Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Marysia 60, jasne ,ze nie znam twojej sytuacji ,jestem na forum od nie dawna, kazdy cos tam ma , ale ponoc rzecz wtym ,ze nie o te problemy chodzi tylko o sposob w jaki sobie z nimi radzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku to jest duże słowo że postanowiłaś ,bo nie tkwisz biernie tylko szukasz dla Siebie pomocy. Jestem z Ciebie DUMNA! bo jesteś mądrą dziewczynką i odpowiedzialną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Dziewczyny ale jak mam powiedziec dosc to mi koryto zamkna i jeszcze wyzwia Ja mam meza awanturnika i dyktatora nie mam szans!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia 60, ty powinnas zmienic postrzeganie samej siebie, a zreszta potem dasz sobie rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam dzisiaj zły sen śniło mi się ,że wszyscy mi mówią ,że umre. Moze to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia 60, to ze wyzwia to pol biedy to tylko slowa i nie bierz ich do siebie,nie wierz im, zrania cie tylko wtedy kiedy im uwierzysz, gorzej ze sprawami bytowymi, moze sa jeszce jakies alternatywy moze jest jeszcze cos czego do tej pory nie bralas pod uwage, cos niekonwencjonalnego jeszce szukaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Oni chca zebym przyznawala i racje choc nie maja i nigdzie glosu nie zabierala bo ja tu tylko sprzatam tak ma fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ada777 faktem jest oczywisty , ze skoro sie urodzilismy to i kiedys umrzemy ale NIE DZIS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Adda kolezanko masz sennik to sprawdz co to znaczy i dopiero cos mow na ten temat a juz ide zeby sprawdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Adda czeka Cie radosc - sprawdzilam i glupot nie pisz bo juz mam dosc dzisiejszego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Adda jakie leki bierzesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia 60, wspolczuje ci ale twoje zycie w twoich rekach nikt za ciebie nie porawi twojego losu, wydaje mi sie ,ze powinnas zaczac od innego spojrzenia na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide cos kupic do jedzenia bo w lodowce pustawo, poki mi sie chce, bo z tym chceniem to najwiekszy problem,generalnie nie chce mi sie nic nawet zyc, ale dzieki Marysia 60 , krew mi sie wzburzyla i jestem wsciekla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adusia Ty jeszcze nie masz na to czasu ..bo przed Tobą ...treningi ! i kto latem będzie turystów czarował ? swoim urokiem i ..wdziękiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam bardzo zły dzień w sumie to nic mnie nie boli ,ale taka jestem dziś do d....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze kiedy wspominam o śmierci to moje dzieci płaczą i proszą, żebym tak nie mówiła ,ale to jest straszne silne ,czemu myśle o tym cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adusia masz bardzo mądre dzieci ... i dla nich musisz się starać ..ona Ciebie potrzebują!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Efcia ,ale są takie dni ,że wątpie w nerwice myśle ,że mam chorobe której nie wykryto i sotka mnie coś strasznego.Te czarne myśli są już od półtora roku i czemu ciągle o tym myśle .Zaczełam wychodzić z domu pół godziny dziennie ,kiedy idę na zebranie to ide czasami tylko zastanawiam się co będzie gdy ...W zeszłym roku o tej porze nie myślałam nawet o wyjściu z domu .Tylko ten niepokój w srodku on mnie dobija.Mam 35 lat i powinnam zyć normalnie ,a nie jak ciołek jakiś .Co mi pyknie zaraz myśle co to .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj moja córcia rozwaliła sobie noge o gwóżdż ,mój domowy fachowiec tak naprawiał futryne ,że sterczał i dziecko skaleczyło sobie noge.W troke ją trzymaliśmy ,żeby przemyć rane .Myslałam ,że męża rozwale o sciane i wiesz jak mnie skwitował ,że umiem wkręcać śrubki to powinnam to wykrecić jak widziałam ,że sterczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami mam chęć podpalić ten dom ,albo go sprzedać i wyjechać gdzieś na bezludną wyspe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce tak żyć latami ja chcę na długi spacer ,napić się drinka i normalnie funkcjonować jak kiedyś.Czy ktoś z tego wyszedł i zyje tak jak kiedyś bez lęków i strachu -nie wierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie wczoraj nie dałam rady być na kafe siedzialam i płakałam po tej tragedi mój mąż poszedł teraz na 2 zmianę do pracy tak blisko tej kopalni człowiekowi serce sie kroi ale wmawiam sobie że będzie dobrze u mnie pogoda brzydka pada deszcz ja tylko na chwilę wpadłam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×