iv999
No właśnie ja też odnośnie tego konkursu Rexony. Wybaczcie że nie na temat ale mam pytanie do osób które wygrały. Czy Wam też po wypełnieniu formularza pokazała się informacja że nagród już nie ma? Nie wiem co o tym myśleć. Niby się załapałam a tu takie info...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iv999m tzn. ze ktoś szybciej od Ciebie wypełnił formularz. 5 osob wygrywa. U mnie dzisiaj ładnie :) - wygrana płytka Kasi Cerekwickiej ;) - torba i smycz do telefonu - dwa zdjęcia z canona - awizo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iv999
No to ładnie, czyli wypełnianie formularza też jest na czas... Co za dziwny konkurs ;/ No nic, będę próbować dalej, dzięki za odpowiedź paika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzisiaju masakra 3 wielkie paczki z eukanuby, nutrici i z tena lady a w nich kliker karma dla psa ksiazka ulotki 2 probki kaszek 2 herbatki sliniak zabawka piszczalka naklejka na samochod ramka na zdjecie 3 podpaski dla osob majacych problemy z nietrzymaniem moczu linki pewnie macie a jak nie to piszcie to podam ( do nutricia pisałam z formularza kontaktowego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flattery
Hej pytanie do mamusi21 skad masz ramke na zdjecia??? :) A u mnie dzisiaj karma dla psa i wkladki Tena :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfgbg
www.zwierzaki.cheetos.pl/czapek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soniaaa do kogo pisałaś o te perfumy jak mi napiszesz na meila to ja ci na gg podam gust wolińskiego jak będziesz chciała tylko podaj mi swój nr. Gadu Gadu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flattery
Tak z eukanuby :) Dzięki mamusia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aż się uśmiechnęłam
przed chciwlą tak się wkurzyłam na rexone, ze juz nic od nich nigdy w życiu nie kupię!!! a niech stracą!! a więc tak o godzinie 00.00 wcisnełam i... wygrałam , szczęsliwa wypełniłam formularz z danymi osobowymi i pisze mi zaraz wspaniałą wiadomość : nagrod juz nie ma !! jak nie ma jak wygrałam ?? oszukali mnie!! :( :( :( czuję się zawiedzona!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż się uśmiechnęłam ---> miałam dokładnie to samo... i też mnie szlag trafił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie duuża paczka cukierków zza granicy. katalog z australi i bransoltekę z tymi koralikami co tak dziwnie pachnie. [poda ktoś meila do nutrici?]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzw. to było wczoraj i jeszcze awizo, trzeba na pocztę się wybrać :) no a dziś [ właśnie zeszłam do skrzynki :D] -podkłade pod komputerowego gryzonia -dwa pilniczki do paznokci i taka paleta kolorów lakierów do paznokci. -gazeta COSMOGIRL ;-] -no i dwa ładne zaproszenia ;-]] no i znów awizo (drugie.) pójdę dziś sprawdzić to pierwsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwiiia, o moich gadżetach możesz ze mna pogadać za pośrednictwem e mailów. Co do Rexony to nagrody rozeszły się w niecałą minutę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* 4 próbki kremów * cztery długopisy * 2 płyty CD * 2 notesy * 8 przypinek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyśśś
a tam na rexonie to jest gdzieś zegar zeby zobaczyc która godzina tak dokładnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×