Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

olajda_s

KATOWICE, a w nich...

Polecane posty

Był ktoś z was w Cloobo?Na placu Miarki w centrum.Nie wiem czy tak dokładnie się pisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje typy knajpek w Katowicach : Fortepian Chimera Joker Tawerna Piwnica Ungu...cos tam nie pamietam Bob Inkubator Pozdrawiam i zapraszam do Katowic! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa! Bylam jeszcze w Labiryncie, fajne miejsce na randke :-) niezle malunki na scianach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie Katowice
Asia>>> a Krzyska nie znasz??? ;-) olajda>>> ulzylo mi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubie Katowice -------> skad jestes? Przyjedz do Katowic :-) odwiedzimy knajpe :-) wypytamy o Krzysia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noa
Mam pytanko dotyczace Genesis. Czy w tygodniu tez sa tam imprezy czy tylko w weekend? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutny
....do Sarah20....Manhattan to lokal koło rynku w k-ach, ul Staromiejska. Smutno mi bo kobieta, z ktora tam bywalem zostawola mnie i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubie Katowice ------> przypomnialam sobie :-) obecny wlasciciel ma na imie Adam :-) ...widzisz! jak dobrze! to nie Krzysiu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz pytanko troszke z innej beczki :-) ale tez dotyczy Katowic (a moze nawet okolic) Czy ktos z Was korzystal moze z uslug studia tatuazu? :-) Jesli tak to, gdzie sa takie studia i ktore polecacie? :-) Czy w ktoryms z nich byliscie? :-) Ja wiem, gdzie jest tylko jedno na ul. Korfantego, chyba tam wstapie na poczatek zorientowac sie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenia
"PIEROŃSKIE KATOWICE NIC TU NIE MA" hehe, widzieliście te plakaty?? Chyba trochę prawdy w nich jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w piątek w Katowicach będzie się działo ... :D FLASH MOB\" W KATOWICACH :D CIEKAWE: Poznaja sie przez internet, synchronizuja zegarki, po czym umawiaja sie na kilka minut na miescie,by w tloku zrobic cos glupiego. Swiat ogarnela moda na flash mob. Pierwszy flash mob (\"blyskawiczny tlum\") odbyl sie w Nowym Jorku. Teraz szalenstwo opanowuje Europe i znienacka pojawia sie w kazdym wiekszym miescie. Na czym polega zabawa? Kilkadziesiat, a nieraz kilkaset nieznanych sobie wczesniej osób umawia sie przez Internet, by stworzyc na ulicy lub w sklepie...sztuczny tlum. Wszyscy przybywaja na miescie w scisle okreslonym czasie, po czym wykonuja cos dziwnego, np. wymachuja rekami lub skacza, wprawiajac w konsternacje ludzi obserwujacych widowisko. Po chwili sie rozchodza. W Nowym Jorku przed wypchanym dinozaurem, stosujacym w ekskluzywnym sklepie, nagle pojawilo sie 300 osób, które zaczely wydawac okrzyki przerazenia. Po minucie wszyscy sie rozeszli, a ochrona nawet nie zdazyla zareagowac. W Londynie w sklepie meblowym wszyscy wyjeli telefony komórkowe i zaczeli glosno zachwalac przez nie wystawiony w sklepie towar. Po co robi sie flash mob? Wlasciwie po nic. Socjologowie twierdza,ze potrzeba wynika prawdopodobnie z tesknoty za nawiazywaniem spontanicznych wiezi. Ale uczestnicy flash mobs mówia, ze nie maja zadnego celu poza dobra zabawa. 22 listopada prawie 200 osob przez ponad 2 minuty przekrzykiwalo sie nawzajem. 🌼 Czemu by nie zrobic tego w naszych Katowicach? Uwaga! Pierszy flash mob - Katowice! czas: 12 grudnia tj. piatek godz. 17.00, miejsce: centrum ?plac kolo Skarbka. Rowno z wybiciem godziny 17.00 wszyscy obracamy sie w strone Skarbka i wolamy ufo! wskazujac palcem na Spodek! ...ciekawe co z tego wyjdzie :D hihihi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olajda tak tak!!! Tez słyszałam. I ja na pewno gdzies tam bede !!! Juz sie nie moge doczekac!!!! :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia ------> chyba świetna zabawa się zapowiada :D jak dam radę to też się tam pojawię, może zwerbuję jeszcze parę znajomych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto był na flashmobie w Katowicach? :-) Jak wrażeniea? :-) Ja niestety nie mogłam być :-( Lukrecja_Borgia -----> byłaś? :-) podobało się? jak zachowywali się ludzie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olajda_s>>>> tak, byłam :D Na początku małe zaskoczenie- nie spodziewałam się, że tyle ludzi przyjdzie, a tymczasem zapełnili cały placyk przed Skarbkiem :) W sumie to bardzo fajna sprawa, wyszło moim zdaniem fantastycznie i ... głośno ;) Początkowo miałam zamiar wystąpić tylko jako obserwatorka, ale w końcu uczestniczyłam aktywnie.... niestety nie wiem jakie były reakcje przechodniów, zauważyłam tylko jedną panią w średnim wieku, która uśmiechała się na ten widok. Dobra zabawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, mam nadzieję, że będę miałą okazję uczestniczyć kiedyś w przyszłości we flashmobie :-) hmmm, może jeszcze będzie zorganizowany w Katowicach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pchelka
Up Up Up Up UP Up UpUp Up Up Up UP Up UpUp Up Up Up UP Up Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katowiczANKA
No tak...wlasnie tak sobie przegladalam kafeterie i znalazlam odlegly topik o Katowicach!!!!!! A musze przyznac,ze lubie odwiedzac knajpy:D...jesli chodzi o Grzesznikow w Niebie.....i temat selekcji...fakt wpuszczani sa ludzie tylko w obuwiu w miare elgenackim....i trzezwi..a jestem to spowodowane jednym faktem..aby uniknac wszelakich....burd i bojek....(tak jak to sie dzieje teraz w wielu miejscach:( )(ludzie w glanach i tak ...by tam raczej nie przyszli bo wydaje mi sie,ze klimat ,muzyka i towarzystwo chyba by im "nie spasowalo".:))).Mnie tam bardzo podoba..i tyle....w czwartek jest za darmo....i sa b.fajne imprezy..polecam....Pozatym Lokal sie ceni...w pt.dziewczynki 10 zl ,chlopcy 15,natomiats w sobote, o 5 zl drozej....Dlatego jak wiadomo lokal jest ten przeoelniony ,lodzieza "z kasa".....Nie wiem czy ktos ma jeshe jakies watpliwosci....na temat Grzesznikow.. P.S tak na marginesie o Genesis słyszałam niepochlebne opinie,ze w srodku jest jak w "burdelu" tzn jakis rozowy wystroj itd...nie wiem nie bede oceniac...:))))pozdrawiam wszytkich papapa:))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manhattan jest niezly , kiedys byl zarąbisty pub Chimera:(((ale teraz jest jakiś inny i same małolaty;) a nowa chimera to już zupełnei co innego:(( fajnei jest w city rock

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimaa
A ja mimo, ze nie jestem juz studentka (niestety :-( ) lubie podawic sie "Za Szyba" albo w "Starsznym dworze". Starsznie tesknie za knajpa, gdzie mozna sie pobawic przy muzyce pop-rock, latach 80 :( Jesli chodzi o knajpki do "posiedzenia" to z tym juz lepiej- Jazz Club (Hipnoza), Labirynt, Camelot...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katowiczANKA
jejq HIPNOZA knajpa na 5 z+ a najlepsze w niej zapiekanki mmmiammm palce lizac.....buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×