Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Witaj Miloszka to ja dałam przepis jak chcesz to wejdz na WIELKIE Żarcie tam są te przeopisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Efcia i Rrenka serdeczne dzieki za wspaniala poczte. Aniolek ,bardzo Ci wspolczuje tej tragedii,ale zycie toczy sie mimo wszystko dalej. Dusia powinni Cie zostawic w szpitalu,gdyby faktycznie tak bylo.Albo byly to objawy nerwicy albo masz chore serce lub inna chorobe.Lepiej wykonaj serie badan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się wystraszyłam był wypadek na kopalni w Rudzie Śląskiej na szczęscie nie na tej co mąż pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dusia jestes mlodziutka i przy zdrowym sercu -zawal mozna wykluczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidiuszka to ja juz wiem skąd u Ciebie nerwica ,gdyby mój mąż pracował w kopalni chyba bym oszałała z nerwów ,podziwiam Cie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiyama
witajcie ,rexetinka ja od kilku dni-3 jem rexetin i czuje sie po nim potwornie, zastanawiam sie co jest lepsze lęki czy stale miec mdlosci zawroty glowy jak na kacu, wzielam na wieczor a nie z rana jak w przepisie i troche lepiej bo przespalam przedwymiotny stan no i niecierpliwie oczekuje poprawy bo jak tu wyczytalam od znawcow tego specyfiku poprawa nastepuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starababa
Jestem świeżo po wizycie u mojego psychola,stwierdzam,ze jest dobrym fachowcem.Doładował mi akumulatory,.Dzisiaj świat wydaje się fajny - trzymajcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiyama
stara babo a jak ci doladowal akumulatory przekazesz jaki ogolnodostepny sposob?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie po wizytach tez jest duzo lzej.Czuje sie pewniej,mam wiecej w sobie radosci i checi do dzialania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawdę az mi serce pikło pracuje 23 lata i ja nie mogę sie przyzwyczaić jak wychodzi do pracy nie raz był juz połamany i wogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaa jaka ja dzis zakręcona.....lidiuszka przepis na ciasto pisałaś....superowe wyszło....ja właśnie też o Halembie oglądałam ...to straszne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
MIŁOSZKA NAM TWOJ NR chyba KOMORKI?napisz czasEM JAKIEGOŚ MILEGO SMS-A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pospalam troche pod wieczor ,tak mnie zmulilo na spanie ,ze szok! Jutro i ja mam zebranie u syna -luzik....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dusia a robilas wogole jakies badania na serce czy bierzesz leki? Teraz slucham o wypadku w kopalni...straszne!Lidiuszka ciezki los zony gornika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×