Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ula s

KOMU UDAŁO SIĘ WYJŚĆ Z NAŁOGU NADMIERNEGO WYCISKANIA/OCZYSZCZANIA TWARZY???

Polecane posty

Dziekuje slicznie za odpowiedz!!ja tez dopiero bede miala :)) z ktorego jestes miesiaca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i jeszcze jedno... na kosmetykach soraya ma zaznaczone czesto taka przedzialka dla jakiego wieku sa :) pewnie nie tylko soraya, eris chyba tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach!!a ja z maja ,wiec jak by nie bylo troszke starsza jestem!hihihi w sumie nigdy jeszcze nie mialam okazji probowac kosnetykow soraya,chyba przyszedl i czas na mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to czego do tej pory uzywalas? clearasil to dla mnie straszny jest :o ja poza tymi krostkami to jednak nie mam cery nastolatki juz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uzywalam peelingu enzymatycznegoz Erisa - tak mi polecila kosmetyczka w Polsce,ale narazie mi sie skonczyl i czekam na urlop w Polsce zeby zakupic sobie nowa tubke..dosyc ciezko mi jest dopasowac kosmetyki,jak mi sie pojawia lojotokowe zapalenie to wtedy uzywam kremu do twarzy z Erisa z serii pharmaceris.a jak nie to kremu brazujacego a na noc zwyklego nivea soft bo po nim czuje fajne nawilzenie.a do demakijazu albo gohnsona 3 w 1 albo garniera do wodoodporengo makijazu. a Ty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo... pharmaceris jest fajny, ja lubie :) ja w tej chwili nic z kremow jako takich bo stosuje lek - skinoren :) za to uwazalabym z nivea, brazujacymi itp, ogolnie wszystkim co zapychac moze... wybralabym razej cos "oil-free" :) podobno bardzo dobry jest humektan :) ja nie narzekam tez na physiogel...dobry do bardzo delikatnej skory :) mysle, ze u siebie tez powinnas znalezc jakis lekki nawilzajacy krem do cery mieszanej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz nie zauwazylam jakies zmiany i pogorszenia po tym kremie brazujacym.wczesniej chodzilam czesto do solarium a teraz troche sobie to ucielam bo mi szkoda skory,ale zle sie czuje taka blada wiec ten krem mi jeszcze jako tako pomaga :)) a cos wiecej na temat humektan i physiogel??musze sie przyznac ze pierwszy raz slysze.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam z soray żel do buzi od 18 roku zycia :) fajnie buzie ściaga :P ja w tym miesiącu kończe 22 lata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qleczka..ale ja zadałam później pytanie i nikt mi nie odpowiedział :P :p p.s ja w kwietniu kończe 22 lata :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka7
to ja nova7, zmieniłam tylko pseudonim. Strasznie mi ciężko nie wyciskać, nawet przed chwilą, kiedy obejrzałam się w lusterku... wcześnie po prostu wycisnęłabym i tyle. Skąd to dziadostwo się bierze???? boje się że jak wróce z pracy to zrobię to:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evil, jakby ktoras stosowala to by pewnie napisala co wie ;) Raczej nikt nie pisze jak jedyne co ma do powiedzenia to \"ja nie\" :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie wysypało na policzkach ze smutku zjadłam całą dużą czekolade i do tego opakowanie truffli masakra :(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zla na siebie
Dziewczynki ja poleglam:((((( Juz bylo za dobrze, oczywiscie trzeba bylo spaprac. Kiedy to sie skonczy, te prychole okropne. Chyba po menopauzie dopiero:( Z dwoch wielkich gul z policzka jedna naruszylam, zeby to jeszcze wyszla, ale nie, gdzie tam, tylko ropa zaczela lez i tyle. Co z nia zrobic? Juz ja tyle nacisnelam ale nie da sie wydusic a szkoda dalej przy niej grzebac bo wkoncu zedre skore i bedzie dopiero. Na takie wielkie gule to nie mam wcale pomyslu. Szkoda slow:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madosia
alko a te trufle to gdzie mozna kupic..? a tak apropo to zamiast tych medali z tabelki to powinnismy dostawac czekoladki :P, albo za 5 plusów pod rzad coś słodkiego- jak ktos jest łakomczuchem to ma motywacje...;) chyba sobie to przetestuje, bo jakoś mi nie idzie zbieranie tych plusów..:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zla na siebie
chcialam jeszcze spytac, czy mozna dolaczyc sie do waszej tabelki, bo czuje ze to ostatnia moja szansa. Ijak mam to zrobic.Poratujcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madosia
przeraza mnie nasza ilość.. dopisałam się do tabelki na poaczatku marca... i od tamtego czasu dołaczyły jeszcze 3 inne dziewczyny...:( to smutne ze jest nas coraz wiecej... a z drugiej strony fajnie ze nie jest sie samą... ciepło pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zla na siebie
miennta@op.pl Dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madosia - jak wpisujesz sobie minusa, to juz nie sumujesz plusow, tzn. wpisujesz u gory 0 i liczysz od nowa. Bo widze, ze Ty liczysz wszystkie plusy jakie zebralas, a to nie o to chodzi - licza sie tylko te wpisywane pod rzad, jako ilosc dni bez nalogu. Jesli w miedzyczasie jest minus, to liczysz od poczatku, jesli +/- to nie dodajesz, ani nie odejmujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madosia
o dzięki ja to zrozumiałam tak że podlicza sie tylko te plusy które sa pod rzad tzn że np. jak jest + + + - + - to tego ostatniego samotnego plusa się nie liczy. PS: Jak Wasi bliscy dowiedzieli sie że macie taki nałóg wyciaskania?.. Sami powiedzieliście?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi o zachowanie ciaglosci w liczeniu, inaczej byloby bez sensu. Jeden minus niweczy efekty wszystkich wczesniejszych plusow, bo tak jest w praktyce - jak zrobisz sobie masakre, to niewazne ile dni wczesniej wytrzymalas - i tak twoja skora wyglada okropnie i od nowa musi zaczac sie regenerowac. A co do Twojego pytania, to ja powiedzialam tylko mojej mamie i to po wielu wielu latach ukrywania sie z tym. Po prostu raz nie wytrzymalam, poryczalam sie i wyspiewalam wszystko. Reszta rodziny i chlopak nie wiedza i sie nie dowiedza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi o zachowanie ciaglosci w liczeniu, inaczej byloby bez sensu. Jeden minus niweczy efekty wszystkich wczesniejszych plusow, bo tak jest w praktyce - jak zrobisz sobie masakre, to niewazne ile dni wczesniej wytrzymalas - i tak twoja skora wyglada okropnie i od nowa musi zaczac sie regenerowac. A co do Twojego pytania, to ja powiedzialam tylko mojej mamie i to po wielu wielu latach ukrywania sie z tym. Po prostu raz nie wytrzymalam, poryczalam sie i wyspiewalam wszystko. Reszta rodziny i chlopak nie wiedza i sie nie dowiedza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madosia
u mnie tez tylko mama wie... zresztą zawsze sie kazdy na mnie darł "znowu powyciaskałas krosty jak ty wyglądasz!!"... yh :| a chłopak póki uwaza ze daje sie ze mną pokazac na ulicy to jest ok:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zazwyczaj robilam masakry w nocy, jak juz wszyscy spali. Potrafilam tak do rana :o Jak sobie przypomne te czasy.... A jak zdarzylo sie zrobic w dzien, to zaraz po nakladalam jakas kryjaca maseczke i tak chodzilam do konca dnia. W ostatecznosci nakladalam gruiba tapete, wlosy na twarz i jakos bokami przemykalam.. Niezle akcje sie robilo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A co do Twojego pytania, to ja powiedzialam tylko mojej mamie i to po wielu wielu latach ukrywania sie z tym. Po prostu raz nie wytrzymalam, poryczalam sie i wyspiewalam wszystko." Dokladnie tak samo u mnie... kiedys nie wytrzymalam po kolejnym jej strofowaniu w stylu "nie drap sie"... i jej odparowalam, ze gdybym umiala to bym tego nie robila..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nikogo to nie obchodzi :( wszyscy tylko mi ciagle mówia może byś przestała ciagle przy tej buzi macać a w środe ojciec wszedł do kuchni jak kolacje robiłam i mówi oo znowu sie iskałaś a ja wtedy nawet buzi jednym palcem nie dotknełam Moj chłopak ciage mi mówi,ze powinnam te wszystkie smarowidała odstawic :( Nikt jeszcze mi nie powiedział,ze moja buzia wyglada lepiej ale jak nikt Cie nie chwali trzeba chwalić się samemu hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×