Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość .SYCYLIJCZYK.
EFKA40 RATUJ MNIE Z TYCH DUSZNOSCI LEDWO ŻYJE CZY KTOS MI COS NAPISZE A MOZE JESTEM BRZYDKI DLATEGO NIE ODPISUJECIE? KOCHANE ZLE SIE CZUJE DUSZNOSCI CALY DZIEN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie....u mnie zima pełną parą....prądu nie było od 13 do 19....śniegu tyle że drzewa się pod ich ciężarem łamią, wróciłam z Elbląga i poszłam z dziećmi obowiązkowo na pierwsze turlanie w zaspach.....jak zacznie mi chodzić net to wyślę wam kilka zdjęć z pierwszego zimowego spaceru....w necie nic mi nie chce chodzić ...na szczęście ta strona mi się wyświetla i tylko ta..:) jaja co?:)...idę na pocztę może się otworzy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
MIŁOSZKA KTO JESZCZE NIE NA MOJEJ FOTY JAK CHCESZ TO MOZESZ WYSŁAĆ .JESTEM PO PROSTU CHORY NA NERWICE "SYCYLIJCZYK" KTO CHCE ZDJECIE ZAŁAMANEGO FACETA ZADNA BY NIE CHCIAŁA Z TAKIM BYC KT?RY MA CIAGLE ODDECH NA MAX I SIE DUSI PRZEZ TA NERWICE JESTEM FACETEM CZY WOG?LE TAKI JEST FACET NORMALNY NIE.JESTEM ZALAMANY NIKT MI NIE POMOZE TERAZ MNIE DUSI ODDECH JAK WYKL WIECZOREM LUDZIE MNIE LUBIĄ ALE.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
PO PROSTU JESTEM GORSZY ŻADNA DZIEWCZYNA BY TAKIEGO NIE CHCIAŁA MAM PRAWIE 19 LAT I NERWICA JUZ NA DZIEN DOBRY MOZE TO JUZ ZLE TAK ZOSTANIE pozdrawiam netke30.MOZE KTOS ZAUWAŻY NA FORUM TAKIEGO BIDNEGO PSEUDO-WŁOCHA UWIELBIAM WAS POMÓŻCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
LUBIE TO FORUM I WASZE SLOWA SA DLA MNIE CENNE WSR?D KOBIET ZNAJDUJE ZROZUMIENIE ZAWSZE TAK BYLO A KOLEDZY MILCZĄ KOLEZANKI -KOBIETY ZAWSZE COS MĄDRZE POWIEDZĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny dzięki za e-maile .Kochane jesteście wszystkie .Aniołek uszy do góry czytam Twoje wypowiedzi i wie , że tak naprawdę dajesz sobie świetnie radę i jesteś pogodną laseczka.Co do Sycylijczyka - może przestań mówić jaki jesteś beznadziejny i zrób coś aby te laski c , które to Cię nie chcą Cie zechciały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przesyłam piosenki Wam kochane, nadal nie wiem jak skopiowac z plyty do komputera... jak wymysle to Wam przesle ten chor moj. no ! ale zanim to wymysle to bedzie rano hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej właśnie słucham pioseneczek.Są boskie.Baaaaaaaaaaaaaaaardzo dziękuję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku ja na piechotkę to tak z miesiąc bym szła.A pewnie wtedy to ona już brykać będzie jak mały kucyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki wielkie za maile:))Ide się pomoczyć troszkę w wannie.Biorę książkę, melisę i nie wyjdę przez godzine:))Uwielbiam to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SYCYLIJCZYKU, ja bardzo chętnie popatrze na zalamanego faceta:))Czemu masz takie okropne zdanie o sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za muzyczke kochane, aniolku widze ze ty tez lubsz takie stare klimaty, ja bardzo lubie edyte geperd, sluchalam jej jako nastolatka jeszcze z gramofonu, bo mam duso plyt winylowych. a z plyty do kompa aniolku nie skopiujesz jesli nie masz programu do tego. a kasia chora?:(nic nie wiem, przeoczylam cos/.a efcia tez gdzies juz poszla? a mi zleeeeee bardzo zleee, slabna mi sily:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ale blad zrobilam..gepert:D a spiewalam jej piosenki w opgolniaku, piekne czasy to byly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i serdecznosci Wam sle.Jakos rzadko pisuje,ale w kazdej wolnej chwili Was czytuje i ciagle jestem z Wami. Zima zagoscila u nas na dobre,w srodku miasta jeszcze jakos znika powoli ,ale ja mieszkam na takiej uliczce niby w srodmiesciu,ale na uboczu i do tego mocno pod gore i u mnie zima jak w grudniu.Na dowod poslalam Wam fotki z ogrodu,ktore zrobilam dzis w poludnie,bo mms-a kolezance z Wawy wysylalam,podobno tam nie ma sniegu,to prawda,Rrenko? Strasznie mi ciezko na sercu,jak czytam o cierpieniach Marysi.Marysiu,ja nie moge Ci pomoc i jedynie moge przylaczyc sie do rad Efci i innych dziewczat,ze powinnas sie rozwiezc.A jak to czytam ,to mam ochote dac w kosciele na msze dziekczynna za mojego meza.Boże,dziekuję Ci! Caly czas chce Wam napisac,ale sie boję,zeby jakos nie zapeszyc,bo ja od tygodnia czuje sie doskonale!Od momentu jak wyszlam od kardiologa,po badaniu-echu serca-po tym jak kazal mi isc do domu i cieszyc sie zyciem.i sie ciesze.Wczoraj na cmentarzu cos jakby mi serducho podskoczylo,ale zaraz je uspokoilam,potem bylismy u moich rodzicow na obiedzie i zapomnialam o tym. Dzis mialam bardzo pracowity dzionek,prasowalam i wieszalam firany w salonie,bo je popralam,a mam baaaardzo duzo tych firan,bo okna duze,jedna ma 9 metrow.Potem upinalam zaslony,artystyczne zajecie,za toteraz tak milutko w domciu,tak Swietami mi jakos zapachnialo.To przez tensnieg za oknem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj.. ale nie ma sie co bać bo wszystko jest ok, tylko zmien plyte myślowa... mozesz np myslec o mnie :D bedzie Ci lepiej i nie bedziesz myslec o NNN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarniutka to tylko Ci pogratulowac!! ciesze sie ! super! ze czujesz sie dobrze :DD tak trzymać :D a u mnie nie ma śniegu ? czemu? a Ty skad jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc agata, milo slyszec ze u ciebie dobrze. mysle ze sytuacja marysi wszystkie nas pograza ale wierze ze ona jednak sobie poradzi i mu sie w koncu postawi. brakuje mi czesto slow zeby wyrazic co czuje i zauwazylam ze tak jakos pisze dziwnie, a chcialabym tyle przekazac..:( u mnie tez mnostwo sniegu aniolku, prawdziwa zima, czuje sie jakby za chwile mialy nadejsc swieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kara21
ANIOLEK wlacazma sie do waszego forum wreszcie potrzebuje bratniehj duszy a widze ze wy ja tutaj potraficie dostrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kara21
czy to normalne ze jak tera ztaki sezon zimowy to ze czuje sie gorzej bardziej mnie dusi niz jak sloneczko jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolala,Ty wiesz ze ja od poczatku niemalze Twoich wpisow domyslilam sie i mialam nawet spytac czy Ty przypadkiem nie jestes gdzies z okoloc Opola?Bo ja mialam,jeszcze dwa lata temu,babcie w Kluczborku,tam mieszka tez cale rodzenstwo mojego taty.I wiesz po czym Cie rozszyfrowalam?Bo Wy tam mowicie zamiast znowu-zaś.Nie pomysl tylko ze to jakis zarzut,bron Boze.Tylko po prostu to zaobserwowalam przez wieloletni kontakt z babcia i rodzina,a ze u nas tego nie uzywamy,wiec mi sie do ucha rzucilo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agata 1963 hahahahhaha niezła jesteś ale faktycznie są pewne niuanse językowe w kazdym regionie i pewno te zaś mnie zgubiło hahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mitrywe
nerwica niszczy mi zycie i wszystko co udało mi sie osiągnąć. Wiem już że musze się leczyć ale boję się tego, dlatego chciałabym dołączyć się do Was, poczytać na czym polega leczenie tego i czego jeszcze moge sie spodziewać. U mnie pewnei jeszcze depresja do tego doszła... ale diagnozy nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×