Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ula s

KOMU UDAŁO SIĘ WYJŚĆ Z NAŁOGU NADMIERNEGO WYCISKANIA/OCZYSZCZANIA TWARZY???

Polecane posty

Aune - baaaaaardzo dobrze że wyszłaś :) Ja też nienawidzę się oglądać przy oknie...dramat to mało powiedziane.To samo,zaczerwienienia,wągry i cały ten syf. Mam katastrofalną cerę.Co by było jakby nie wymyślono fluidu???Mam nadzieję,że stan mojej skóry się poprawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kelpie
Hej! Ja wczoraj przeżyłam lekki wstrząs gdyż poszłam kupić sobie podkład i powiedziałam, że chce coś bardzo lekkiego, a pani w daglasie zaproponowała mi coś bardziej kryjącego... po masakrze czoła w sumie jej się nie dziwię, musiałam ją przekonać, że zawsze tak nie wyglądam... Poza tym to w porządku, bez większych masakr czekam, aż mi się zagoi czoło, a jutro idę do fryzjera więc się nie mogę doczekać :) buziaki i miłej niedzieli życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uda mi się !
kurcze, do dupy sie zrobiło, chyba przez okres, mam nadzieję że szybko przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powracam tu po długim czasie i spotykam nowe osoby :) macie dużo siły! Może uda mi się uwolnić razem z Wami. Ja walcze już z tym od 7 lat ...a mam prawie 22 lata!!! tak tak to straszne. najgorzej było pod koniec liceum, a na studiach pogrom. Choć podejmowałam próby nigdy mi się nie udało. Na jakieś wyjazdy, wakacja, imprezy itp. udawało mi się powalczyć i wygoić, ale potem do tego wracałam. Pierwsze 4 lata dawałam rade, skóra była młodziutka ekspresowo sie goiła. Ale od około 2 lat nie jest dobrze, bo caly czas praktycznie mam strupy, ale nie mam wielkich ran tak jak to było przed rokiem i 2 laty. Staram się, walcze .. rozmawialam o tym z najblizszymi, zreszta tego nie da sie ukryć, nawet mój chłopak się dowiedział. Przez to nie umiałam tak naprawdę w żaden z 4 związków w ciągu tych 7 lat się zaangażować...tak byłam zmęczona, że mi nie zależało. W ogóle nie chciałam się w związki pakować, nie szukałam nikogo, ale tak jakoś mnie przekonywali, ze warto spróbować. Teraz nawet zrobiłam sobie na 3 roku dziekanke, zeby odpocząc wyjechać, byłam na praktyce zagranicą, wróciłam i czekam na odp. w sprawie wyjazdu na pół roku na u pair. Ale nic mnie nie cieszy,bo nie mogę się uwolnić. Teraz jak nie mam obowiązku wyjśc, to też siedze zamknięta. Jednak przyszlo słonce :) może tym razem się uda! Najgorsze jest to, a moze to wlasnie jest super, ze nigdy nie mialam pryszczy, wągrów czy zaskórników, wyciskam to co jest w porach na policzkach, te białe wypełnienia, które nawilżają skórę i ją odżywiają. Wyszukuję na siłę, bo jak dopadnę lusterko to chce mieć"czystą" skórę. to straszne! choć mam przebarwienia ( nie martwcie się one znikają, tylko nie opalajcie swieżych blizn i broń Boże ran!!!) , małe blizny, to skóra jest ładna i gładka, nawet jak są te strupy, moja skóra nawet po 7 latach jak na co robilam jest ładna, tylko wolno się goi :( Musimy zawalczyć! Czuję, że uciekają mi przez palce najpiękniejsze lata mojego życia, 3 lata ostatnie wyłączyły mnie ze spotkać ze znajomymi, których unikałam, przyjemności czy radością z hobby albo sportu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wlasnie powiedzcie mi jak na skórę po wyciskaniu działa mikrodermabrazja. Wykupilam juz sobie na gruponie i jak tylko wygoję twarz ( juz mi sie znowu prawie udalo, tylko zdrapuje strupy i to jest nagorsze!bo dawno by sie wszystko zagoilo) to jade do kosmetyczki. Czy po jednym razie zobacze efekty w postaci wygladzenia cery ? czy przebarwienia, blizny, zanieszczyczenia znikaja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laguappa
Witajcie :) Z calego serca polecam domową mikrodermabrazję firmy Dax, działa niesamowicie, powoli ściera naskórek, pozbywam się zaskórników, które siedziały naprawde glęboko i same nie wychodziłyby pewnie przez sto lat. Po 3 tyg stosowania cera totalnie zmieniła swoją strukturę, pory niesamowicie się zwęziły, a przed okresem nie wyskoczyło mi nic po raz pierwszy od dawna. Mam jedno miejsce na jednym policzku, na którym wyskakuje czasem cos mąłego, ale reszta-wow.Starcza mi dosłownie kropelka podkładu na niedobitki przebrwien i zaczelam eksperymantowac z fajnymi delikatnymi rózami, rozswitlaczami i wreszcie wyglada to ładnie na zdrowej skórze :) Wreszcie nie odskakuję, kiedy mój chłopak głaszcze mnie po twarzy, wreszcie czuję się pewnie w pelnym słoncu, wreszcie jestem wolna. I zachęcam wszytskie nowe i stare bywlczynie forum o walkę o ładną cerę na wiosnę i lato, bo warto. pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laguappa możesz podać dokładniej nazwę tej mikro z daxa,albo link? Znalazłam z daxa ,ale ona jest od 35 lat,a ja mam 18 to chyba nie mogę.A u mnie już 2 dzień się nie wyciskam,nie mam siły jestem chora:) Wolę już być cały czas taka osłabiona i się nie wyciskać,niż być zdrowa i się wyciskać.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uda mi się !
nie wiem jak u mnie, niby nie jest źle a ja sie czuje do dupy ; ) pieprzony mój perfekcjonizm... ale dam radę. muszę dać. zostały mi 2 miesiące... miejmy nadzieję, ze w te 2 miesiące skóra mi się ładnie zregeneruje... oby ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laguappa
aune, to wlaśnie ta. faktycznie na opakowaniu pisze +3, ale do dlatrgo, ze oprócz scierania porów i niedoskonalosci sciera takze zmarszczki. zanim ją kupilam duzo czytałam na forach i uzywa jej bardzo wiele mlodych osób i naprawdę super działa :) uda mi się- jezeli problemem są zaskórniki, to nie przejmuj się,, bo na są najmniej widoczne. ale rozumiem problem z perfrkcjonizmem, tez czasem jeszcze mnie to dopada, widzę ogromną poprawę, ale to stopniowy proces. trzymaj się kochana :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Peeling z Garnier Czysta Skóra active :) u mnie działa super,skóra się złuszcza, jest świeża i oczyszczona.To najlepszy produkt jaki mialam. Mialam maseczke oczyszczająco rozgrzewająca z Dax Cosmetics, z tej wulkanicznej serii co mikrodermabrazja, ale nie widzialam efektów. Używałam też maści cynkowej, ale raczej mnie nie pomagała. Teraz mam lekarstwo, które pomaga przy gojeniu strupków i likwidowaniu przebarwień, a na noc stosuje peeling enzymatyczny, który oczyszcza skórę i wyrównuje nierówności i blizny. Pełen zestaw:) byle się teraz nie podusić. Dlatego staram sie na bieżąco oczyszczać skóre ( gdy jest poduszona nie mogę bo cała twarz mnie boli i koło się zamyka, bo skóra znów jest zanieczyszczona) . Na razie już prawie wygojona :) Zebym się tylko zmusila do biegania, to bedzie super, w naszym problemie potrzeba nam regularnych dawek endorfin i wysokiego poziomu serotoniny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znam Wasz ból
Lola1989, co to za lekarstwo na gojenie strupków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acne derm z kwasem azelainowym, zapobiega powstawaniu przebarwień, ja stosuje na swiezo zagojone rany, blizny i przebarwienia i widac efekty. Tylko caly sens w tym, zeby juz nie dusic, bo jak ja to rok temu stosowalam i znow sie dusilam, to wowczas o efekty trudno. A strupki smaruj na noc mascia rumiankowa z apteki:) pomaga złuszczać strupki... walcze walcze... zeby mnie nic nie skusilo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uda mi się !
8 czwerwca jest dla mnie datą w której będę mogła spokojnie wyjść na powietrze bez podkładu i się opalać bądź swobodni pływać w basenie lub morzu. i tak musi być. innej opcji nie ma... trzymajcie kciuki, bo przecież tego wyjazdu nie przełożę ani nie zrezygnuję z niego. powinnam kupić sobie dą domową mikrodermabrazję. czy mogę ją kupić TYLKO przez internet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laguappa
A czemu nie przez net? To bardzo szybkie, zamawiasz na allegro, wpłacasz kasę, a za max 2 dni maszu siebie paczkę :) moze jest w stacjonarnych drogeriach, ale na pewno jest drozsza i trzeba się nachodzic :) co do acnedermu- przeciez to kwas, nie mozna go stosowac na ranki! kiedys przepisal mi go dermatolog i powiedział, ze bron Boze nie wolno smarowac rozdrapanych pryszczy i ran, tylko kiedy juz odpadna strupki na przebarwienia. Jestem zachwycona tą mikro. Przy regularnym stosowaniu naprwdę daje efekty jak z salonu, dobiera się do tych najglębszych zskórników i je super sciera. Ostatnią mam straszna radochę z zabawy makijazem, pokochałam produkty, które dają lekkie, ziewczece wykonczenie, typu delikatny, lekko mieniacy się róz do policzków i wreszcie wyglada to na mnie dobrze. Juz nie mogę doczekac się wakacji, jej jej jej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uda mi się !
laguappa zazdroszczę niezmiernie :D ale u mnie też jest juz poprawa ;) a z tą mikro, chyba spróbuję rzeczywiście przez neta ; ) dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uda mi się !
cholera nie ma na allegro ;< to się zdenerwowałam no :D się napaliłam i dupa ; ( teraz codziennie będę na niego polować ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laguappa
tak,raczej na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..nicniemusze..
Witam was ! :) Mam kompa w naprawie, udało mi się dorwać do kompa brata i też muszę się pochwalić nowym nabytkiem :D Koleżanka poleciła mi go, powiedziała, że po tym kremie pozbyła się przebarwień, porów i miała idealną buśkę. Przez rok miała spokój, teraz czasem jej coś wyskoczy ale to normalne ;) Krem ten to Skin Doctors Gamma hydroxy. Niestety jest drogi - kosztuje 140 zł na allegro. Wczoraj posmarowałam się nim 1 raz więc narazie nie powiem nic o efektach, ale jeśli mi pomoże to na pewno wam dam znać. Ponoć jest rewelacyjny, mam nadzieje że mi też pomoże ;) Koleżanka strasznie go sobie chwali, mówi, że nic jej nie pomagało tylko ten krem. Ahh oby mi też pomóg ;) Napiszę za pare dni o efektach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.wyspagier.pl/gry/gry-zrecznosciowe/wyciskanie_pryszczy.html a moze tym zastapimy::P to nie byloby glupie...zawsze gdy mamy ochote podusic, sprobujmy pobic rekord! to nie jest latwe, zajmie nam czas i mysli, trzeba sie skupic :P bo czas szybko ucieka...a i nie masakrujemy swojej twarzy, obrzydliwe wydaje sie to w grze, to na zywo dopiero jest to obleśne, co my kombinujemy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola1989- obiektywnie rzecz biorąc ta gra jest obrzydliwa,ale myślę że dla nas stworzna xD uda mi się- dzięki za linka,też się skuszę : ) Oby na nas też tak dobrze podziałała. Ja kończę dzisiaj 19 latek,niestety z niezbyt ładną cerą. Broda i policzki w miarę,ale czoło i plecy ostatnio męczyłam :( Za rok musi być inaczej...mam nadzieję że tak mikro okaże się skuteczna i efekty mnie zmobilizują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uda mi się !
zmienić-swoje-życie życzę ci z całego serca żebyś wyszła z nałogu i to jak najszybciej, żebyś już po użyciu tej mikro widziała efekty i za pare miesięcy mogła cieszyć się ładną skórą ;) tymczasem ja czekam z niecierpliwością aż przyjdzie mikro i będę mogła jż wypróbować, narazie się skupię na tym żeby mieć do tego czasu ładnie zagojoną twarz. ogólnie mam doła, bo przez okres wycisnełam pare zaskórników, a fuj. jutro 8 kwietnia, jest to dla mnie data od której przyrzekłam sobie, że nic nie ruszę, ze względu na to że 8 czerwca czeka mnie lot do Bułgarii (zostały mi tylko 2 miesiące ! ) na 2tyg wakacje. obym mogła się z nich cieszyć ;) bo narazie mnie przerażają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laguappa
Widzę, że posypały się masowe zamówienia :D Mam nadzieję, że Wam pomoże tak jak mi. Jak dla mnie, ten kosmetyk działa na co najmniej 6 frontach: - spłyca pory - stopniowo sciera zaskorniki przy regularynm stosowaniu -jest kilerem na przebarwienia -zapobiega powstawaniu pryszczy, odkąd go stosuje wyskczył mi jeden (!) pryszcz i to na samym poczatku -normuje wydzielanie sebum = zmniejsza swiecenie twarzy - i jakos tak poleruje skórę, super uczucie :) Niesamowite jest to, ze zaczął się dla mnie 6 miesiąc bez nalłogu. Dostrzegam drobne rzeczy, z których cieszę się jak dziecko. Czuję się totalnie swobodnie, gdy mój chłopak głaska i caluje mnie po twarzy, mogę cały dzien nie poprawiac makijazu bo wiem, ze co najwyzej bedzie mi się świecil nosek, mgę bawic się fajnymi kosmetykami, lubię patrzeć na siebie w pełnym słoncu, a mysl o wakacjach nie wywoluje u mnie paniki, tylko radosne oczekiwanie. Było warto. Teraz muszę się cieżko postarać, żeby przypomnie sobie, jak czułam się po masakrach. Brrrrrrrrr. Zaakceptowalam swoją skorę z jej małymi niedoskonałosciami, dobrymi i zlymi dniami i teraz z radością wykonuję kazdy kolejny peeling, bo po kazdym jest jeszcze lepiej :) Pozdrawiam Kochane i jestem z Wami :) uda mi się- widziałam zdjęcia na fb i Twoją wypowiedz w tv ;D nie widac nic a nic, ze cos jest nie tak z cerą, sliczna i zgrabna dziewczyna i to jeszcze z pasją ;) zmienic-swoje-zycie - sto lat, sto lat :* a przede wszytski tego, zeby juz nigdy nie wyciskac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uda mi się !
laguappa zdjęcia z fb są z reguły z tych 'lepszych dni' no i na nich nie widać zaskórników, które widzę przede wszystkim ja ;( staram się cieszyć życiem, ale wiem że gdybym była wolna to by dopiero było życie ;) no bo np. czuję się podle. pomimo tego, że moja twarz nie wygląda jeszcze najlepiej, to pomyslałam, ze jednak bądź co badź cieszę się z wakacji, i chcę się nimi cieszyć ;) postanowiłam od jutra nic a nic nie dotykać nie wyciskać nie rozdrapywac nie przygladac sie. zaakceptowac niedoskonalosci i walczyc z nimi po przez dlugie spacery (dotlenianie się) zdrową dietę i więcej optymizmu ;) dam radę tak jak ty laguappa, koniec kropka ;D i już niedługo też będę się cieszyć z mojej skóry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uda mi się !
ojej :D przyszłam mi już mikro z dax ;) powinnam wytrzymać do niedzieli albo poniedziałku zeby zrobić pierwszy zabieg, bo mam troszkę podrażnioną skórę teraz ale nie wiem czy wytrzmam i czy to dzisiaj wieczórem nie zrobię pierwszego delikatnego peelingu ;) z rezultatów będę się spowiadać ;) cieszę się, że ją mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uda mi się !
zmienic-swoje-zycie też doszłam do tego wniosku, że nic sie nie stanie jak poczekam te 2-3 dni a nawet będzie znacznie lepiej ; ) ale doczekać sie nie mogę tych cudownych efektów z tygodnia na tydzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×