Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

hihi to ja nie wiem efcia co z tym antybiotykiem, ale zakaldam ze jednak Ty wiesz lepiej:) acha aniolku wsluchaj sie w slowa bo tam o aniele mowa:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam Wam piosenkę ,którą tez bardzo lubie ...ciekawa jestem czy wam wpadnie w ...ucho :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loczku chyba zle cos rozumiam, Ty mi poslalas muze tak? juz wczes iej i czekasz na komentasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hih nie nie nie aniolek, ja czekam az zaczniesz uwazne czytac co ja pisze, cofnij sie wyzej i zobacz:)ach ty roztrzepancu, tak wlasnie mnie sluchasz, hihi, a ja wlasnie laduje dla was sliczny kawalek o jezu efcia ja znam ten kawalek on sliczny jest, moja przyjacio;lka mi kiedys go przeslala:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loczku teraz idąc do lekarza trzeba samemu być zoriętowanym w chorobach i dostepnych środkach leczenia :) zapytaj czym będa leczyć jak antybiotyk to poproś o taki który siię rozpuszcza ..nie musisz mówić że masz problem z przełknięciem ...i jesli go dostaniesz to też poproś o coś na osłonę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilke bo moi juz dojezdzaja i musze do nich zejsc do samochodu melduje ze bylam na cmentarzu i zwyciezylam -N wywalilam po drodze,zmarzlam na kosc i zmoklam jak wrocilam to sobie zrobilam kapiel w piance a pozniej maseczki ,pedicure i manicure...czuje sie bosko!!!! Dobranoc wszystkim ,do jutra!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje renka, zazdroszcze ci. milego wieczorku, anawiasem mowiac mi tez by sie przydala mala renowacja hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak loczku przeoczylam Towij wpis ciessze sie ze Ci sie podoba pios ode mnie :) mam sdm i powiem Ci wiecej! sie pochwale znaczy sie spiewalam w chorze i czemplik gral nam na skrzypcach :) i jak nagrwyalismy plyte to tez z nami grał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Rrenko ...netoperku :) super że tak się rozprawiłaś z tą swoją ...nerwiczką !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniplek no cos tyyyyyyyyyyyyyy ja uwielbiam sdm uwazam ze sa genialni, ale mnie mam zandej pyty ani muzy na kompie, wiec zycze sobie jakies kawalki:)mi sie sdm kojarzy z ognskami giotara przyjaciolmi, fajnymi czasami nastoletnimi, ojej jak pieknie bylo, tak beztrosko...wlasnie slucham kawalka od efci i sie poplacze chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołek to Ty dopiero się chwalisz że taka muzykalna jestes? pewnie że czekam na coś do posłuchania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taka jedna co tu weszła
Kochani powiedzcie mi mam takie mrowienie ciala - ręce,nogi i na głowie. Jakby mi ktoś włosy z głowy rwał takie uczucie. Cos okropnego. Lekarz mówi byłam u nuerologa że to nerwicowe. Ja juz wytrzymać nie moge. Co robić? Miał ktoś tak? JAk wkładam ręce do cieplej wody to mi lepiej. Chyba nczynka krwionosne sie rozszerzają. Odpowie mi ktoś jeszcze?? Pozdrawiam szczególnie Anite 2330!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez spiewalam w chorze i solowki walilam w sopranie, a pozniej na gotarze koncerty ale juz nie umiem grac, zawalilam nauke i w ogole glupia vbylam i zla jestem na sioebie ze przestalam spiewac, ale obiecalam sobie ze wroce na spiew solowy do szkoly muzycznej jak tylko zaczne pracowac na stale dziewczyny wyslalam wam pisoneczke!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam chodzic w 2 kl podst. na gitwre do muzycznej ale mialam za male raczki i nie chchiali mnie :( prponowali na skrzypce, a ja glupia nie chcialm teraz zaluje( tak to sie pisze bo znow polinist mi bledy wytknie hih )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo kobietki ale się rozpisałyście..no dobrze wspaniale ale nachodzi mnie taka myśl, że nawet jak kogos zabraknie to życie toczy się dalej, jak gdyby nigdy nic,,, czy tu byłam na forum czy nie, dalej istnieje i pewnie będzie istniał problem nerwicy,,,jesteś -czy Cię nie ma... eechhhhh,,,,,,, znowu nie coś napadło-durne myśli, teorie, głupie sny,, brrrrr........ pozdrawiam mamaJulki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Ja tez mam takie mrowienia jest to nerwica musisz sie do tego przyzwyczaic lub brac leki Jak sie przyzwyczaisz to objawy beda mniejsze tlumacz tak sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze gdybym miala kaptopa to bym nawet z lozka nie musiala wychodzic hihiha tak to chociaz do kompa musze wstac hhhiih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie mnie cos męczy dr ęczy,, raz tu skucze wam, raz pocieszam mam siebie dosyc.. pozatym mam doła i to na punkcie siebie chce musze schudnąć, nienawidzę siebie ,,, znowu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×