Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ula s

KOMU UDAŁO SIĘ WYJŚĆ Z NAŁOGU NADMIERNEGO WYCISKANIA/OCZYSZCZANIA TWARZY???

Polecane posty

No zapadła decyzja, jutro zadzwonię i przeloze te wizyte... chciałam poczekać do srody i zobaczyc jak bedzie, ale jak znam zycie, to bedzie z a pozno i juz miejsca dla mnie nie znajda :P wiec wole wczesniej uprzedzić... Moj tata jak dzisiaj zobaczył moja buzie..i spytał czy boli mnie to tak mocno jak zle wygląda :P krótko mówiac, wyglądam jakbym na kilka godzin zasnęła w solarium :P Nawet on zaproponował mi przelozenie, jak mu powiedzialam jak bardzo mnie to boli. W tym przypadku jednak nie jestem w gorącej wodzie kąpana i wole odczekać jeszcze kilka dni... Kurcze, ale z drugiej strony, to centrum gdzie chodze wydaje sie byc naprawde profesjonalne. Słyszalam, ze tam nawet modelki chodza na zabiegi...to kurde, nie zatrudniliby chyba lekarza-amatora...?? juz sama nie wiem co o tym mysleć Na razie siedze posmarowana kremem, żeby sobie ulżyc w cierpieniu, niedlugo czas sie myc...az sie boje na samą mysl, zwykla woda mnie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym nawilżam tez skore od wewnatrz, łykam kapsułki i pije duuuuuuuuuuuuzo wody mineralnej, dzisiaj poszły ze 2 litry, moze to cos da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mnie, tez na te swięta rodzinka odwiedza. Tez co roku miałam to samo co Wy. A teraz to przyjme gosci z czerwonym ryjem i pomarszczona jak rodzynka skóra :o skóra mi schodzi nawet z powiek, no tego to ja sama jeszcze na oczy nie widziałam... A boje sie nawet myslec o jakimkolwiek makijazu, zeby przypadkiem mi to nie zaszkodzilo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale póki co to tylko sprawia ze mnie to tak nie boli...zeby sie ta skora troche podgoiła to kilka dni musi minąć, dlatego nie zaryzykuje kwasu za 3 dni...bo umre z bólu i efekty moga miec odwrotny skutek od zmierzonego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie cos zaczeło piec po tym kremie na noc Avene i koło pryszczy porobiły sie czerwone plamki czy to dobrze?? bo w sumie na kremie napisali aby nie przerywac leczenia troche się boje,ze jutro bede bardziej czerwona;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawdaż :) na pewno jest, bo firma generalnie pierwsza klasa, mialam juz stycznosc z innymi kosmetykami, ale tego kremu uzywam dopiero pierwszy dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tytthht
ja chce tą tabelke a nie wiedziec co zrobić by sie tam dostac powiedziec mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"skóra mi schodzi nawet z powiek, no tego to ja sama jeszcze na oczy nie widziałam..." :) pociesze cie... mi zawsze na poczatek schodzi z powiek, a moze nie spowiek ale z tej czesci pod brwiami ;) nawet ostatnio po brevoxylu...to okolice ust i pod lukami brwiowymi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilenaMilenaMilena
To i ja napisze słowa pocieszenia...równiez schodzi mi skóra z powiek ;/ tzn jest tam bardzo sucha i są dni kiedy sie łuszczy! Tragedia, a własnie skóry tam nie traktuje niczym wysuszającym, tylko nawilżam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jej tez nie traktuje niczym niby...ale czasem mi sie zdarza, ze jak czyms sie posmaruje to jakos tam tez sie minimalnie to przenosi i zaczyna sie luszczyc :o tak mi przyszlo do glowy, evil a moze trafilo po prostu na cos na co jestes uczulona ,ze tak mocno zaregowala twoja skora? bo przeciez to jest lek z apteki , a nie jakas robiona masc...to nie powinna przy stosowaniu zgodnie z zaleceniami az czegos takiego zrobic :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzialania nieporzadane zoracu: "U pacjentów z trądzikiem najczęściej obserwowano nadmierne łuszczenie, pieczenie, suchość skóry, rumień, świąd; rzadziej - podrażnienie, ból, pękanie skóry, odbarwienia. Nadmierne podrażnienie skóry jest wskazaniem do odstawienia preparatu." tak wiec zdecydowanie to nie nalezy do normalnych dzialan tego srodka... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, nie pisałam ostatnio, bo strasznie zapracowana jestem, ale jestem z Wami, na bieżąco staram się uzupełniac tabelkę. Ciągle drapię plecy i strupki na głowie, ale z twarzą jest znacznie lepiej:-) i to na niej postanowiłam się na razie skoncentrować, zgodnie z zasadą małych kroków. Jak sie uda z twarzą, popracuję nad plecami:-) To zaledwie trzy dni bez wyciskania, a moja buzia wygląda znacznie lepiej:-) To motywuje do dalszych starań:-) POZDRAWIAM CIEPŁO z pochmurnego dziś Scarborough.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno Ty jesteś jak chodząca encyklopedia :) Dziekuje Ci, ze tak chce Ci sie to wszystko sprawdzać 🌻 Tak własnie mysle, czy moze go nie odstawic na noc, lub dwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie tak czasem zastanawiam, skoro nie wyskakuje mi nic na plecach, na szyji, na dekolcie, wszedzie jest normalnie, to dlaczego to swinstwo zaatakawało mi własnie twarz?? Wolałabym sie z jakas partia ciala zamienic :o chocbym miala w lato w swetrach chodzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bede sie wdawac w dyskusje ....bo sie mysli,ze by sie wolalo dopoki sie nie ma :p twarz ma ta zalete, ze mozesz zrobic makijaz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wykazano, że tazaroten, (skladnik tego Zoracu)w porównaniu do innych retinoidów, nie powoduje zwiększenia nadwrażliwości na światło słoneczne, wskazuje się także, że jest lepiej tolerowany w postaci kremu 0,1% niż żelu 0,05% i 0,1%. Postać kremu nie jest jednak jeszcze dostępna na naszym rynku. Najczęściej stosowanymi zabiegami złuszczania naskórka w skojarzeniu z terapią retinoidami są peelingi z użyciem kwasu trójchlorooctowego (w stężeniu 15-22% – Easy Peel według porcedury lub w postaci zmodyfikowanej albo wodnych roztworów TCA do 25%) oraz kwasu pirogronowego (do 60%). Retinoid należy odstawić na 3-7 dni przed zabiegiem, zależnie od głębokości planowanego złuszczania. A moja pani doktor dała mi 9 dni na zluszczanie i jednoczesnie odstawienie....to jest ficzynie niemozliwe, zeby mi sie zdazylo zagoic to, co ten Zorac "nabroił" :P (no ale w koncu takie jego zadanie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, a to zluszczanie powinno trwać min. tydzien, a na nastepny tydzien odstawic i zeby sie skora zagoiła po tym zluszczaniu i wtedy dopiero naklada sie kwas. Tak zrobiła mi poprzednia dermatolożka i było dobrze...a ta nie wiem co tu wymysla :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nie wiem, wyglada na to, ze przyjela ta dolna granice (3dni) zamiast gornej 7dmiu dni :o o ile chcesz to przelozyc tak z ciekawosci? bo czy przelozone o duzo to ma sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale z drugiej strony, trzeba przyznac, ze cos dobrego ten żel zrobił... jak sobie natluscilam te schodzaca skore przez caly dzien i teraz na wieczór ona sama ładnie odeszła, to zadnych zaskórników nie widze u siebie, skóra na nosie i obok niego jest maksymalnie gładka w dotyku, dalej znowu widac jak sie luszczy, ale juz malmi kroczkami chyba osiagam zamierzony cel, zeby tylko to przestalo tak szczypać, to bedzie git :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego czwartku - 20 marca chce przelożyc na wtorek zaraz po swietach, no w sumie 5 dni i wtedy bedzie to rowne dwa tygodnie od mojej wizyty u niej (11 marca). I mysle, ze takie rozwiązanie w moim przypadku bedzie najlepsze. Jutro z rana zadzwonie, zeby sobie juz miejsce zaklepać. Mimo wszystko jestem dobrej mysli, ta skora wydaje sie teraz taka czysta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale aż sama jestem zaskoczona, nie mam na nosie ani jednego wągra, wiec nie nie korci, zeby wyciskać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no, 7 dni na regeneracje zamiast 2 to powinno byc ok ;) chodzilo mi o to, ze jakbys musiala przelozyc o 2 tygodnie na przyklad..to chyba byloby za duzo bo juz w ogole nie byloby efekt polaczenia jednego z drugim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzisiaj wygląda wszytsko dużo lepiej :D czerwone kropy na moim policzku są juz mniejsze mysle,ze do świat powinny zniknąć :P Wyspałam się pije kawke w pracy i szczęśliwa jestem :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×