Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Marysiu bo on widzi że może sobie pozwolić widzi że jesteś schorowana i jeszcze Ciebie w ten sposób chce dobić ... Pokaż mu że właśnie na złość mu sobie poradzisz ..ale musisz się zmobilizować . Możliwe że to on jest bardziej chory od Ciebie . Idz do adwokata i zapytaj jak to wszystko wygląda ...ratuj siebie póki jeszcze masz trochę siły , to jest straszne co przechodzisz ale tylko Sama możesz to zmienić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Jak bardzo pije jak krzyczy ja mam go dosc Teraz zamknal sie w warsztacie i pije to koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku bo przeważnie tak jest że kobiety cierpią bo są uzależnione finansowo od męża . Ale chyba lepiej mieć troszkę niższa stopę życiową i mieć spokój . Teraz nawet pomoc prawna ,porady są za darmo dla ludzi których nie stać na takie opłaty ,a jesli się udowodni że ktoś kogoś psychicznie dręczy to niestety ...płaci !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Ewus nie moge zmienic nic i nie mam sily jestem chora i mam cisnienie i serce chore co ja biedna zrobie Boze ratuj mnie i dzieci Boze jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu masz dzieci!!! Pogadaj z nimi!! razem dacie rade!! musicie!!! oni sa dorosli juz przeciez!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Mysle zejakis telefon ze ktos byl i dowiedzial sie jak krzyczy i sie oddzywa ze ludzie mowia na ulicy co on jest wart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Monia jest chora na nerwice i Syn tez ja nie chce ich w to wciagac ale syn ma podobny charakter do ojca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
tak napisalam telefon ale nie wiem czy zadzwonie on mowi ze siedze z dupa i jeszcze mi zle a ja mam tyle pracy w domu zarobie na ciebie ale ja nie chodze po sklepach bo nie mam sily druga to by po recach calowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu bardzo Ci współczuje ...ale nic więcej nawet gdybym chciała nie jestem w stanie Ci pomóc ..możesz jedynie pomóc sobie Sama .... my tutaj na forum możemy tylko czytać co piszesz ...i bardzo mocno współczuć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Rozumie was ale lzy same mi leca jak to pisze bo slysze to towarzystwo pijacki na dole w warsztacie a w czesniej mi zrobil awantyre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to jest przykre ,zamiast mieć zrozumienie i spokój oraz pomoc to masz życie pełne zmartwień . Ale wiesz Bóg wszystko widzi i dobrych nagradza a złych karze ! Spróbuj znaleść własny sposób na swoje trudne życie ,żebyś nie tylko miała zmartwienia ale jakiech chwile z których będziesz zadowolona. Jesli nie jesteś w stanie nic zrobić to myś chociaż tylko o Sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naDDa orzychodza tez zony alkoholikow i pani psycholog caly czas powtarza CHRONCIE SIEBIE!!! WY JESTESCIE NAJWAZNIJESZE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj lek dzis nie przyjmowal :/ nie wiedziałam bo nie moglam sie dozwoanic, szkoda bo bede musiala w pon pojechac :( sama.. nie wiem czy dam rade...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Dzieki za wspolczucie ale to ja nie wiem kiedy sie smialam ja to placze ciagle bo on mnie wyzywa juz od rana lub ze zmartwieniami idzie do mnie i mowi ze wszystko to jest moja wina nawet jak cos nie potrafi zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha :O Ale mogłaś w rejestracji powiedzieć że potrzebujesz skierowanie i w poniedziałek je odbierzesz ,byś juz nie musiała czekać a skierowanie mógłby Twój chłopak odebrać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
dzieki Ewuniu ale nie chcialabys zobaczyc moich oczu i uslyszec mojego glosu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
nie mam rodzenstwa wiec jedyna podpora jestescie Wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
nie bylam u nikogo tylko u psychiatry i powiedziala ze nerwica ale jak mam byc spokojna jak sa awantury i pijanstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
JESLI MOŻECIE WYŚLIJCIE ANICIE 23 MOJA FOTO I MUZYCYKĘ MIDI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
CZY KTOS MNIE TU LUBI? :( NAPISZCIE COS TEZ NAM NERWICE LEDWO ŻYJE CZY KTOS PODA NR I ODPISZE NA SMS?NIKT MNIE NIE LUBI ANIOŁEK RATUJ RENKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×