Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

A, jeszcze jedno i uciekam, bo jutro mam test. Moja koleżanka mówiła, że picie soku pomarańczowego wspomaga działanie antydepresantów. Ja mam uczulenie na cytrusy, więc nie bardzo mogę sprawdzić, ale może komuś się przyda ta rada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość das_ratsel
czesc wszystkim:D wrocilam wlasnie z uczelni ..... kurcze za szybko piszecie i za duzo , jak wracam wieczorem z uczelni to mam duzo do czytanka:P generalnie nie mam dzieci ani meza wiec niewiele moge poradzic w tym temacie ... mloda jestem (21lat). ale zycze z calego serduszka aby wam sie wszystko pukladalo i bylo dobrze i aby kazdy byl szczesliwy :) jak czytam ze was spotkalo cos wesolego to mi sie humor poprawia , moze na was tez zadziala tak ..... uwaga: kupilam se kiecke ! czarna z gorsetem , dluga , rozlorzysta.... facet mi wybral bo w swieta na wesele ide kuzyna:) dzien ogolnie mi sie zaczal rano nerwowo , bo ja taki pedancik jestem i od 2 tyg prosze kolezanki o zrobienie raportow na laborki a one se w kulki leca a ja sie wyrobilam ;/ jak ja moge to inni tez ! ale potem odpuyscilam :) jak pojde do pracy to ale bede rzadzic:P:P:P pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość das_ratsel
a moze by tak zrobic zlot nerwuskow?:) proponuje poznan bo mam blisko :P:P:P taki cwaniak ze mnie:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
das_ratsel witaj super by było sięm spotkać ale dla mnie za daleko może gdzieś bliżej :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość das_ratsel
co wiec proponujecie? ja mam auto:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak z wami rozmawiam to trochę mniej myślę o tej tragedi bo mąż na 2 zm kilometr pod ziemią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość das_ratsel
autobus? da rade zalawic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość das_ratsel
lidiuszka ... nie mozesz sie zadreczac , przeciez wszystko jest zawsze dobrze i bedzie dobrze , prawda?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z chęcia się piszę na taki zlocik.....zaprosiłabym was wszystkich do mnie ale u mnie jest ciasno więc odpada... może ktoś coś wymysli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
DZieki Wam wszystki za wsparcie i sile Musze teraz to wszystko sobie poukladac i rozwazyc Napewno wyciagne jakies wnioski i uda mi sie cos zrobic (watpie) jestem do niczego Wszystkie straszydla sa w domu i mezusia slysze z daleka bo ma taki zabojczy glos i jest glosny . On mnie wkurza razem ze synalkiem nicponiem . Kochane jestescie bo to ja dzis internet zajelam Kasiu nie bralam Xanaxu w poludnie tak jak ci obiecalam Addusiu trzymaj sie bo Ty masz tez dzis zly dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zapraszam nad morze u mnie zmieści się jakieś 21 osób tyle mam miejsc noclegowych zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
oj tak by fajnie bylo Ja Marysia do sprzatania i robienia Wy jestescie mlode dziewczyny to sobie radzicie z N a ja stara to nie tak szybko ona mnie chce puscic . A moze blisko Lodzi to srodek Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nad morzem byłoby cudnie! Marysiu, proszę, nie pisz, że jesteś do niczego! To nieprawda! Nie wierz, jeżeli w domu Ci tak mówią! Ada, jak długo brałaś antydepresanty zanim z nich zrezygnowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adusia 7777 może helkopterem było by szybciej ja tylko jeden raz byłam nad morzem i chciałabym tam jeszcze być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam troche rodziny w łodzi i dwie przyjaciółki ,kiedyś często tam jeżdziłam ,teraz też mam zaproszenie ,ale nie jestem gotowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Adda a gdzie Ty mieszkasz w jakiej okolicy blizej Gdanska bo mam tam rodzine Wiesz ze my to musimy sie polozyc odpoczac mozemy sie zle czuc itp... i co wtedy chyba napisalam o sobie!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marijke brałam około 8 miesięcy i żadne nie pomogły a seroxat zwalił mnie z nóg ,tak mnie wszystko bolało i kołatało w środku ,że padłam i wtedy postanowilam ,że nic nie będe łykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Adda jestes bogata masz dom duzo pokoi i meza za granica i spokoj tylko ta cholera Cie tak meczy Wyszczuj ja psem Ja mam dwa psy kundle do pilnowania sklepu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
adda zazdroszcze Ci meza za granica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Ada jak bedziesz jechala do lodzi to sie spotkamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×