Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ula s

KOMU UDAŁO SIĘ WYJŚĆ Z NAŁOGU NADMIERNEGO WYCISKANIA/OCZYSZCZANIA TWARZY???

Polecane posty

Gość to ja esta jestem winna
ja sie podszywam,sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja esta jestem winna
bo ja wam zazdroszcze i sie podszywam! pod was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOKOSZKO !!!!!1 ZROBILAM COS DLA CIEBIE WYRAZ SIE NA SWOIM FORUM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja esta jestem winna
meri krismes dla was dzioby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja esta jestem winna
alex ty dewotko idz juz sobie przebarwienia usuwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelka69
to ja pojde z alex22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniec tego forum
dajcie spokoj z tym wyciskaniem! mam nadzieje ze wam pomoglismy! pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie rezygnujmy z tego forum. kate ja tez juz nie mam prawie tradziku, jest coraz lepiej ale chce tu wchodzic, sa jeszcze osoby którym trzeba pomoc:) czasem cos wycisne ale co nie wstydze sie tego a tutaj ktos tak strasznie sie tego czepia. kazdy ma swoje problemy ja mam raczej mialam taki. Bez sensu. jakos nie ruszaja mnie te glupie posty. To tyle na ten temat. Acha jak widac na innych topikach tez glupia kamila wypowiadala sie. A u mnie coraz lepiej:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znow to zrobilam...
hej, to prawdziwa ja. Mnie kompletnie nie ruszaja te podszywanki i nie mam zamiaru sie robic czarna przez jakiegos idiote, tudziez idiotke, ktora jutro pewnie przerzuci sie na inny topik, bo ten jej sie znudzi. A co do naszego nalogu, to mysle, ze kazdy czlowiek na swiecie, ktoremu wyskakuje na twarzy cos takiego, co mozna usunac tylko manualnie, robi to i uwaza to za normalne. Zreszta ja osobiscie wole cos takiego ruszyc niz chodzic z biala ropa, jak to niektorzy ludzie robia.. To jest dopiero ohydne. Mysle, ze te marne podszywaczki tez nieraz mialy cos takiego i tez nieraz dotykaly twarzy. Gdyby tak nie bylo, to nawet by sie nie zainteresowaly naszym topikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tetek
cześć. mniej wyciskam. to sukces. niewiele mniej wyskakuje. to porażka. i but mnie obdarł. na plecach masakra. ohyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tetek
no co malpy? mic nie piszecie? nie checie mi pomoc? co taki zastoj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tetek
moglam sie domyslec ze nie chcecie mi pomoc,tylko o swoich pryszczatych dupach piszecie a ja??? stary dobry tetek? jak tak to chcialyscie rady a ateraz? fuck!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie Linomag i maść z wit A cuda dzialaja:) Skora jest taka gladziutka i odzywiona. Robie sobie peeling co 2 dni i naprawde mniej zaskornikow sie tworzy. Bo niby skad one sie maja wziasc skoro buzia taka oczyszczona jest. Nic nie wyskakuje jest idealnie:) A po takim peelingu maseczka platki owsiane + smietana i buzi nie poznaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znow to zrobilam...
Ewelka - peeling co 2 dni to chyba za czesto. Mozesz sobie zrobic wiecej szkody niz pozytku. Maksymalnie mozna robic peeling 2 razy w tygodniu. Skora musi przez ten czas sama dojsc do porzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znow to zrobilam...
glupia jestes jak but ewella69 ty BALWANIE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znow to zrobilam...
ZEDRZESZ SOBIE SKORE NA TWYM GLUPIM PYSKU I BEDZIE WYSYP NA MAKSA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znow to zrobilam...
wy jestescie wszystkie porabane ! ! ! wiecznie te pilingi dupingi,oczyszczanka,to wszystko szkodzi! daj swej mordzie odpoczac przez pare dni,nie katuj jej ta chemia bo ci nigdy trad nie zniknie! teraz sie cieszysz ze masz ladnie a za pare dni tak sie zzaskornikuje ze sie w lustrze nie poznasz i nawet mikolaj ci nie pomoze . smaruj sie tylko linomagiem na noc i kuniec! zadnych maseczke pilingow w innych dupereli bo tylko zasrywasz sprawe dziolcha! pomysl w koncu~~! ja chce ci kurna pomoc a aty mu swe bruden dupsko wypinasz,dzia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tetek
podnosze !!! swieta prawda ! zrob se na dupsku peeling to moze ci co pomoze i nie bedzie takie szorstkie i sie dziad nie bedzie skarzyl,ze masz szorstka dupe!!!!:):):) dobry jest zcukru peeling! a pryszcze smarowac mascia ichtiolowa mieszane z tormentiolem i pasta cynkowa-dobrze wysusza! mozna tez na dupie se smarowac! Esta to wyprobowala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esta
to prawda! bo mam dupsko cale w syfach...:( ale ta mieszanka tetka serio dziala,serialnie ,mowie wam! to dziala!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esta
i moj dziad sie tak nie uskarza,i inne tez :)) czyli to dziala! tetek jestes wielka!!! daj se skrobnac pryszcza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila1986
hahahahahhahahahahahhahahahahahhahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judith20
dajcie se spokoj laski! piszcie powaznie bo juz watpie w to forum!!! Esta mialas sie juz tu nie meldowac wiec nie zasmiecaj forum glupimi postami ok? kogo interesuje twoje diody na tylku? nas nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znow to zrobilam...
wiecie co? ta podszywaczka, mimo ze pusta, to chociaz zna sie troche na pielegnacji i daje dobre rady (oczywiscie sciagniete z tego topiku). Droga podszywaczko - wydaje mi sie, ze masz tak duze kompleksy i tak bardzo sie wstydzisz swoich problemow, ze po prostu nie starcza ci odwagi dolaczyc do nas. Moze jednak przestaniesz robic z sieie idiotke i zaczniesz pisac juz normalnie, pod wlasnym nickiem? My ci chetnie pomozemy, bo nam ciebie zal. Pisze powaznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak zrobilam sie czarna, bo widze, ze juz niektore dziewczyny sie mieszaja. Swoj nick bez polskich znakow (czyli taki jaki mialam do tej pory) tez zabezpieczylam haslem, ale bede uzywac tego z polskimi znakami. No i pamietajcie - mam zawsze trzy kropki, nie dwie czy wiecej... Wlasnie mam maseczke sciagajaca Eris na twarzy. Niestety dzisiaj musialam ruszyc co nieco i mam widoczne slady :( Ale do Swiat powinny zejsc... Ehh, jestem wsciekla, ale w zaden inny sposob bym sie ich nie pozbyla. Mialam je juz chyba z miesiac. Z jednej strony czuje ulge, ze juz sie ich pozbylam raz na zawsze. tetek, nie poddawaj sie, ten wysyp od mniejszego wyciskania to raczej normalka. Tez go mam. Trzeba przetrwac ten ciezki okres, potem bedzie tylko lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dla jasnosci, ja rowniez od wczoraj jestem czarna (czyli moj nik jest absolutnie zarezerwowany), takze dziewczyny, Wam rowniez radze to zrobic zeby ta idiotka nie miala mozliwosci podszywania sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ze to czesto, wiem ze powinno sie robic 2 razy w tygodniu ale mi to bardzo pomaga. Jak zauwaze jakies pogorszenie to przestane tak robic. jak narazie to jest super odzywiona takie oczyszczanie bardzo dobrze robi mojej zanieczyszczonej skorze. Znalazlam w szafce stara maseczke Erisa, to jeszcze ta stara seria 20 taka zielona, i ma wit A i E w takich zielonyh kaspulkach, świetma maseczka!!! Zelowa konsystencja i sie wchlania. Ładnie oczyszcza, nawilza i ogolnie skora mieciutka. Tylko szkoda ze juz wycofali:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edziaaa
lubiłam czzytać te forum ale jakies kutofonki je zasmiecają znudzi sie wkoncu dzieciom niewyzytym i dadzą spokuj innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stara nie znaczy ze przeterminowana ale dlugo tam lezala, termin waznosci do 2006 roku. Boze widzisz a nie grzmisz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbys troszke wiecej poczytala to bys wiedziala ze nasza pielegnacja jest bardzo prosta! Linomag na noc, na dzien masc z wit A, do wysuszenia ance sulf i masc cynkowa. Olejki i ziola. Ale nie musisz byc taka chamska..... myslisz ze ludzie nie beda wchodzic na to forum i im w ten sposob pomozesz?? Wlasnie w ten sposob sobie pomagamy, radzimy i razem wspieramy. Ja sama bym sobie nie poradzila, nie zaczela bym stosowac Linomagu gdyby ktos go nie poradzil... Nam pomaga ten topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POzdrawiam wszystkie forumowiczki.Znów ktoś psychicznie chory dorwał się do komputera. Ale szczerze mówiąc nie obchodzi mnie to, bo i tak pewnie jest to ktoś beznadziejny, kogo niedługo panowie w bielizawiążą w kaftan. Apel do tej osoby: kochany/a jeżeli naprawdę się nudzisz znajdź dodatkową pracę czy inne zajęcie(o ile coś w ogóle potrafisz robić) lub jeżeli to konieczne dobrego psychiatrę. Żadna z nas nigdy nie miała do Ciebie o nic pretensji ani nie zrobiła Tobie nic złego, a to to piszemy na tym forum to nasza osobista sprawa. Ono jest dla nas, a nie dla Ciebie. Zauważ, że nawet zwracajac się do Ciebie piszę z dużej litery, zatem zastanów się nieco kto tutaj góruje pewnymi rzeczami. Nie przyjmuję żadnych wyzwisk odnośnie złej pisowni braku inteligencji czy pryszczatych części ciała takich czy owych. Dlaczego? Proste- to jest forum a nie praca klasowa z j. polskiego i każdy normalny człowiek zagląda tu gdy ma chwilkę czasu np. w pracy zatem pisząc zazwyczaj spieszy się. Po drugie Twój sposób bycia po prostu przesądza o kompletnej bezzasadności Twoich zarzutow wobec forumowiczek, a po trzecie większość z nas pryszczy już nie posiada( np.ja) gdyż wyleczyla lub zaleczyła swoją przypadłość min. dzięki forum. Żadna psychicznie chora osoba, a taką być może jesteś- tego z pewnością nie mogę powiedzieć więć przepraszam jeżeli się mylę nie zdaje sobie sprawy z potrzeby wygadania się w pewnych sytuacjach. Może gdy udasz się do PZP( Poradnia Zdrowia Psychicznego - można bez skierowania) i weźmiesz udział w terapii grupowej to zrozumiesz. Ja nie mam ochoty patrzeć jak denerwujesz biedne dziewczyny i niszczysz wysiłek jaki one wkładaja w powstrzymywanie się od odruchu drapania twarzy czy zbędnego wyciskania zmian skórnych. Daj nam zatem spokój i do niezobaczenia. Dziewczyny kochane-----> pozdrawiam dawno mnie nie było, ja się trzymam jest ok))))) Buziaki dla prawdziwych forumowiczek. I nie bójcie się. To tylko lekki psycholek. A tacy źle kończą, całuski)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×