Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lolek42

PRAWDA-JEST CZY JEJ NIE MA ?

Polecane posty

niestety, ale kluczową sprawą, by dojść do Prawdy, jest zdanie sobie sprawy z tego, że jest się niczym ... prochem jedynie ... Nie do przejścia w młodym wieku .... Najczęściej dochodzimy do tego, gdy nam się życie zawali ... jak Hiobowi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekaawiona_bardzo
ładne to opowiadanie, ładne i to o Itace również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polemizuj dalej ... a z twojego zachowania widać, że pokory u ciebie długo nie będzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutkaa uwazaj lolek zaczyna wchodzic w tryb bluzgow i zaraz Ci sie dostanie :-) Lolek nic do ciebie nie mam i nie obrazaj sie za to co napisalem ale po prostu widze co sie dzieje i probuje Malutkieej tego zaoszczedzic. Tak by the way - poszukalem sobie troche o tobie w necie i znalazlem troche, miedzy innymi ze miales chlopie problemy zyciowe i nawet cie rozumiem - mysle to tlumaczy twoja postawa wobec ludzi. Czytalem takze ze na prawde wcale nie jestes taki... no jak tu na tym forum. Poniewaz mam duzo roboty nie bedzie mnie na forum jakis czas - zycze wszystkim duzo zdrowia i pogody ducha :-) Pozdrawiam, Y. Malutkaa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten topik zdecydowanie za dużo ma osób przewrotnych, którzy uwielbiają taplać się w błocie oraz uwielbiaja obgadywać innych ... Jest to typowa sztuczka kombinatorów, którzy uwazają, że jak kogoś pomówią, to w ten sposób ich przewrotny charakter umknie uwadze pozostałych czytelników ... A najgorsze to, że takie osoby, jak im napluć, to mówią, że deszcz pada i nadal rozpleniaja się na tym topiku wraz ze swoimi podróbkami ... Hm ... TEN TOPIK PRZEŻYWA OBECNIE ZŁE CHWILE ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech ... kłamliwy dzieciaku ... krzywdę to przede wszystkim sobie wyrządzasz ... obmawiając innych ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie Marianna
fajne słówko padło przed chwilą - inwigilacja. Dlaczego przypomina mi ono stare dobre sbeckie metody łamania ludzi? Może wszechwiedząca para na tym forum jest w stanie wyjaśnić mi swój światopogląd w tym kontekscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LEON KOMBEL
blondyn z krzywymi zębami, brzydal, jezdzi rowerem ... patrz zając to ma takie wielkie uszy, gdyby mu je tak ciachnąć... lolek ty wiesz, że ja jestem z kongo? nie wiesz co to? nie zmieniaj nicka jak chesz wiedzieć zapytaj wprost nie gniewaj sie niunia że takie rzeczy pisze, ale jestes zbyt daleko zeby mmnie ciachnac zebami jak zawsze...hehehehe pióra z rozprutej zębami poduszki wolno opadaja na podłogęheheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LEON KOMBEL
może by ciachnąć ten gzymsik na górze dla ciebie ?? nadal byś mi nie wybaczyła? wiesz nie kazde dziecko z zebami sie rodzi heheheh a teraz leże napięty z zaciśniętymi zębami, śledze te twoje taneczne ruchy, przy których ... niunia zrób cos z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie Marianna
nie bardzo rozumiem - ta sama osoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LEON KOMBEL
niunia zgódź się Ohhhhh jak miło by było...wreszcie nie słuchałbym setek hmphi baka" nie musiałbym zgrzytać zębami na "twardziel style" i wyłączać monitora, niunia nikt nie zobaczy, nikt nc ie widzi, ciachnij mnie parę zary, zobacz jakie ten zając ma wielkie uszy, pozdrów piotrusia bo ja dzisiaj nie moge wyjsc z szatni..niniua keiy wreszcie wrócisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż ... wystarczy porównać sposób pisania jak i częstość występowania niektórych wyrazów (też i mylenie rodzaju) pomimo wplątywania pewnych fraz dla zmylenia ... to chyba etatowy pracownik ... płacą mu za ilość słów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leon kombele
kto sie podemnie podszywa szepcie nocy letniej czy to ty?JESTEM Z KONGO I JESTEM MURZYNKA DOPUKI MI NIE PRZEJDZIE.NIUNIA TO TY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chyba ty
zaba powiedz konfitiuuuuuuury marmelada hahahah kochanie moje tak to ja, leon tak tęskniłam, miły mój nie zostawiaj swojej niuni na zakręcie drogi, bo nie dość że żadnej wiadmosci Leon Leon od KieDy Cie Poznałam KOCHAM CIE PONAD ŻYCIE I NIGDY WIECEJ MNIE NIE ZOSTAWIAJ zostawiaj palce zaplątane w moich włosach, nawet gdy cię nie ma, to mi szeptem mów marmelada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chyba ty
nie wiedziałam Leon tak dobrze tańczysz...fajnie jakby motyl ... nie zostawiaj mnie samej, powiedz mi parę słów, głosek, zdań:(:( umieram z tęskonoty :( :( :( taki juz moj los oka to ja juz koncze i wpadaj do mnie od czasu do czasu i zostawiaj komenty oka?! dokładnie tak jak leon Zawodowiec nie no może nie gtak, ale mi mów marmelada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chyba ty
wszystko mnie boli, wszystko leon tak cię proszę leon kochany, nie zostawiaj mnie napisz chodź raz, nadal świeci piękne słońce, ale mnie nie jest już tak lekko na duszy. ...nie zostawiaj mnie samej ze sobą w kataklizmach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze narozrabialem i to nie zle :-( Kurcze nie mialo to tak wyjsc. Przepraszam wszystkich. Tak przy okazji to ja tu wystepuje jako Yaqui i nikt inny. Te posty Leonow czy innych tam to nie ja. Mowiac szczerze wkurzaja mnie bo po prostu zasmiecaja topik. No ale wyglada na to ze to lolek przywlokl za soba to paskudztwo bo pewnie narozrabial na innych topikach. Kto sieje wiatr ten zbiera burze... Malutkaa odpisze Ci na priva, mam nadzieje ze jutro. Z tym ze moglem w tym czasie zrobic cos lepszego masz 100% racje. Nie bylo to madre co zrobilem... Lolek fajnie nazwales szukanie informacji na twoj temat \"taplaniem sie w blocie\" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy powinien sam dojść do tego .... jest zawsze pewna reguła .... im większy szum, tym więcej kombinacji zgodnie ze złotą zasadą kombinatorów, że w mętnej wodzie ..... ;) ale kto mądry, ten przejrzy .... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chyba ty
leon ja ciebie proszę, nie zostawiaj mnie, wszystko mnie boli i jeszcze dlatego, że ścięgno w lewej nodze mnie boli (trochę kuleję) i że gołąbki są na obiad. ... przyjedź z końmi, chciałabym spędzić z tobą całe lato, leon czuję się tak źle, boli mnie serce a nie mam ani na lekarza, ani na lekarstwa, proszę przyjedź prędko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maalutka, czyli wracamy do punktu wyjścia. ;) :) Oj mąci Ktoś, mąci... i to nieźle... Choć przez moment wydawało się już, że woda się ustała, że częściowo muł opadł na dno...i co? Znów zmącono jej toń... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc to znowu ja, wasz etatowy maciciel ;-) Chcialem sie ustosunkowac do paru spraw: 1. Inwigilacja: po prostu odpalilem Google, wpisalem lolek42. Chcialem zobaczyc kto zacz, z kim mam doczynienia. Mysle ze kazdy z Was moze to samo zrobic z Yaqui. Nie bede mial zadnych pretensji. Jesli dla Was to jest inwigilacja to sorry... (Malutkaa rozumiem, wyjasnililsmy sobie - to nie do Ciebie - komus bardzo spodobalo sie to okreslenie). 2. Zasmiecanie forum przez Leona i innych debili: Pierwszy wpis tego typu jest z 23.09 o 6:59. Ja o tej porze praktykuje medytacje i nie w glowie mi pisanie na forum. Zagluszanie jak kiedys komuna zagluszala Wolna Europe :-) Ciekawe ze ten syf zaczal sie akurat jak rozwinela sie ciekawa dyskusja na temat umyslu i lolek byl niejako w odwrocie nie majac za wiele do powiedzenia. Daje do myslenia? Nie mowie ze to on ale moze ktos kto z nim sympatyzuje. 3. Sekty - jak chce sie zdyskredytowac czyjes wypowiedzi a nie ma sie argumentow wtedy najlepiej walnac cos w tym stylu - \"to sekta!\". I kto to mowi? Moglbym rozwinac temat ale zaraz ktos powie ze jestem wrogiem KK. To tyle - Mysle ze za bardzo zblizam sie poziomem do lolka i jego poplecznikow wiec na tym poprzestane ;-) Pozdrawiam Wszystkich i zycze sukcesow w poszukiwaniu Prawdy. W koncu ona zwyciezy, prawda? ;-) Y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i po co te tłumaczenia dzieciaku ? myślicie, że tu ktokolwiek nabierze się na twoje krętactwa ? Hm ... to już 14. strona .... ile masz od strony ? Podziel się .. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze lolek ze przyjales strategie \"lapac zlodzieja!!!\". Moze ktos faktycznie sie na to nabierze. Naiwnych nie brakuje (jak widac). Tak nawiasem mowiac rozumiem teraz twoje nastawienie do kobiet. To znaczy nie pochwalam ale teraz widze skad ci sie to wzielo. Przerabane chlopie :-( Moze jakis psycholog moglby ci pomoc... Y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz mi czemu nie chcesz odejść stąd mimo, że już kilka razy dałem ci do zrozumienia, byś zaprzestał tu swoich krętactw ? wszak możesz założyć swój topik i tam prezentować swoje zalety ... złośliwa z ciebie osoba .... przecież tu jest tylko sieć, a mam wrażenie, że zachowujesz się, jakbyś się zakochał (zakochała) we mnie ... odpuść sobie, proszę ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie Marianna
Dziwny facet z ciebie Yaqui. Z jednej strony próbujesz dać do zrozumienia jakiś ty miłoscią bliźniego emanujący, a z drugiej walisz w ludzi, którzy mają stały światopogląd, wymyślasz od debili. Nigdy nie próbowałeś sie zastanowić nad faktem, że to jednak rażąca niespójność osobowości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Marianna: moze jest tak jak mowisz. Faktycznie nie jestem idealny i ponosi mnie. Sprobuje sie zastanowic nad tym co napisalas... Z tym wymyslaniem od debili hmmmm chyba nie jest az tak zle, no ale moze sie myle. Tak przy okazji to wole dyskusje na takim poziomie nawet jesli krytyka boli. Dostalem nauczke i mam nadzieje wyciagnac cos z niej. lolek: obaj sie tak zachowujemy - ty sie czepiasz mnie - tez z uporem maniaka bluzgasz, klamiesz i opluwasz mnie co jakis czas. Potem sie dziwisz ze sie odgryzam. Prawdziwa milosc blizniego :-) Masz racje ze tu jest tylko siec i ktos musi ustapic, to zaszlo juz za daleko... Y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chyba ty
czekam z niecierpliwością na odpowiedź, zwszę będę czekać t woja niunia black.. tak ma wyglądać całe lato ?bez dyskusji !alesandra ma wielki dar, podzieli się z tobą i pomoże ci w twoich troskach ... to naprawdę niewiele kosztuje , a może pomóc ci na całe życie leon nie zostawiaj mnie wszystko boli a najbardziej kolano po wczrajszym upadku, kto był autorem tejpropozycji? sprawca mojego pierwszego pocałunku... ... ciachnij, teraz bo już nie moge po kilku godzinach przed kompem jak se patrzę w srodek zdjęcia to mi wzrok odpoczywa, no i nogi dla mnie ciachniete w zlym miejscu - albo cale albo ciachnij tuz za lokciem , pasek precz i bedzie super, leon odezwij sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×