Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość
Przeżyłam Sylwestra w miłym towarzystwie i atmosferze:) Szczęśliwego i zdrowego Nowego Roku moim Forumowiczom życzę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ktos z Was po wypaleniu fajki czuje lekki niepokuj i zamroczenie. Ja palę mało 3,4 fajki na dzień ale chyba rzucę. Czuje się fatalnie . Pozdrawiam Was wszystkich i wszystkiego najlepszego w nowym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!!!bylam na sylwestra i jakos sie udal nie spodziewalam sie , wytanczylam sie jak nigdy :) i wcale nie czulam bolu troche mnie dusilo ale zapominalam o tym, wypilam 3 male drinki i bylam na sali do 7:30 heh, jeszcze nawet sprzatalam bo moja mama organizowala sylwestra;ale jak poszlam sie polozyc to znow uczucie jakbym gdzies odjezdzala i sie dusila, nawet nie pamietam jak usnelam, ale nie bylam pijana tylko zmeczona.Wczoraj znow byla tam imprezka, bo mamy kolezanka robila imieniny przy okazji i znoew byl alkohol ale ja sie balam wypic napilam sie tylko lampki szampana i zaczelo sie, mialam gule w gardle slina przechodzila mi tylko do polowy gardla i dusilam sie, nie moglam powietrza zlapac, nagle zaczely sie bole w mostku z uczuciem pieczenia i w klatce piersiowej wszystko szlo mi do gory do gardla i znow objawy jak na ........ i szok!!!!pozniej jakby chcialo mi sie odbic a nie moglo przejsc gardlem i zostawalo tam gdzie ta gula i dusilo z podwojna sila,znow lek i rozlozylo mnie calkowicie , atak paniki placz, chodzilam w kolko jakby mnie cos opetalo, byla tam babka ktora tez to przezyla i podtrzymywala mnie na duchu , ale co z tego ze ktos tlumaczy jak to boli i nie masz sil juz.Wyszlismy o 2 w nocy i nie moglam spac, caly czas mnie bolalo, dusilo.Kiedy juz zasypialam zaczelo mnie zaciskac w mostku trzy razy tak mocno ze az usiadlam, ale przeszlo i nie wiem jak usnelam.Dzisiaj sie obudzilam i dalej to mam , lzej troche w gardle ale piecze i kloje dalej, teraz nawet jakby scisk w zoladku i watroba, tez kloje i piecze, do tego gardlo boli, drapie w gardle,dretwieja palce u rak i nog, boli mnie caly czas jak na reumatyzm lydka ale prawa czasami tylko lewa zakloje ale rzadko,kolana i wogole stawy.AAA nowe co mi doszlo to obsesja ogladania paznokci bo mam wrazenie ze robia sie sine tzn to juz mam od swiat i wydaje mi sie ze umieram, zalozylam sobie sotatnio tipsy zeby nie widziec ich , ale musialam zdjac bo wydaalo mi sie ze jeszcze bardziej sinieja i teraz sa sine.Juz glupieje, wyrwam sobie wlosy bo boje sie ze strace to zycie, mowia ze jestem za mloda na zawal ale tak ciezko w to uwierzyc, ze to tylko nerwica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolinka345
witam na fobie to chyba najlepszy bylby psycholog i oon mzoe cie z tego uzdrowic tak mi sie wydaje, za to ja na nerwice zaczelam brac takie cudko, i tez juz sadzilam ze to przereklamowane cos, ale czego mozna sie spozdziewac po ziolach:) nie zddzaja moze natychmiastpowo ale skutecznie pomaly odbudowywja sytem nerwowy i po miesiacu zazywania tego preparatu czuje sie dobrze, ustapily napady goraca, panicznych lekow dusznosci, i goli w gardle:))mi pomoglo, a reszta niech poczyta o tym:)) pozdrawiam wszytkie znerwicowane slonka kocham Was http://calivita.gweb.pl/index.php?o=prods/show/7046&PHPSESSID=ed8520eb446de70851c14609e79cbccf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jolinka!!!!Myslisz ze pomogly by mi te ziolka, teraz mam pieczenia w kltce piersiowej, juz nie daje rady sobie tak sie boje.Dzieki ze jestescie tutaj i doradzacie, bo samej ciezko by bylo tak sobie siedziec i myslec co tu robic??mnie strach paralizuje przed wszystkicm, na psychologa to jeszcze musze miesiac poczekac , ale chyba zalatwie sobie jutro prywatnie, bo nie dam sobie rady POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jolinka!!!!Myslisz ze pomogly by mi te ziolka, teraz mam pieczenia w kltce piersiowej, juz nie daje rady sobie tak sie boje.Dzieki ze jestescie tutaj i doradzacie, bo samej ciezko by bylo tak sobie siedziec i myslec co tu robic??mnie strach paralizuje przed wszystkicm, na psychologa to jeszcze musze miesiac poczekac , ale chyba zalatwie sobie jutro prywatnie, bo nie dam sobie rady POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jolinka
jak można żerować na ludzkim nieszczęściu? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolinka345
co do zerowania na czyims niesczesciu to z tym pytaniem odsylam do lekarzy, a jesli istnieje po cos forum to moze nie po to by sie uzalac ale podzielic sie z kims swoimi spostrzezeniami,i uwagami do juzlcia20 mi pomogly, a jak ktos uwaza ze mozna tylko zerowac to wspoczuje nieskiego poziomu zrozumienia swiata, i pozostaje zyczyc zeby ktos na tobie nie musial zerwoac , naprzyklad koncern faramaceutyczny i kolejny lekartz bioracy w lape, czasami ludzie prosze zastanowcie sie po co istnieja topiki:)) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy co komu pomaga- ten lek co piszesz to zestaw witamin i minerałów. Ja zazywam potas o długotrwałym działaniu, magneB6 i olejek z wiesiołka . Tu tez chwalono , reklamowano?? sok z Noni , kiedys go brałam i jakos specjalnie na nerwice nie pomógł... Wydaje mi sie ze tego typu preparaty maja ogólnie wzmocnic nasz system nerwowy a przyczyny sa gdzie indziej pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiti_20_
Cześć dziewczyny! Właśnie trafiłam na to forum. U mnie nerwica przejawia się bardzooo silnymi bólami brzucha, aż jade na pogotowie. Choruje na to od 3 lat. Miałam robione gastroskopie i wszystkie badania nic nie wyszło.... Okropne to jest. A wystaczy że pomyśle o czymś strsującym i mnie to napada..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jolinka
zgadzam się z Lollka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiti ile ty mesz lat???mnie bardzo boli od zoladka do gory az do gardla a terazz sciska mnie strasznie pod piersiami jakby ktos zebra laczyl ze soba albo stal na nich kolanami z uczuciem klocia z goracem i to wszystko idzie przez mostek do gardla.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiti ile ty mesz lat???mnie bardzo boli od zoladka do gory az do gardla a terazz sciska mnie strasznie pod piersiami jakby ktos zebra laczyl ze soba albo stal na nich kolanami z uczuciem klocia z goracem i to wszystko idzie przez mostek do gardla.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiti ile ty mesz lat???mnie bardzo boli od zoladka do gory az do gardla a terazz sciska mnie strasznie pod piersiami jakby ktos zebra laczyl ze soba albo stal na nich kolanami z uczuciem klocia z goracem i to wszystko idzie przez mostek do gardla.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolinka345
lolka slonko to co ty zayzwasz to tez sa wlasnie witaminy i mineraly tylko w odzdzielnych paczuszkach, a to co ja pokazalam jest zestawem witamin i mineralow wlasnie opracowanych ze wzgledu na stres i nerwice ktore tez mi zalecil lekarz wlasnie zajmujacu sie takimi przypadkami nie pojedyncze witaminki tylko kompleksowy zestaw, a co do soku noni to mysle ze hm.. nie ma cudownego antydotym na zdrwoie a z tego co sie interesowalem to kuracja sokiem noni jest powiazana z z zazywaniem innych syplementow zywieniowych a nie piciu samego soku, ja go nie pilam wiec wypowiadac sie nie moge ale czytalam oni wiecej dobrego niz negatywnego, ale skutecznosci osobiscie nie potwierdze ale tez i nie zapzrecze, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolinka345
ah i jeszcze jedno nie namawiam nikogo na kupno mi pomoglo i pokazalam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aoook
Czesc, jestem tu na tym forum nowa ale mam szerek pytan moze wy mi pomozecie mam zawroty glowy codzienie jestem otepiona caly dzien z tego dochodzom leki o swoje zycie nogi mam jakies dziwne jak kamienie uczucie zapadania sie lezac tez to mam chodze spieta i caly czas robi mi sie slabo boje sie wychodzic z domu ze upadne niewiem co jest grane chyba umieram prosze porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Od rana mam ciężką głowę jak z betonu, nie mogę utrzymac jej na karku. Pomaga jak położę ją na poduszce. Poza tym mam zawroty głowy a jak leże to mam wrażenie, że sie przesuwam, odpływam. Mam fobię z tym czadem. Ciągle wietrzę łązienkę i pokój. Paranoja. Kiedy ja się z tego wyleczę ?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiti_20_
Julicia20 mam 20 lat... Biore co prawda jakieś leki. Najlepiej na nudności pomaga mi aviomarin ale to lek na głowe raczej. Teraz mnie boli brzuch to wziąłam no-spe podwójnie. Ale jak pomyśle np. o sesji to zaraz mam jakies ataki... Mam też problemy z pęcherzem ciągłe parcie na mocz :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julcia ja mam podobnie z tym pieczeniem w przełyku. Lekarz mi powiedział że to refluks. Cofa mi sie treść z żołądka prawie do gardła. I przy tym tez robi się nalot na języku. Ja teraz pije nasiona lnu mielone , można kupić w aptece. Zobacz może coś to pomoże i poczujesz się lepiej. Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jolinka
dziwnym trafem to witaminy oferowane przez herbalife twój lekarz jest dystrybutorem że je poleca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiti_20_
u mnie też jest podejrzenie choroby refluksowej biore gasprid i helicid codziennie, ale są na recpte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolinka345
hmmm a znasz dziwnym trafem lekarza pzrepisujacego herbalaif bo ja nie, polecam nauke czytania ze zrozumieniem:)) i odrobina spostzregwczosci tez by ci sie przydala, oj chyba na glupka topikowego wuchodzisz:)) a tak w ogole to moze pzrestan sie wypowiadac i pisac glopoty .. aha i mala rada jak chgcesz na jakis temat sie wypowiedziec to polecam najpier doedukowanie swoojej pustej glowki, moze chec pozperania troszke [po necie tez cie czegos nauczy :)) prowakacja nedzna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babola
rosa - Twoje objawy są idealne jak moje...ale ja ciągle sobie wmawiam,z skoro teraz jest dobrze, to moze juz mnie nie złapie...i dupa..kilka dni temu znowu...w autobusie !! a jakze,bo gdzie indziej moglob mnie zlapac :/ duszno ze hoo hoo...zmusilam sie zeby nie wysiasc... i jeszcze ludzi bylo malo..i te mysli,ze przeciez ten mlody chlopak mi nie pomoze..ja mam juz chec podejscia do ludzi i powiedzenia im co maja zrobic jsli ja zemdleje...jaktemu chlopakowi,ale potem do mnie dochodzi,ze jestem nienormalna i co ja chce zrobic. Po wyjsciu z autobusu przz pare chwil nogi jak z waty i potem jest ok. Kurde... oby to sie juz skonczylo. Pozdrawiam kochane!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jolinka
weż coś na uspokojenie bo ci się literki mylą a podobno ten lek taki skuteczny albo zwiększ dawkę chyba jednak z bardzo ci nie pomógł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolinka345
nic tak nie irytuje jak czyjas glopota hmm ty chyba nawet nie wiesz co to ejst nerwica, coz znwou polecam doedukowanie pozdrawiam P.s nie myl irytacji twoja glupota z nerwica znwou sie nie popisalas/es:)) pozdrawiam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOLINKAaaaaaa
pluje jadem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOLINKAaaaaaa
ale ty głupia jesteś :) jak ludzie z tobą wytrzymują? najlepiej uciec w chorobę udawać świętą krowę hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziś już dobrze, normalnie. Pewnie znów do czasu. Rejestruję sie do psych. na za tydzień. Czas się pokazac kobicie na oczy. Długo nie mogłam zasnąć i oczywiście jestem nieprzytomna. Pozadrawiam Was Współtowarzysze niedoli. Tylko tutaj moge z kimś na ten temat pogadać. Reszty świata nie będę męczyć czymś, czego i tak nie zrozumieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franczeska
Do Julcia20 Bardzo mocno Cię namawiam na wizytę u psychiatry, gdyż obawiam się, że psycholog wiele tu nie pomoże. Na tym etapie choroby potrzebujesz dobrego leku, a dopiero później psychoterapii. Wiem coś na ten temat, gdyż choruję na nerwicę od przeszło 10 lat. W tej chwili moja choroba jest zaleczona, ale mam świadomość tego, iż z nerwicą nie można rozstać się na zawsze - można jedynie zaleczyć ostre stadium choroby, nauczyć się z nią żyć (jednocześnie bardzo dobrze poznając siebie) oraz duuuużooo pracować nad swoją psychiką. Niestety jest to wysiłek chyba do końca życia, gdyż stale trzeba się kontrolować i nie dopuścić do nawrotu choroby, która niestety ( a wiem to z własnego doświadczenia ) gdy tylko na to pozwolisz wraca. Pamiętaj szybciutko zapisz się do psychiatry. Proponuję również aby poszedł z Tobą ktoś bliski np. mama. Pozdrawiam serdecznie i trzymam za Ciebie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×