Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

olajda_s

KATOWICE, a w nich...

Polecane posty

Hej a kto był w MISTERIUM (dawne Palermo, jeszcze dawniejsze Imperium)----moim zdaniem --->SUPER!!! Elegancko, 3 parkiety, średnio drogo, super muza!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli podajewcie
nazwę,to poprosze i o adres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zochaa
A mozecie polecic jakies tanie noclegi na slasku w okolicach katowic, moze byc gzdies niedaleko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALEQ
Labirynt , Manhatan, Klubo, Camelot, City Pub, City Rock, Hipnoza, 3 poziom, Wyższy Wymiar, Sciana, Scandal, Salome, Longmann, Incognito, Cogitatur, Grzeszniocy w Niebie, Genesis, Niebo, Belka, Pod pretekstem, WundreBar...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALEQ
Labirynt , Manhatan, Klubo, Camelot, City Pub, City Rock, Hipnoza, 3 poziom, Wyższy Wymiar, Sciana, Scandal, Salome, Longmann, Incognito, Cogitatur, Grzeszniocy w Niebie, Genesis, Niebo, Belka, Pod pretekstem, WundreBar...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest BOB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleq
BOB jest na ul. Chopina 8 (boczna od Stawowej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleq
Bob >> Katowice, Chopina 8 Cafe Bordo >> Często zdarzają się tu spontaniczne striptizy, są wynikiem wyjątkowo zaopatrzonego baru. www.cafebordo.pl Katowice, Zadole 27 A Cogitatur Bar >> Wydarzenia : Wieczór literacko-muzyczny (11-maj) Katowice, ul. Gliwicka 9a Farmacon >> Klub taneczny, goszczący mnóstwo pięknych studentek. Sosnowiec, Ostrogórska 30 Kanty >> Główny ośrodek kultury klubowej na Śląsku promujący muzykę ery techno. Wydarzenia : Klubowe oblicze (14-maj) Jaworzno, Grunwaldzka 275B Klub Studencki Medyk >> Klimatyczne wnętrze i darmowe imprezy taneczne. Katowice, Medyków 12 A Kredens >> Przyzwoity wybór alkoholi w domowym zaciszu Wydarzenia : Sweet 70.&80. (12-maj) Katowice, Św. Jacka 9 Live Music Pub >> Gliwice, Pl. Inwalidów Wojennych 1 Metro Pub >> Wydarzenia : Teraz Polska (11-maj) Katowice, ul. Matejki 2. Platforma >> Pub sąsiaduje z galerią, co owocuje imprezami interaktywnymi. Bytom, Rynek 26 Program >> Fani każdego gatunku muzycznego znajdą w Programie ofertę dla siebie. Gliwice, Łużycka 32 Straszny Dwór >> Imprezy muzyczne przyciągają głównie studentów z pobliskich akademików. Wydarzenia : Pop Students Party (12-maj) Katowice, Studencka 19 Śląski Jazz Club >> Tu muzyka wyniesiona została na piedestał. Wydarzenia : Rockoteka (13-maj) Gliwice, Plac Inwalidów Wojennych Zakręcona Pub >> Na piwko - do starych sań zaprzęgowych! Wydarzenia : Czwartek z przebojami (12-maj) Sosnowiec, Małachowskiego 9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleq
Bob >> Katowice, Chopina 8 Cafe Bordo >> Często zdarzają się tu spontaniczne striptizy, są wynikiem wyjątkowo zaopatrzonego baru. www.cafebordo.pl Katowice, Zadole 27 A Cogitatur Bar >> Wydarzenia : Wieczór literacko-muzyczny (11-maj) Katowice, ul. Gliwicka 9a Farmacon >> Klub taneczny, goszczący mnóstwo pięknych studentek. Sosnowiec, Ostrogórska 30 Kanty >> Główny ośrodek kultury klubowej na Śląsku promujący muzykę ery techno. Wydarzenia : Klubowe oblicze (14-maj) Jaworzno, Grunwaldzka 275B Klub Studencki Medyk >> Klimatyczne wnętrze i darmowe imprezy taneczne. Katowice, Medyków 12 A Kredens >> Przyzwoity wybór alkoholi w domowym zaciszu Wydarzenia : Sweet 70.&80. (12-maj) Katowice, Św. Jacka 9 Live Music Pub >> Gliwice, Pl. Inwalidów Wojennych 1 Metro Pub >> Wydarzenia : Teraz Polska (11-maj) Katowice, ul. Matejki 2. Platforma >> Pub sąsiaduje z galerią, co owocuje imprezami interaktywnymi. Bytom, Rynek 26 Program >> Fani każdego gatunku muzycznego znajdą w Programie ofertę dla siebie. Gliwice, Łużycka 32 Straszny Dwór >> Imprezy muzyczne przyciągają głównie studentów z pobliskich akademików. Wydarzenia : Pop Students Party (12-maj) Katowice, Studencka 19 Śląski Jazz Club >> Tu muzyka wyniesiona została na piedestał. Wydarzenia : Rockoteka (13-maj) Gliwice, Plac Inwalidów Wojennych Zakręcona Pub >> Na piwko - do starych sań zaprzęgowych! Wydarzenia : Czwartek z przebojami (12-maj) Sosnowiec, Małachowskiego 9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bleh!!!Katowice mi sie bardzo zle kojarza....to miasto jest poprostu przynajmniej dla mnie OKROPNE!!sama pochodze ze Szczecina ale spedzialm na slasku 5 lat a dokladnie w Gliwicach na polibudzie!!Jezli chodzi o slask to najfajniejszym miastem sa oczywiscie Gliwice!!!!A Katowice bez obrazy syf i dziura zabita dechami...i roznymi dziwnymi ludzmi...;)))) Pozdro dla ludzi z solarisa-o ile tu tacy zagladaja--no i oczywiscie ondraszek i elektron!!!cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponitek
katowice są zajebistym miastem , trzeba tylko wiedzieć GDZIE iść się bawić i GDZIE są zajebiste miejsca ;) a tego nie wie byle kto ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzeczek
W Katowicach jest zajebiście!!!! Spędziłam tam najlepsze chwile mego życia studenckiego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boskie jest to miasto
i jego okolice są również bardzo fajowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w Lunie byliscie? na plecach kina Zorza, wejscie przez bramke i potem blache trapezowa;-) zakamuflowany ZAJEBISTY klub lesbijsko-gejowski gdzie kazdy se robi co chce i jest kompletny luz, zero zadęcia, zero klimy i super impreza- po prostu świetna zabawa. moje obserwacje: zerowy poziom agresji- atmosfera bardzo friendly, czasami tez bardzo fajnie sie mozna wytańczyć w incognito, ale takie miejsca jak genesis albo \"trzeci poziom\"- katastrofa... A Luna nie tylko dla lesb i gejów....raczej dla tych, którzy bardziej chca sie dobrze bawić niż wypinać;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katowice to zbiorowisko kurew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha
O tak ktos tu ma racje z tymi K...-prawda prawda-sam mieszkam w warszawie ale mam znajomych co sie ucza na polibudzie i opowiadaja mi ze jak chca panienke na jedna noc ot tak zeby sie zabawiac to najlatwiej taka poderwac w katowicach!!!!hahaha pozdro WAM!;)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponitek-Masz racje byle komu bedzie sie podobalo w Katowicach;)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bumcykbumcyk
Bob jest okropny :( - zwykla knajpa, zwykla muza, buuuuuuuuuuu ale GUGALANDER jest fajny i hipnoza tez (wtedy kiedy nie śmierdzi jedzeniem) ale gugalander jest najlepszy w kato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulka78
Ja uwielbiam incognito. Atmosfera tam jest tak fajna i knajpa nie duża więc byle bydła nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Satanek
A ja pojawiam się w INQBATORZE ale tylko w pierwszą sobotę miesiąca-wtajemniczeni wiedzą o co chodzi;)nio i czsem ale sporadycznie EGO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umcykbumcyk
ego to dawny morfeusz i klubo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulala1976
Moj narzeczony, z którym jestem 5 lat, pochodzi z Katowic. On przedstawił mi to miaqsto w zupełnie innym świetle. Życzliwi i pogodni ludzie, dobre śląskie jedzenie no i park w Chorzowie. Kocham Cię, Krzysiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorka z Katowic
o Katowicach nic nie powiem, bo sobie przysieglam ze nie bede narzekac :D a o pubie to tez nic nie poweim :> ale znam taki jeden elitarny :D jesli Cie ktos tam nie zaprowadzi to sam go nie znajdziesz! jest w bloku, wchodzac do niego przechodzi sie przez klatke schodowa... ale w srodku niesamowity klimat i cudowny wystroj.. no i ta atmosfera niedostepnosc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenstwo......
hej a ja polecam: Klubo Camelot Belka Gugalander City Rock Genesis Wyzszy wymiar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna z mokrą głową
Ja osobiście polecam CityPub na 3 maja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja ciociaP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja ciociaP
jesytem 1000 na tym forum fajnie co;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktoś był w nowej knajpie
na opolskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×