Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość do Patlysi
jeszcze raz zrób holtera! na nerwicowe arytmie równiez zazywa sie leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana_wawa_
Długo już bierzesz ten lek? Jest poprawa? Ja tylko prosze Boga o dobrą diagnoze... Tyle czasu i się męczę i nic nie wiem. A mam straszne bóle twarzy, szczegolnie lewa strona i cala rzuchwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana_wawa_
do kasi Długo już bierzesz ten lek? Jest poprawa? Ja tylko prosze Boga o dobrą diagnoze... Tyle czasu i się męczę i nic nie wiem. A mam straszne bóle twarzy, szczegolnie lewa strona i cala rzuchwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aloooo aloooo jest tam ktos;)Maaaja jak Ty sie dzis czujesz w ten upał cholerny bo inaczej nie napisze;)ja w miare byłam nad woda z małym wrociłam,byłam w kosciołku;)i jakos dzionek zleciał.Biore te tabletki ziołowe co polecił mi taki facet co leczy nerwice i odpukac czysty umysł mam,mam jeszcze takie bole lewego ramienia jakbym nie mogła sie odgiac niewiem co za cholera ale to moze neuralgiczne bedzie dobrze musi byc ;) buzkaaaaaa Wam wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do załamana _wawa bedzie dobrze tylko nie mysl o tym slicznotko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana_wawa_
do Gabi147 pozdrawiam i zdrówka życze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi No cóż straszny dzień z powodu upału, nie było powietrza i trochę się z tego powodu niepokoiłam. Ale jak na razie serce jakoś się trzyma. W domu miałam 30 stopni na termometrze! Teraz trochę mniej, ale jutro ma być podobnie.Pozdrawiam Cię i wszystkie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Gabi
a jakie to tabletki ziolowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patlysia
mam ciśnienie 90/60.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana_wawa_
a ja 100/55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmuchawiec
nie ma dla mnie już miejsca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dmuchawiec
rozumiem...:( z drugiej strony moze lepiej, moze bardziej bys to przezyla niz bedac w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana_wawa_
Dobranoc :) Kasia prosze o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama75
WITAM mam pytanie do was czy macie problemy z odychaniem bo jak mam codzienie to tak jak bym zaraz miala nie zlapac powiecza do tego dochadza leki i panika i jestem gotowa . Tez mam szumy w uszach przes 4 miesiace codzienie 24 na godz i nogi jak kamienie jak by byly slabe albo dziwnie mi sie chodzi nie idzie tego opisac robi mi sie slabo tak mam codzienie wiecie ja chyba umieram boze tak sie boje ze to cieszka chroba przeciesz te wszystkie obiawy co mam to nie nerwica to jakas choroba cieszka nie wiem co mam robic. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patlysia
Kama a Ty znów to samo.....ile można??? nic dobrego to nie wróży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ale upał nie wytrzymam chyba juz tego nawet nie dam rady palic;)mam pytanie Maaaaju moze Ty wiesz od czego sa migotania serca tez na tle nerwowym???bo miałam dzis w nocy az sie obudziłam cos okrutnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://vipgroup.pl/ tutaj sa te leki od nerwicy serio polecam ktos sie mnie pytał jakie kliknijce w ten link i tam po lewej stronie jest zestaw antystresowy;)buzkaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi jak sama
napisłas od tła nerwowego , serce staje sie bardziej pobudzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana_wawa_
Witajcie :) Ale upał i ma być jeszcze przez 2 tyg po 34 stopnie......... Sahara!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AiG
Witam po "latach" nieobecności.. :). A juz myslałam że jestem na dobrej drodze!. Niestety....... było juz tak cudownie i znowu sie zaczelo. Przepisany przez neurologa su;piryd świetnie znosilam i tolerowalam. Pomagal w 100%. I pomogl mi wyjsc z psychotropa (afobanu) . Niestety sielanka nie trwala dlugo. Tak zachlysnelam sie tym szczesciem ze postanowilam ktoregos dnia to uczcic i wypilam o jakies 1 piwko za duzo. I tego sulpiryd nie stolerowal. Dostalam takiego ataku ze musial maz wzywac pogotowie. KOSZMAR! Pamietam tylko tyle ze usnelam w jego ramionach na jego kolankach jak dziecko. Od tamtej pory minely cztery dni a ja mimo ochoty nie tknelam nawet szklaneczki piwka. (przerzucilam sie na bezalkoholowe) . Tak sobie czytalam te wasze wczesniejsze wypowiedzi i widzre ze wiele osob zapomina o swoich lekach wlasnie dzieki alkoholowi. Jak wy to znosicie???? Przeciez wiadomo ze alkohol i leki to szalenstwo? ....madry polak po szkodzie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Gabi
Dzięki za linka :) Tobie naprawdę te tabletki pomagają? Czy tylko dodatkowo je stosujesz i innymi lekami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomagaja zamowiłam przysłali w ciagu 3dni i biore i jest narazie ok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PL
KAMA mam te same objawy co ty, wszystkie porobione badania to typowa nerwica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Gabi
uff ale ta cena powala :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska1971
OBJAWY NEURALGII u mnie to byl ciagly bol zebow Silny, chwilowy i ataki - dlugi bol polowy twarzy Jest o tym duzo w necie ;) a tegretol mi pomaga to lek na padaczke ale i na neuralgie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana_wawa_
Kasia a jak ona ta neurolog Ci to stwierdziła ? Dotykiem? Skad to sie wzięło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana_wawa_
czytałam o tym ale chciałam wiedzieć więcej od osoby która to ma niż wiedzy książkowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska1971
nie dotykiem choc atak mozna sprowokowac draznieniem nerwu np piorkiem :o po prostu opowiedzialam o objawach i tyle ale to dosc powszechna choroba, tyle ze dotyka najczesciej kobiety po 60 tce Mnie dopadla bo dentysta naruszyl mi ten nerw przy leczeniu kanalowym bole ktore opisywalas sa podobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana_wawa_
a czy do jest do wyleczenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana_wawa_
długo sie z tym męczysz?? w każdym razie dzięki za info i odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×