Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ula s

KOMU UDAŁO SIĘ WYJŚĆ Z NAŁOGU NADMIERNEGO WYCISKANIA/OCZYSZCZANIA TWARZY???

Polecane posty

ja też masakra zwłaszcza, że ja nic nie robiłam:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja samego slowa nie nawidze...bardziej obrazliwe dla mnie niz inne, nie wiem czemu :o kurcze, na szczescie u mnie nikt juz nie komentuje, ze cos widac czy cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zla na siebie
u mnie wie mama o moim problemie, ale coz z tego. Jak mam wycisnac to nawet jej krzyk na mnie na pomaga. Jak juz zabieram sie za wyciskanie i wiem ze zle robie i nawet w myslach sobie powtarzam ,, nie ruszaj", ale jak mam zrobic to to i tak zrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka7
a co stosujecie od wewnątrz? jakie witaminki? pomagają Wam? Ja od stycznia używam capivit i skóra rzeczywiście jest jakby nawilżona bardziej. A używałyście kiedyś maść z wit A? ona mi pomagała na jakieś wyciśniete i przy okazji rozwalone krostki a później tak ładnie rojzaśniała w tym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stosowalam capivit hydrocontrol...ale nie regularnie, wiec nie wiem czy dzialal :) teraz od ponad 2 tygodni lykam Salfazin, zobaczymy czy pomoze :) ogolnie to cynk, witamina A, E i C bodajze sa wskazane przy problemach ze skora :) slyszalam tez o czyms co sie zwie "face okey" ale nie probowalam :) kremik witaminowy z wit. A ...fajny na strupki jest, zmiekcza i nawilza i lagodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam skrzypovite i jestem zadowolona jedno opakowanie kosztuje 15 złotyci jest na 40 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka7
ale chciałabym przy okazji zadbac o paznokcie i włoski, i własnie nie wiem co wybrać... tyle tych specyfików jest i niewadomo który najlepszy... zastanawiam się też nad kwasem foliowym albo falvit. Mam zamiar wybrać się do ginekoloszka, może on doradzi jakieś witaminiki, bo to trochę hormony szaleją czasem no nie?:) ale ja mam odwrotnie niż Wy, bo kiedy mam okres to wtedy nie mam żadnych krostek.. dziwne nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka7
http://kobieta.wp.pl/OID,11098490,kat,26369,wid,8297868,opinie.html?redir_url=http%3A%2F%2Fkobieta.wp.pl%2Fkat%2C26369%2Cwid%2C8297868%2Cwiadomosc.html%3F podobno dobry dla nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka7
chyba sie jednak nie włączy, to skopiowałam Wam coś o toniku własnej roboty: Witam! Chciałabym polecić wszystkim coś na co wpadłam całkiem niedawno :) Otóż, kiedy przemywałam kilka razy dziennie twarz żelem do twarzy, czy też mydłem (lub innymi środkami do tego przeznaczonymi) skóra mojej twarzy bladła i w stosunku do reszty ciała była o wiele jaśniejsza :/ (...) nie będę już owijała w bawełnę jak doszłam do tego co jest dobre na takie częste przemywanie twarzy lecz od razu przejdę do rzeczy -> RUMIANEK! Codziennie rano zaparzam świeży rumianek, a kiedy ostygnie wacikiem kosmetycznym kilka razy dziennie przemywam twarz. Skóra jest świeża, nie błyszczy się, a i trądzik zaczął się goić! To naprawdę skuteczne, a zarazem nie drogie i nie zawierające substancji chemicznych! POLECAM! :) i pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka skroc ten link jakos ;) na przyklad tnij.com :) a co do witaminek na skore, wlosy i paznokcie...to chwale sobie silice :) dobre i nie droga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mycie rumiankiem i kilkoma innymi ziolami na pewno jest dobre :) mi tez kiedys kosmetyczka polecala mycie woda z mlekiem... niezle to bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle, ze ja nie wierze, ze komus sie skora twarzy robila jasniejsza od zwyklych zeli...a od rumianku nie ;) w koncu to rumianek jest stosowany wlasnie jako naturalny rozjasniacz na przyklad do blond wlosow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, czytam Wa od czasu do czasu, na szczęście ja nie mam problemów z nałogowym wyciskaniem, ale też nie mam idealnej cery, do niedawna miałam straszny łojotok strefy T, zmora, ale znalazłam cudowną panią dermatolog, przepisała mi masc robioną (kosztowała 5 zł) i poleciła mi peeling kwasem migdałowym, powiem Wam ze jestem po pierwszym zabiegu i skóra jest cudowna troche sie łuszczy ale warto. Polecam również zel do mycia twarzy Iwostin do cery trądzikowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi do tego wszystkiego jeszcze okres o tydziń sie spuźnia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w sumie tak, chociaż u mnie to po części normalne bo okres na czas miałam tylko jak tabletki brałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, no to mniej jak rozumiem :) ale i tak nie zazdroszcze :o ja bym juz 3 razy test zrobila by sie nie denerwowac...ja taka jestem :) bo ja mam jak w zegarku czy z tabletkami czy bez... tyle, ze zegarek nieco inny, bo bez tabletek to tak ze 2 dni dluzszy mam cykl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie co ma byc to bedzie poczekam jeszcze do poniedziałku a jak nie to pewnie trzeba będzie test zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no twoj wybor :) ja nigdy nie czekalam ani dnia dluzej niz trzeba...zawsze wychodzilam z zalozenia, ze wole wiedziec tak szybko jak sie da, niz sie denerwowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja chyba wole mysleć,ze zaraz dostane okres hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadia861
Cześć dziewczyny! Nie odzywałam się ostatnio ponieważ nie maiałam czasu-porządki przedświąteczne ( jednak na masakre oczywiscie znalazłam czas)! Czytałam, że któraś z Was używa kremu z AVENE Diacneal- czt to jest krem taki typowo na trądzik(matujący) czy zwykły nawilżający? A używała może któraś z WAS krem z VICHY normaderm? Zastanawiam się właśnie czy sobie go nie kupić. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matujacym tez raczej chyba nie ;) zreszta skad porownanie, ze na tradzik to jest matujacy? ja chyba tak jeszcze nie trafilam... by cos na tradzik matowalo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AVENE Diacneal jest tylko na noc ale avene ma tez kremy do cery tradzikowej na dzień ale smarowałam nim buzie zaledwie dwa razy więc jeszcze nic nie moge powiedzień na jego temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosowałam te tabletki \"Face Okey\", ale tylko przez miesiąc, tez mam problem z regularnym stosowaniem :P ale jakos spektakularnych efektów u siebie nie zauwazylam A teraz od 2 tygodni łykam Capivit hydrocontrol i Humavit (skrzyp i pokrzywa) A odnośnie tego Zoracu (o ktory pytalam, ale mi nikt nie odpisał, hehe :D), to musze przyznać, ze efekty sa juz po dwoch dniach. Generalnie ma on dzialanie zluszczajace, jak widze bardzo silne. Skóra mi juz płatami schodzi, ale o to chodzi (takie przygotowanie do zabiegu). Co prawda skóra jest taka delikatnie zarózowiona, ale tak sie troche na ten rozowy ujednolica :) i wyglada to nawet lepiej niz jasna skóra z rozowymi plamami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zla na siebie
Dziewczynki a co najlepsze waszym zdaniem jest na wycisnieta rozdrapana gule?? Ciezki ze mnie przypadek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×