Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

olajda_s

KATOWICE, a w nich...

Polecane posty

gdzie bywacie? do jakich knajp zagladacie? gdzie spedzacie cala noc? gdzie najlepiej sie bawicie? i co polecacie? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
City Pub, Genezis :) nie lubię \"Grzeszników w niebie\" chociaż nie ważne gdzie się idzie tylko z kim;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katowice, a w nich..... NIC :( Z przykrością muszę stwierdzić, że nie ma tu nic wartego polecenia, no, może koncerty w Spodku a i to zależy od wykonawcy :P . Co do knajp, zazwyczaj Bob; kiedyś też Inkubator ale odkąd siedzą tam szesnastolatki z fajkami w ustach to dziękuję bardzo. Niestety puby to słaby punkt Katowic, chętnie zobaczyłabym tu więcej tego typu miejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Katowicami kojarzy mi się tylko ból i cierpienie wybaczcie ale Ślązacy to okropni faceci zdrajcy i nieuczciwi nie myslą....zanim na mnie na skoczycie przeczytajcie mój topic \"Okłamał mnie - powiedział że jest nosicielem HIV\" On właśnie jest z Katowic teraz chyba zrozumiecie dlaczego tylko z tym kojarzą mi się Katowice.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ido, cytuję : \" Ślązacy to okropni faceci, zdrajcy i oszukują\"... hmm, to mocne słowa a na poparcie dajesz przykład jednego jedynego, na którym się sparzyłaś. Ładnie to tak? ;) Musiałam stanąć w obronie ludzi mieszkających w Katowicach, bo uważam że akurat pod tym względem warto tu przyjechać, ludzie są bardzo w porządku :) Oczywiście teraz sama generalizuję, ale bardzo lubię Katowiczan . Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Katowicach jest fajny Punkt 44(Imax),chodze tam glownie na kregle. Po za tym klub Genesis jest ok....i...nic za bardzo mi nie przychodzi do głowy,może jeszce parę fajnych pubów...i faktycznie nic więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Legia warszawa
Brud , smrod i ubustwo!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chicharito ----> wlasnie slyszalam od paru osob jak zachwalaly Grzesznikow w niebie, ale jakos do tej pory nie udalo mi sie tam zagladnac:-) City pub nie wiem gdzie jest, ale bylam w city rock - fajny wystroj knajpy :-) ale muza zamiast rock, to pop i to niezbyt fajny pop muza byla do bani :-( Lukrecja_Borgia ----> w Bobie tez bywam :-) Sarah20 -------> gdzie jest Genesis? Czasami zagladam jeszcze do sruby :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olajda S--->Genesis,moja droga jest obok kina Zorza-centrum Katowic,obok parku,ktory obkrązają tramwaje jadące w kierunku Załęża i Swiętochłowic.Polecam:Fajny klimat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarah20 -----> dzieki :-) mysle, ze tam niebawem zagladne :-) ...w koncu trzeba poznawac nowe miejsca ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie Katowice
czy ktoś bywał w pubie o nazwie Alcatraz? Czy istnieje jeszcze? Współwłaścicielem był facet w okularach i jakaś babka. Grali tam "Czterej pazerni". Ktoś wie co się dzieje z tą kapelą??? A z tym pubem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutny
a w Katowicach znam Manhattan, fajny lokal, ale przykro sie robi jak sobie wszystko przypomne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutny--czemu ci smutno?Co to był za lokal?Jeśli chodzi o Manhattan,to znam tylko takie osiedli w Piotrowicach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutny--czemu ci smutno?Co to był za lokal?Jeśli chodzi o Manhattan,to znam tylko takie osiedli w Piotrowicach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutny--czemu ci smutno?Co to był za lokal?Jeśli chodzi o Manhattan,to znam tylko takie osiedli w Piotrowicach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie Katowice
nikt nie zna? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alcatraz teraz sie nazywa Bim club, tez tam bywam :-) Fajna tam muza jest - w szafie grajacej :-) .... tego lata, nawet czesto tam bywalam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy od tego, czego oczekujemy po pubie. W Bobie np. często siedzą dziwne dusze, zakręceni ludzie, dużo metali i tzw. filozofów ;) A co do Grzeszników, to jestem negatywnie nastawiona. Słyszałam, że tam wpuszczają na zasadzie\" pokaż mi jak wyglądasz, to pogadamy\"- i tak np. w glanach nie wpuszczą. A ja nie lubię selekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie Katowice
olajda>>>>>> a ten koleś w okularach prowadzi knajpę? Słyszałaś Czterech pazernych? Niby płyta miała być i co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, prowadzi ja koles w okularach i jego zona Basia :-) Czterech pazernych nie slyszalam, bo raczej nie bylam tym zainteresowana :-) Lukrecja_Borgia ------> nie wiem co to za selekcja :-) ja tam zawsze wchodzilam do Boba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie Katowice
kurde, olajda, nie gadaj, że on sie ożenił. Jestm w szoku. A moze to nie ten sam? Sory ze ci zawracam głowe, ale on mi sie podobał [rumieniec wstydu] ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukrecja_Borgia ------> AHA! :-O Sorki! :-O Cos za szybko i niedokladnie czytam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem, to malzenstwo sa nowymi wlascicielami tej knajpy :-) Tamtego nie znalam, ale mysle, ze to nie ten gosciu co Ci sie podoba :-) Ale mozesz to sprawdzic :-) ---> idz tam :-) a jak mial tamten gosciu co Ci sie podoba na imie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak w Grzesznikach robią selekcję na wejściu wpuszczają niby od 21 lat, ale legitymują tylko tych co chcą... mi się tam nie podobała muza takie niby \"klubowe granie\" w kółko ta sama melodia w Genesis też segregują - nie wpuszczają w sportowym obuwiu :P ale wszyscy moi znajomi sobie bardzo chwalą ten lokal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie Katowice
Krzysiek mial na imie i mial krótkie wlosy, ciemne. Dosyć wysoki, szczupły, tylko chyba troszke brzuszek miał. Kuzynka mówila ze on ma chyba ksywe Colins. Ja nie jestem z Katowic!!!!! Bylam u kuzynki i ona mnie zabrała do tego pubu. Mam taki sentyment ;-) Kuzynka mówila, ze ten pub chyba padł a on był niby współwlascicielem czy cos w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a City Pub na 3go maja w sumie to pub jak pub mi się podoba bo ja tam chodzę z fajnym facetem, który nie jest z Katowic i CP jest blisko od dworca ale kiedyś mieli bardzo przystojnego kelnera :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie Katowice
chicharito>>> wychodzi na to, ze w Katowicach jest przystojna obsługa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOO!!! To obecny wlasciciel nie jest Krzysiek, wiec zapalila sie iskierka nadziei, ze nie ozenil sie gosciu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×