Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ula s

KOMU UDAŁO SIĘ WYJŚĆ Z NAŁOGU NADMIERNEGO WYCISKANIA/OCZYSZCZANIA TWARZY???

Polecane posty

ta,cacy cacy,bach po glacy haha bo jeszcze zaglaszczesz sie na smierc w akcie nerwowym(zartuje oczywiscie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jutro mam wizyte kontrolna u stomatologa,nie no musze sie ogarnac bo pan dr.taki przystojny;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha Kolinia;D gobry żart;D wiesz trudno mi przestać,bo od kiedy tak szoruje to widze,że przebarwienia bledną i malutko wągrów;) teraz siedze z wacikami umoczonymi w rumianku i mam nadzieję,że te w sumie dwa miejsca ktore potlamsilam jutro nie beda az takie widoczne i ze ladnie zaciapkam korektorem...musze sobie znow brevoxyl kupic,bo tylko z nim czuje sie najbezpieczniejsza;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anja to ogranicz szorowanie do raz na dobe,lepiej pewnie wieczorem,po calym dniu skora bardziej jest zanieczyszczona,albo co drugi dzien,albo jak nie chcesz to przynajmniej rob to delikatnie nie przyciskaj szczoteczki mocno do skory...jutro na pewno bedzie lepiej:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie tak robię tylko moze bardziej delikatniej trzeba tak jak mówisz;) oo i łobuziaro nie podrywaj dentysty,bo jak sie dowie,ze masz meza,a go tak kusisz to jeszcze sie pozniej zemsci na fotelu;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha Anja,dobra dobra juz bede grzeczna;) to tylko przeglad nie ma co borowac,wiec wizyta bedzie krotka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anja a jak na Ciebie dziala ten brevoxyl? mialas po nim wysyp czy jakies skutki uboczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zagadaj go na tematpasty do zębów;D no właśnie nic takiego nie było,ewentualnie kiedy tylko posmarowałam się nim pare razy na noc,a potem nie nałożyłam jeszcze kremu to trochę była przesuszona skóra i właśnie na wągry jest rewelka teraz mi się skończył i nie używam już z miesiąc to czuje,że nosek znów nie jest gładki a po tej maści taki jest wiec musze jutro mame do apteki wyslac;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarja na rodzajach peelingow to sie nie znam :-) ja nawet nie wiem jaki mam obecnie :-D cos tam szafirowe chyba ja kiedys trafilam do pani doktor od twarzy i leczylam sie u niej hmm z pol roku, rok. ale o nie mialo sensu bo ja nie mam tradziku i nie mialam a pani doktor uwazala ze mam tlusta skore i tradzik i na to mnie leczyla. wiec bezsens totalny, na szczescie to bylo dawno i stwierdzam ze nasza przypadlosc w wiekszosci sie kwalifikuje do psychocos. bo co mi dermatolog pomoze skoro takie male zaskorniki to ma kazdy czlowiek prawie jak sie obejrzy z odleglosci paru cm w lustrze? chyba ze ktos ma faktycznie spore problemy i je jeszcze dodatkowo rozgrzebuje Koka26 fajnie ze sie ujawnilas :-) czytam wlasnie o tym pudrze jadwigi opinie tylko sie boje czy mojej suchej skory nie wysuszy nadmiernie. kupowalas go przez neta? bo podobno trudno dostepny tez widze ze im dalej w las tym gorej sie goi niestety :-P ja o tej metodzie z gumka recepturka czytalam chyba na tym forum, ale u mnie srednio dzialalo :-D nie zamykaj sie w domu ale staraj sie wychodzic, bo z doswidczenia wiem ze jak sobie czlowiek odpuszcza i nie wychodzi to masakry sa gorsze. :-/ Anja ja tez kiedys przesadzilam z peelingowaniem i mi potem powyskakiwaly male dziadostwa, teraz uwazam... :-/ ale do piatku duzo czasu dasz rade :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilam sobie maseczke z czerwonej glinki (taka sypka mialam i zmieszlam z woda) i cos czytalam ze nie dopuscic do zaschniecia oczywiscie pol mi zaschlo bo w necie sie zasiedzialam :-) czy ktos wie co sie stanie jak mi blocko zaschnie na ament?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha Kolinia przeczytalam najpierw do golonki :-D i mysle jakiej golonki :-D dzieki za podpowiedz nastepmym razem dodam oliwy z oliwek :-) zastanawiam sie nad zakupem jeszcze jakiejs glinki bo moze takie maseczki mieszane z proszku lepsze niz np ajwonowskie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Kolinia :-) ja wynalazlam wygladzajaca baze a ta jest matujaca ale chyba sobie odpuszcze - mniej chemi to lepiej zostane przy tych zestawach co mam ;-) albo poczekam az ta wygladzajaca nazbiera opinii :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale za to kupilam sobie 3 pomadki i 1 wazeline w doz i bede testowac :-D moze ktoras mi pomoze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzak to ta sama baza nie ma wygladzajacej z tej marki,przybliz zdjecie z tej twojej na allegro a zobaczysz napis na buteleczce matujaca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leee to niech sie wypchaja matujaca pewnie wysuszy :-) wolo jojobe albo zel alosowy :-) puder propolisowy po Waszym przypomnieniu o jego istnieniu tez zamowilam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta_M.
Mam nadzieje, ze u Was lepiej, skoro nikt nic nie pisze ostatnio. Jesli chodzi o mnie to sytuacjacja nie wyglada najlepiej, ale staram sie caly czas... jeszcze sporo czasu musi minac, zeby slady po ostatniej masakrze mogly sie zagoic :( poki co mam bolace gule i, blizny i strupki.. :( Nie wiem czym smarowac, by przyspieszyc gojenie? Poki co stosuje krem aloesowy.. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciągle walczę!
Coś tu cicho.. Mam nadzieję, ze to nie znaczy nic złego ;> U mnie dobrze, Kerium uratował moją skóre ;) Na prawdę z czystym sumieniem go polecam ;) Założyłam nawet osobny wątek w którym go polecam bo chcialam podzielić się tym z innymi, ale chyba wyszło na kryptoreklame ;/ odkąd go stosuję nie wyskoczył mi ani jeden pryszcz a to u mnie nowosc po 7 latach walki ;) Automatycznie przestałam wyciskać bo mam przed oczami moją cerę sprzed 2 tygodni i na samą myśl odskakuję od lustra.. Wiadomo jakieś tam wągry na nosie czasami potraktuje ale poza tym spoko ;) Moja cera bardzo się poprawiła ;) teraz chcę usunąć przebarwienia, potem będe walczyć z wągrami, potem z rozszerzonymi porami, więc jeszcze długa droga przede mną. Najwazniejsze, że nie pojawia sie nic nowego i skora ogólnie jest ładniejsza. To motywuje do niewyciskania choć nie moge powiedziec, ze całkiem z tego wyszłam, bo czasami jednak zaczynam obserwowac skóre w lustrze i sie doszukiwać, ale umiem we własciwym momencie sie opamiętać :) nie ma masakr, wiec jest ok ;) Koliniaa jeszcze raz dziekuje za napisanie o Kerium, gdyby nie Ty pewnie dalej wysuszałabym twarz brevoxylem, wyciskała i walczyła z ciagle nowo powstającymi pryszczami :*:* Odezwijcie się co tam u Was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciągle walczę!
Marta polecam Kerium ;) haha teraz wszystkim bede o nim gadac, własciwie to moze i wyglada to na kryptoreklame hah ;) ale nie umiem sie nim nadziwić :) Zaluje, ze wczesniej go nie kupilam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Dawno tutaj nie pisałam,ale czuję,że potrzebuję pomocy :( Nie drapię już buzi od jakiegoś czasu,udało mi się to pokonać prawie w 100%. Cera mi się poprawiła,ale nie jest jeszcze idealna. Problem polega na tym,że strasznie się nią przejmuję.Każdą krostką,każdą blizną,każdą niedoskonałością...I czuję,że powoli zaczynam świrować.Po nocach nie mogę spać,strasznie się męczę...Jestem skrytą osobą i chociaż miałabym się komu wygadać,to jednak wiem,że tego nie zrobię.Mam przyjaciółkę,której ufam,ale nawet przed nią skrywam wiele spraw,nie umiem jej mówić o wszystkim,tak jak ona mówi mi. Poza tym w ostatnim czasie zaczęłam bardzo się przejmować wyglądem...Mam jakąś chorą obsesję na punkcie swojej twarzy. Tak w ogóle jestem cholernie wrażliwa i wszystko biorę sobie do serca. Jeśli tak dalej będzie,to chyba się wykończę :( Zdaję sobie sprawę,że jestem na prawdę ładna,ale jednak zawsze mam do siebie jakieś zastrzeżenia i nie potrafię siebie docenić.Kiedy widzę siebie w lusterko,to wiem,że wszystko byłoby super,gdybym tylko miała taką cerę,jak kiedyś. Nie wiem,co sprawia,że czuję się gorsza od innych...Inni są silniejsi,ja jestem taka słaba psychiczne :( Proszę pomóżcie mi. Jak się tak wszystkim nie przejmować? Ja wszystko biorę sobie do serca,wszystko sobie w głowie wyolbrzymiam. Nigdy nie mówię tak na prawdę o tym,co czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Marika :-) nie wiem jak sie nie przejmowac, mi sie zdaje ze wiekszosc dziewczyn ma jakies kompleksy (czesto z kosmosu wziete) grunt to zaczac sobie wmawiac ze inni maja gorzej, ze i tak teog nei widac i nei jest tak zle. to pomaga. znalam wybitnie szpetna dziewczyne co to tak sobie wmowila ze ejst piekna ze zarywala wszystkich facetow (nawet jak wyraznie zwiewali) wiec zacznij sobie powtarzac "jestem piekna", wkrec sobie gorsza zarowke w lazience - moze pomoze? ja mysle ze wszystkich snieg zasypal na maxa :-D stad ta cisza ;-) u mnie rewelki nie ma wciaz - ja nie wiem cos nie moge do poziomu ponizej 4-5 strupkow zejsc ;-/ ahh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. jestem tu pierwszy raz. mi pow ze jak urodze dzieci to tradzik minie. gow.... prawda. odkad zaczelam MNIEJ zagladac w lustro i mniej wyciskac to lepiej wygladam, od dwoch miesiecy kremuje sie na noc kremem z rossmana siarkowa moc koszt 15zl, i musze przyznac ze rewelka, poginely mi blizny, krosty przestaly wyskakiwac a cera bledsza i taka mlodziutka sie zrobila. maluje sie podkladem astor 24h nie zatyka porow i nie dziala szkodliwie na tradzik A DLUGO TRZYMA EFEKT . wybralam odcien 100 jasny chodz lubie cere oplaona ale miejscami przejade pedzelkiem ziemi egipskiej albo tez z roSSmana puder do cery allergicznej 8 zl i tez rewelka. zawsze myslalam ze drogie kosmetyki lepsze, a tu nie!!! robilam pilingi kalwitacyjne mikrodermabrazje, kosmetyki clarena i troszke pomagalo. DOBRY JEST TEZ KREM EUCERIN ZIELONA KONSYSTENCJA DO SKORYU NACZYNKOWEJ, LADNIE GOI RANY ALE TROCHE DROGI W APTEKACH OK90 ZL, A NA INTERNECIE 50ZL. OGOLNIE TEZ NIEKTORE PRODUKTY ZLE DZIALAJA, NA MNIE AKORAT JAJKA I MUSZTARDA. OKROPNY TRADZIK ALE DOTYCZY W WIEKSZOSCI. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet blizny ci poginely od kremu? ale takie dziurki czy takie wuypukle bo ja mam niestety takie wypukle.. i nic na nie nie dziala, glupia ja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje drogie:) Ja wczoraj sobie zrobilam domowe spa;) tzn. -parowka z soku 3 cytryn i 2 torebek miety, -delikatny piling -maseczka z ugotowanej bialej fasoli z dodatkiem soku z cytryny i drozdzy(oczyszczajaca) -masaz olejkami i na koniec moj kremik z retinolem no bylam czerwona po tych zabiegach dosc dlugo,ale dzisiaj jest pieknie a szykuje sie na sobotnie wyjscie wiec lepiej takich zabiegow nie robic na dzien przed bo efekt moglby byc odwrotny...;)oj juz dawno sie tak nie bawilam,czasem zrobie maske albo peeling,ale nie za czesto to mozna zaszalec;) Ciagle walcze prosze bardzo:)cudownie,ze na ciebie dziala i Ci pomaga:* marika to smutne co piszesz o sobie i dosc trudny temat bo to jakie jestesmy,czy sie przejmujemy czy nie pewnie zalezy od naszego usposobienia,ale mozna oczywiscie nauczyc sie byc bardziej obojetnym.Po pierwsze trzeba szybko zmieniac tok myslenia jak tylko zaczynamy sie martwic,zajac sie czyms innym,nie myslec i nie nakrecac sie...itd.to trudne ale do wyuczenia.Powodzenia. 7136 blizny wypukle trzeba masowac wtedy znikaja i smarowac odpowiednimi masciami,ale masaz tu jest konieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko świetnie znam ten problem, bo sama do niedawna wyciskałam pryszcze, ale było tak jak mówicie - blizny, plamy, sucha skóra itd. Wiecie co mi pomogło? Poznanie nowego faceta ;) Serio nic tak nie motywuje jak zakochanie się :P Postanowiłam sobie, że aby go zdobyć muszę wyglądać jak człowiek i dzięki temu postanowieniu przestałam wyciskać te cholerne pryszcze. Oczywiście, samo przestanie wyciskania nic nie dało, bo moja buzia pokryta była bliznami, no i pryszcze dalej się pojawiały. Na szczęście moja przyjaciółka doradziła mi, żebym zaczęła używać kosmetyków naturalnych. Najpierw kupowałam gotowe preparaty, teraz jak już zaczęłam orientować się w tym świecie, sama je mieszam i powiem Wam szczerze, że widzę naprawdę ogromną poprawę, pryszcze pojawiają się baaaardzo sporadycznie. Co do blizn, ich również sie pozbyłam, a to dzięki ekstraktowi darkout, z którego robiłam sobie sobie serum i krem. Ekstrakt można kupić na Allegro lub w sklepach internetowych poświęconych kosmetykom naturalnych, a oto receptury, z których ja korzystam: http://www.e-naturalne.pl/pl/i/KREMY/38 http://www.e-naturalne.pl/pl/i/SERUM-wybielajace-darkout/71 Polecam dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was moje drogie i drodzy. Nie pisałam bo jakoś nie miałam weny, ale tak jak obiecałam wstawiam zdjęcia policzka... 1. To zdjęcie jest z końca sierpnia może początek września. Dodam, że nie zostało zrobione zaraz po masakrze, tylko jakiś tydzień po... Może nie widać tu dokładnie stanu mojej cery, bo zdj. zrobiłam komórką i to nie najnowszą. Ale możecie zaobserwować blizny, fioletowe czerwone, strupy i masę zaskórników. http://www.voila.pl/050/qxh1m/?2 2. To natomiast zrobiłam dziś :D. Fakt do ideału daleko- ale długo niszczyłam skórę, to i długo ją leczę. Widać jeszcze małe różowe ślady,ale zaskórników 80% mniej. Myślę, że do wakacji pozbędę się reszty blizn i zaskórników. Zdjęcie też komórką zrobione, oczywiście bez tapety :) http://www.voila.pl/050/qxh1m/?1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×